آخرين مطالب

پشت پرده رفت و برگشت والیبال بانوان مازندران در لیگ برتر ورزشي

پشت پرده رفت و برگشت والیبال بانوان مازندران در لیگ برتر

  بزرگنمايي:

پیام مازند - ساری- مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان باشگاههای کشور در حالی از امروز پنجشنبه آغاز شد که نماینده مازندران پس از کش و قوس های فراوان و با یک قربانی از میان کادر فنی مجوز حضور در این مسابقات را کسب کرد.
به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم توپکا بابلسر به عنوان تنها نماینده مازندران در لیگ برتر والیبال بانوان ابتدا با سر و صدای زیاد آمادگیش را در لیگ اعلام کرد ولی یک هفته مانده به شروع مسابقات از سوی فدراسیون کنار گذاشته شد.
مسئولان فدراسیون والیبال عدم ارائه مدارک در زمان تعیین شده را علت کنار گذاشته شدن تیم مازندرانی از لیگ برتر اعلام کردند ولی چند روز بعد و درست یک روز مانده به آغاز مسابقات دوباره نام توپکا در جدول زمان بندی مسابقات دیده شد.
البته در فاصله کنار گذاشته شدن تا پذیرفته شدن دوباره توپکا که کمتر از یک هفته طول کشید، درگیری لفظی میان مدیران باشگاه با سرمربی چاشنی کار رسانه ها شد تا در نهایت تیم با قطع همکاری با " فریبا سلیمانی " به عنوان سرمربی ای تشکیل دهنده تیم به جدول مسابقات بازگشت.
** ضمانت نامه مالی، علت کنار گذاشته شدن
اگر چه مدیرعامل باشگاه توپکا بابلسر بر خلاف سرمربی اخراج شده علت تحویل ندادن مدارک در موعد مقرر را غیرعمدی و خارج از اراده باشگاه توصیف کرد، ولی مسئولان فدراسیون دریافت ضمانت نامه های معتبر از مدیران این تیم با هدف ایجاد امنیت مالی برای بازیکنان و کادر فنی و نسپردن آن را علت کنار گذاشته این تیم اعلام کرده اند.
والیبال بانوان مازندران به لحاظ تامین مالی سابقه چندان درخشانی ندارد و فدراسیون پیش از این چنین وضعیتی را از تیم بهنمیر مازندران دیده بود.
تیم بهمنیر در فصل گذشته لیگ برتر والیبال بانوان باشگاههای کشور در حالی به مقام سومی دست یافت که هنوز مطالبات بازیکنان و کادر فنی خود را پرداخت نکرده است.
مدیران فدراسیون والیبال که پیش از این یک بار از سوراخ نسپردن ضمانت نامه مالی گزیده شده بودند، این بار موضوع را سفت و سخت گرفتند و کار را به کنار گذاشته شدن تیم کشاندند تا توپکا بابلسر با سپردن ضمانت نامه وارد رقابت ها شود.
** اختلاف سلیقه پیش از شروع مسابقات
برخی منابع مطلع در تیم والیبال توپکا بابلسر از وجود ناهماهنگی و اختلاف سلیقه میان مدیرعامل و سرمربی این تیم به عنوان علت امتناع در سپرده ضمنانت نامه و ارسال نشدن اسامی بازیکنان و کادر فنی و همچنین ثبت قرارداد این فصل آنها یاد کردند ، موضوعی که سرمربی سابق تیم توپکا هم آن را در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تائید کرد.
فریبا سلیمانی که اکنون از سرمربیگری توپکا کنار گذاشته شده ، به خبرنگار ایرنا گفت: با درخواست مدیران باشگاه به عنوان سرمربی این تیم کار با بازیکنانی که مورد نظر بود شروع کردیم و در مدت 10 روزی که در این تیم بودم هر روز و به طور فشرده در دو نوبت صبح وعصر تمرین داشتیم.
وی افزود: شرطی که برای کار کردن با مدیرعامل تیم مطرح کرده بودم، پرداخت حداقل 30 درصد از قرارداد کادر فنی و بازیکنان پیش از شروع فصل بود و بقیه هم بتدریج در طول فصل باید پرداخت شود که در همان روز اول مورد موافقت قرار گرفت.
سلیمانی گفت: متاسفانه از روز دوم حضورم در بابلسر، شرایط به طور کلی تغییر کرد و مدیرعامل تیم هر یک ساعت یک حرف می زد؛ یک روز می گفت تیم می دهیم، فردا می گفت نمی دهیم ولی با همه این شرایط ما کار خودمان را ادامه دادیم.
وی اضافه کرد: موضوع درخواست خوابگاه مناسب برای کادر فنی و بازیکنانی که به واسطه سال ها حضورم در تیم ملی به من اعتماد و خانواده های خود را نیز مجاب کرده بودند تا به بابلسر بیایند، البته خیلی زیاد و غیرقابل پذیریش نبود و در نهایت سوئیت های نسبتا مناسب به ما دادند.
او ادامه داد: البته امکاناتی که تیم برای حضور در لیگ برتر باید می داشت را هم نداشتند، از توپ مورد نیاز گرفته تا برخی موارد دیگر، متاسفانه امکانات در حد یک تیم محلات را هم نداشتند، چه برسد به اینکه با این شرایط بخواهند در لیگ برتر حضور داشته باشند.
سلیمانی اظهار داشت: بعد از گذشت این مدت و در آستانه اتمام مهلتی که فدراسیون برای تیم های شرکت کننده در لیگ برتر تعیین کرده بود تا قرارداد بازیکنان و کادر فنی را امضاء و به فدراسیون ارسال کنند، مسئولان باشگاه متاسفانه این کار را نکردند و در کمال تعجب به من اعلام کردند که باید از تیم بروم.
وی افزود: من به مدیرعامل باشگاه گفتم که با تیم قرارداد داخلی دارم و حق و حقوق چند روزه برای تمرین دادن تیم و وقتی که گذاشته شده را پرداخت کند که متاسفانه تاکنون ریالی پرداخت نشده است.
سلیمانی گفت: البته من اصراری برای ماندن در این تیم نداشتم و درخواست من حق و حقوقم در مدتی است که به عنوان سرمربی با این تیم بر اساس قرارداد داخلی که داشتم کار کردم ولی متاسفانه بی احترامی زیادی به عنوان سرمربی تیم با تجربه سال ها حضور در تیم ملی به من شده در حالی که تصور و حتی انتظار چنین برخوردهایی را نداشتم.
** مشکلات ناخواسته، جنجال ها حاشیه سازی
در همین حال مدیر عامل تیم والیبال توپکا بابلسر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بدهی این باشگاه به سرمربی اخراجی را رد کرد و گفت: خانم سلیمانی قراردادی با باشگاه نداشته و هر نوع امکاناتی که درخواست کرده بود، درحد توان باشگاه در اختیار کادر فنی و بازیکنان قرار داده شد.
صادق شفقت افزود: مشکلات پیش آمده پیش از شروع فصل کاملا ناخواسته و نوعی حاشیه ای سازی برای تیم توپکا بوده و خوشبختانه مشکلات برطرف و تیم وارد مسابقات لیگ شده است.
وی ادامه داد: تیم برخلاف تصورات اعلام شده خوشبختانه مشکلات ملی ندارد و همه بازیکنانی که مورد نظر تیم بودند، طی روزهای آینده قرارداد خود را نهایی خواهند کرد.
مدیرعامل تیم لیگ برتری توپکا بابلسر گفت: با خانم سلیمانی که به عنوان سرمربی پیش از مسابقات این تیم انتخاب شده بود، قطع همکاری شده و سرمربی جدید بعد از بازی هفته نخست برابر ذوب آهن انتخاب خواهد شد.
توپکا برابر برنامه زمان بندی فدراسیون 27 آبان در اصفهان میهمان ذوب آهن خواهد بود.
شفقت گفت: توپکا یکی از تیم هایی بود که از همان ابتدا و قرعه کشی لیگ برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده بود و امسال با بازیکنانی که در اختیار دارد، تلاش خواهد کرد تا در حد مدعی در لیگ برتر باشد.
فصل جدید مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان باشگاههای کشور با حضور 6 تیم آغاز شد.
7327/1654
نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

توپکا بابلسر با پیروزی به تعطیلات نیم فصل رفت

مشخص شدن شماره پیراهن بازیکنان جدید پرسپولیس

مذاکره پرسپولیس با مدافع جوان تراکتورسازی

تماس بازیکنان پرسپولیس برای بازگشت مهدی طارمی

آغاز مسابقات کشتی آزاد جام باشگاههای جهان - بابل

هنرنمایی ملی پوشان سابق والیبال برای قهرمان جام آسیا

قرعه کشی جام باشگاه های کشتی آزاد جهان برگزار شد

کاله مازندران حریف قهرمان جام باشگاههای آسیا نشد

بازیکنان پرسپولیس به سیم آخر زدند با انتشار یک بیانیه!

مصدومیت سرمربی سپیدار قائمشهر در حادثه رانندگی

عکس محمد انصاری پس از جراحی در بیمارستان!

برانکو نام مدیر جدید پرسپولیس را لو داد! عکس

نساجی و اشتباه های داوران در نیم فصل نخست لیگ برتر

عرب سرپرست جدید پرسپولیس!

نظر برانکو پس از بازی مقابل سپاهان؛ امکان بازگشت طارمی به پرسپولیس

مازندران قهرمان کشتی ساحلی کارگران کشور شد

پاسخ مشکوک پرسپولیس درباره پیوستن رضا قوچان نژاد

خبر های خوش برای استقلالی ها از دوبی

نخستین برد شهروند ساری در نیم فصل دوم لیگ برتر فوتسال

رونمایی از رمز موفقیت شفر با استقلال در سه هفته اخیر

نبرد فانوس به دستان لیگ یک فوتبال درمازندران برنده نداشت

شهروند ساری روی نوار ناکامی

معرفی 3 جانشین گرشاسبی در پرسپولیس

تلاش مخفیانه پرسپولیس برای جذب مهاجم جوان!

نام خرید جدید استقلال لو رفت

قطعی شدن جدایی 2 بازیکن خارجی استقلال

آزمایش غیرمنتظره دوپینگ از احسان حدادی در منزلش!

سوتی ناخواسته بیرانوند و لو دادن نقشه برانکو برای بازی با سپاهان

سپیدار قائمشهر با شکست آغاز کرد

سرمربی سپیدار قائمشهر استرس بازیکنان را علت شکست دانست

سرمربی: برد برابر سپیدار قائمشهر حق ذوب آهن بود

پرسپولیس ششمین تیم پرطرفدار جهان شد! عکس

پایان خوش نیم فصل برای نساجی مازندران

سپیدار قائمشهر با بازیکنان بومی به میدان می رود

نساجی و پیکان؛ رویارویی دو لشگر از جنگ برگشته

آغاز ماجراجویی دختران فوتبالیست مازندران در لیگ برتر

مبلغ پیشنهادی باشگاه کره ای به علی علیپور لو رفت

فقط 2 بازی تا پایان محرومیت پرسپولیس!

برانکو به دنبال جذب دفاع چپ جدید!

پشت پرده تکذیب خبر بازگشت جپاروف به استقلال

سفر بی سر و صدای سرپرست استقلال به دوبی

حاشیه های مهمانی شجاع خلیل زاده برای بازیکنان پرسپولیس

دست خالی کاراته کاهای المپیکی مازندران برای کسب سهمیه المپیک

علت اصلی نیمکت نشینی سیدحسین حسینی در استقلال

یک تیر و 3 هدف پرسپولیس برای بازی مقابل ذوب آهن

کسب مدال طلا در مسابقات جهانی هدفم است

گرفتاری پرسپولیس در پست دفاع چپ و راست برای دیدار با ذوب آهن

درگیری لفظی بیرانوند با برانکو در تمرین پرسپولیس

کنایه برانکو به دستیار کی روش بخاطر توهین به وی

پرسپولیس این بازیکن سپاهان را می خواهد!