پیام مازند

آخرين مطالب

سختی های لیگ برتر در انتظار تنها نماینده فوتبال بانوان مازندران ورزشي

سختی های لیگ برتر در انتظار تنها نماینده فوتبال بانوان مازندران

  بزرگنمايي:

پیام مازند - ساری – ایرنا – تیم فوتبال بانوان سپیدار قائمشهر که اولین حضورش را در لیگ برتر تجربه می کند مسیر سختی را برای حضور در این رقابتها پیش رو دارد چرا که بازیکنان این تیم باید با جو و کیفیت لیگ برتر با حضور چند تیم مدعی قهرمانی آشنا شوند.
مازندران همیشه بهترین بازیکنان را به تیم ملی و باشگاه‌ های ایران تقدیم کرده است و در رقابت‌ های لیگ برتر جای خالی تیمی از مازندران در بخش مردان و زنان احساس می‌ شد تا اینکه تیم فوتبال نساجی مازندران در بخش مردان توانست برای نخستین بار به لیگ برتر صعود کند و در بخش بانوان هم امسال تیم فوتبال سپیدار راهی لیگ بانوان شد تا نشان دهد که اتفاقات خوب ورزشی در شمالی ترین نقشه ایران در حال شکل گیری است.
تیم سپیدار قائمشهر برغم مشکلات مالی توانست با دستان خالی و پشت سر گذاشتن رقیبان خود در ششم مردادماه برای نخستین بار راهی رقابت ‌های لیگ برتر شود. هر تیمی برای اولین حضور با چالش‌ هایی مواجه است اما سرمربی و مدیرعامل باشگاه سپیدار در تلاش هستند که این مشکلات را برطرف کنند تا نماینده شایسته‌ ای برای مازندران باشند.
** بانوان سپیدار و اولین بازی در لیگ برتر
مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان با حضور 12 تیم متشکل از تیم های ملوان بندرانزلی، سپاهان اصفهان، ذوب آهن اصفهان، شهرداری بم، شهرداری سیرجان، راه یاب ملل مریوان، سپیدار مازندران، پالایش گاز ایلام، استقلال خوزستان، پارس جنوبی بوشهر، نماینده شیراز و همیاری آذربایجان غربی برگزارخواهد شد.
از این تعداد تیم هایی که در لیگ برتر حضور خواهند داشت تنها تیم سپیدار قائمشهر است که با شرکت در لیگ برتر اولین تجربه خود را محک می زند، اگر چه تیم ملوان بندرانزلی هم بعد از 2 سال انحلال امسال دوباره با شرکت در رقابتهای لیگ یک توانست سهمیه لیگ برتر را از آن خود کند اما چندین سال سابقه لیگ برتری را در کارنامه خود دارد.
تیم سپیدار قائمشهر با وجود تیم هایی همچون شهرداری بم، ملوان بندرانزلی، سپاهان، ذوب اهن و سیرجان که همیشه جزء مدعیان قهرمانی بوده اند فصل سختی را در پیش رو دارد.
نکته امیدوار کننده در مورد تیم سپیدار قائمشهر آن است که این تیم بعد از کسب سهمیه برای لیگ برتر، تمرینات منظمی را با هدایت سرمربی تیم سارا آذری ، مربیگری زهرا حمیدی و سرپرستی نرگس زینتی در زمین هایی واقع در کلاگر محله و آهنگر کلا آغاز کرده است تا بتواند هنرنمایی خود را در لیگ برتر نمایان کند.
در هفته اول رقابتها تیم سپیدار قائمشهر مقابل تیم ذوب آهن در 16 آذرماه سالجاری صف آرایی می کند و این تیم اصفهانی که سال ها سابقه حضور در لیگ برتر را دارد، همیشه جزء مدعیان لیگ و چهار تیم بالای جدول بوده است اما امسال این تیم با جابه جایی سرمربی و بازیکنان متفاوت تر از سال گذشته پا به عرصه رقابتها می گذارد و این کار را برای تیم سپیدار سخت تر کرده است.
کارشناس فوتبال بانوان از شهرستان قائمشهر روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا، گفت: بنده به عنوان کسی که سالها در عرصه فوتبال فعالیت داشته ام باید بگویم که تیم فوتبال بانوان سپیدار قائمشهر که برای اولین بار در بازی های لیگ برتر شرکت می کند، فصل سختی را پیش رو خواهد داشت.
فاطمه بوداغی با بیان اینکه طی 2روز گذشته در محل تمرین تیم سپیدار قائمشهر واقع در آهنگرکلا حضور یافتم، افزود: نکاتی را به سرمربی تیم بیان کرده ام که امسال فصل سختی را پیش رو خواهند داشت و نمی توان از هم اکنون گفت که تیم سپیدار جزء هشت تیم اصلی است.
این کارشناس بیان کرد: اگر چه تیم سپیدار هم 2 بازیکن تیم ملی، 2 بازیکن لیگ برتری و بازیکنان غیربومی جذب کرده اما به دلیل فراز و نشیب ها در فوتبال نیازمند جذب چند بازیکن یا مهره اصلی هم است.
بوداغی تاکید کرد: البته تمام اختیارات و تصمیمات این تیم برعهده سرمربی تیم " سارا آذری " است که با آغاز فصل و تکیه بر روی نقاط قوت و ضعف بازیکنان تیم خود بتواند تصمیمات مهمی را اتخاذ کند.
وی به تحقیقات خود در خصوص تمرینات سایر تیم ها قبل از شروع فصل اشاره کرد و گفت که طی تحقیقات به عمل آورده تیم های ملوان، ذوب آهن، شهرداری بم و سیرجان با تمرینات منظم و فشرده و جذب بازیکنان با کیفیت درصدد هستند تا با قدرت بالایی در لیگ حضور یابند.
این کارشناس با بیان اینکه تمرینات منظمی برای بازیکنان تیم سپیدار برقرار است، افزود: سرمربی تیم سپیدار قائمشهر با پنج روز تمرین و تمرینات هوازی برای بازیکنان خود به صورت منظم درصدد است تا فصلی توام با آمادگی بالایی را آغاز کند.
** مشتاقانه در انتظار فصل هستیم
سرمربی تیم بانوان سپیدار قائمشهر با ابراز خوشحالی از حضور در رقابتهای لیگ برتر بانوان، گفت: مشتاقانه در انتظار شروع فصل هستیم و با همت بازیکنانم تمام تلاشمان را می کنیم تا بازی های خوبی را به نمایش بگذاریم.
سارا آذری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ماموریت ما در آغاز فصل تلاش برای رسیدن به موفقیت و کسب بهترین امتیازات است.
وی با بیان اینکه برای رسیدن به موفقیت ها نیازمند تمرینات منظم هستیم، افزود: تمرینات بازیکنانم به صورت روزانه و تا قبل از شروع مسابقات در حال انجام شدن است و بازیکنانم در شرایط مطلوبی قرار دارند.
سرمربی تیم سپیدار قائمشهر در خصوص اولین رقابت خود مقابل تیم ذوب آهن اصفهان گفت:در رقابتهای لیگ برتر این تیم همیشه جز مدعیان لیگ و چهار تیم بالای جدول بوده است.
آذری با بیان اینکه امسال تیم ذوب آهن اصفهان متفاوت تر از سال های گذشته پا به عرصه رقابت ها می گذارد، افزود:امسال تیم ذوب آهن تغییراتی را در بازیکنان و سرمربی خود داشته است.
وی بیان کرد: ترکیب بندی جدید تیم ذوب آهن اصفهان شرایط را برای ما که اولین سال است پابه عرصه رقابت های لیگ برتر بانوان گذاشته ایم سخت تر کرده است.
آذری با بیان اینکه در فوتبال فراز و نشیب های فراوانی وجود دارد، گفت که هزاران اتفاق در هر لحظه در بازی ها رخ می دهد اما هدف ما در این بازی رسیدن به امتیاز است که این امر هم دور از انتظار نیست.
** جذب 21 بازیکن در تیم سپیدار
لیگ برتر فوتبال بانوان که پیش از این قرار بود نهم آذرماه آغاز شود اما به خاطر اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال بانوان و شرکت در رقابتهای کافا فوتبال بانوان به 16 آذرماه تغییر یافت.
تیم های فوتبال بانوان سپیدار قائمشهر و ذوب آهن اصفهان در هفته اول رقابتهای لیگ برتر باشگاه های کشور صبح روز جمعه 16 آذرماه در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مصاف هم می روند.
ترکیب بازیکنانی که مدیر عامل تیم سپیدار قائمشهر با آنان قرارداد بسته دروازه بانانی همچون زهرا دماوندی ، فرشته قاسم بیکی و بازیکنانی همچون بهاره امیرخانی ، نسترن زیبایی ، زهرا خبازی ، زینب قربانی ، هدیه هزارجریبی ، فاطمه ناصرپور ، فاطمه مزیدی ، معصومه نوبخت ، کلثوم آهنگری ، مائده عمرانی ، ظریفه خسروی ، آرزو حضرتی ، مهدیه ضیایی ، لیلا موحدی ، فاطمه رحیمی ، مهسا موسوی ، فاطمه زهرا جهانی ، فاطمه شیرودی و مریم میرحسینی است که متشکل از 6 بازیکن غیربومی و اکثر آنان بازیکنان پایه است.
7334/1899

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

تیم ملی والیبال ساحلی در رامسر اردو زد

کمک 750 میلیون ریالی مردم بهشهر در جشن گلریزان سیل زدگان

ورزش بانوان مازندران ؛ فتح قله های پیروزی با دستان خالی

فاز جدید اختلاف میان مالک و کادر فنی تیم نساجی

سرپرست نساجی قائمشهر قربانی مصاحبه جنجالی مربی این تیم شد

جدال پایانی نساجی و پیکان ؛ یک دیدار با چند رویا

مجید جلالی از نساجی رفت

هواداران نساجی خواهان برگشت آرامش به تیم شدند

سرمربی پیکان تهران: آخرین بازی تفاوتی با بقیه بازی ها ندارد

گرداب حاشیه ها در نساجی ؛ ریشه ها و راه حل ها

آب رفتن هواداران نساجی در آخرین بازی لیگ برتر

نساجی پیکان را 2 بر صفر بدرقه کرد

فرکی : به هوداران نساجی باختیم

دفاع تمام قد آقا معلم از دستیار جنجالی

فاز جدید اختلاف میان مالک و کادر فنی تیم نساجی

حضور 22 بازیکن در اردوی تیم ملی بسکتبال جوانان در بابل

دعوت 13 کشتی گیر مازندرانی به اردوی تیم ملی جوانان

باخت‌های نماینده مازندران درلیگ برتر فوتبال زنان دو رقمی شد

سپیدرود رشت تحت فشار بود/در گردش توپ خوب عمل کردیم

ورود هواداران سپیدرود به زمین/همه چیز در هفته پایانی مشخص می شود

برگزاری سه دیدار سرنوشت‌ساز/ تکلیف قهرمان لیگ هجدهم مشخص می‌شود؟

تیم فوتبال ساحلی نوشهر بر تیم ایفا اردکان یزد غلبه کرد

مهمانی نساجی در انبار باروت رشت

سرمربی سپیدار : امسال تنها برای بقا در لیگ برتر می جنگیم

دربی زنانه شمال با باخت سپیدار قائمشهر پایان یافت

دوئل شمالی ها در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر

رنج بی گنج ؛ درد مضاعف قهرمانان ورزشی پیوند اعضاء

اعتبارات قطره چکانی در ورزش مازندران/ ضعف در زیرساخت ها

بانوان مازندرانی پارسال 97 مدال برون مرزی گرفتند

نساجی در خانه تن به شکست داد

آقا معلم مسئولیت شکست برابر نفت آبادان را سربسته قبول کرد

پازل نیامدن مهمانان نساجی به کنفرانس خبری تکمییل شد

سرنوشت نامشخص آقامعلم برای ماندن در نساجی

نساجی-صنعت نفت؛ بازی شش امتیازی هفته بیست و هشتم

آینده مبھم در انتظار ورزش دوچرخه سواری

محکومیت باشگاه نساجی در کمیته تعیین وضعیت

شطرنج بازان گرجستانی وایرانی قهرمان مسابقات شطرنج قائم کاپ شدند

نماینده گرجستان در مسابقات بین المللی شطرنج کاپ قائم اول شد

«آرین غلامی» در صدر جدول مسابقات بین المللی شطرنج قائم کاپ

دیدار نساجی در اهواز؛ حکایت غنیمت گیری از ورشکسته

صعود استاد بزرگ ایران به صدر جدول مسابقات شطرنج «قائم کاپ»

«خونه به خونه» برای اعاده حیثیت در لیگ فوتبال باقی می ماند

تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان در رامسر اردو زد

دور دوم مسابقات بین المللی شطرنج قائم کاپ آغاز شد

5 مازندرانی در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی آسیا به روی تشک می‌روند

خواب نساجی برای ماشین سواری در تبریز

سیل اخیر به بیش از یکصد مکان ورزشی کشور خسارت زد

حضور 22 کشور در مسابقات شطرنج قائم کاپ در قائمشهر

برگزاری مسابقات متعدد شطرنج در کشف استعدادها موثر است

غیبت مهمانان نساجی در مصاحبه پیش از مسابقه اپیدمی شد