پیام مازند

آخرين مطالب

سلبریتی هایی که مراسم ازدواجشان را بهم زدند! + عکس فرهنگي

سلبریتی هایی که مراسم ازدواجشان را بهم زدند! + عکس

  بزرگنمايي:

پیام مازند - در ادامه با هم به سلبریتی‌هایی اشاره می کنیم که سر سفره عقد از ازدواج منصرف شدند و فرار را بر قرار ترجیح داده‌اند
عشق های نافرجام ستاره های هالیوود
ازدواج سلبریتی و غیرسلبریتی نمی‌شناسد و چهره‌های سرشناس زیادی را سراغ داریم که به‌ خانه بخت می‌روند، اما عشق و عاشقی کار دل است و بعضی مواقع دل به عقل حاکم می‌شود و زوج‌های عاشق تصمیم‌هایی شتاب‌زده برای ازدواج می‌گیرند و پس از اینکه از تب و تاب افتادند و عقلشان سر جایش آمد متوجه می‌شوند که فرد مناسبی را برای ازدواج انتخاب نکرده‌اند و جدا می‌شوند.
در این بین داستان‌های زیادی از ازدواج‌هایی روایت می‌شود که به سرانجام نمی‌رسند و عروس یا داماد سر سفره عقد پا به فرار می‌گذارند. فیلم‌های زیادی نیز با چنین موضوعی دیده‌ایم و گاهی اوقات فکر می‌کنیم چنین اتفاقی فقط در فیلم‌ها می‌افتد، اما جالب است بدانید این داستان‌ها واقعیت دارند و نه‌تنها انسان‌های معمولی درلحظه آخر از ازدواج منصرف می‌شوند بلکه حتی سلبریتی‌ها نیز از مراسم عروسی که در بوق و کرنا کرده‌اند انصراف می‌دهند. تعداد این سلبریتی‌ها که به سلامتی کم هم نیستند باعث شد تا در ادامه با هم به سلبریتی‌هایی اشاره کنیم که سر سفره عقد از ازدواج منصرف شدند و فرار را بر قرار ترجیح داده‌اند.
جولیا رابرت عروس فراری که هرگز باز نگشت
اگر از طرفداران جولیا رابرت باشید به‌احتمال زیاد فیلم «عروس فراری» را دیده‌اید. اما جالب است بدانید از قرار معلوم جولیا رابرت در زندگی شخصی‌اش نیز یک بار تا پای سفره عقد رفته و از تصمیم‌اش صرف نظر کرد. در سال 1990 جولیا رابرت وقتی که به تازگی با دیلان مک‌درمات (Dylan McDermott) رابطه‌اش را به‌هم زده بود برای بازی در فیلم فلت‌لاینرز (Flatliners) محصول سال 1990، با کیفر ساترلند همبازی شد و این فیلم بهانه‌ای را فراهم کرد تا این دو سلبریتی دلباخته یکدیگر شوند.

جولیا رابرت و کیفر ساترلند
عشق و دلدادگی جولیا رابرت به کیفر ساترلند باعث شد این سلبریتی‌ها پس از یک سال به فکر برگزاری مراسم نامزدی بیافتند و قرار بر این شد در سال 1991 مراسم باشکوهی در یکی از تالارهای استودیو فاکس قرن بیستم برگزار کنند. همه چیز به خوبی و خوشی پیش رفت و جولیا رابرت و کیفر ساترلند نیز رابطه خوبی داشتند تا اینکه دقیقاً سه روز قبل از رسیدن زمان موعود و برگزاری مراسم نامزدی، جولیا رابرت از برگزاری مراسم صرف نظر کرد. این‌گونه که پیداست جولیا و کیفر برنامه‌های زیادی برای این مراسم ترتیب داده و خرج‌های مختلفی را نیز انجام دادند. به گفته پایگاه خبری پیپل، حدود 150 نفر مهمان تراز اول و چهره‌های سرشناس به این مراسم دعوت شده بودند. جولیا رابرت نیز لباس عروسی بسیار زیبایی با قیمت گزاف 8 هزار دلار سفارش داده بود اما این لباس را هرگز برتن نکرد و کام مهمان‌ها نیز به شیرینی مراسم جولیا رابرت و کیفر ساترلند روشن نشد.
این زوج سلبریتی حتی فکر مراسم شام را نیز کرده بودند و غذاهای خوشمزه‌ای برای مهمانان سفارش دادند که تمامی این موارد در یک چشم به‌هم زدن به باد هوا رفت. البته جالب است بدانید جولیا رابرت از برگزاری مراسم صرف‌نظر کرد و بلافاصله پس از اینکه رابطه‌اش با کیفر ساترلند را برهم زد، با جیسون پاتریک که او نیز هنرپیشه بود و از دوستان نزدیک کیفر ساترلند به‌حساب می‌آید عازم سفری به ایرلند شدند.
از آن زمان سال‌ها گذشت و کیفر ساترلند سخنی در این خصوص به میان نیاورد تا اینکه در سال 2016 با یادآوری خاطرات گذشته به پایگاه خبری هِلو (Hello)، گفت به نظر او جولیا رابرت با به‌هم زدن مراسمی که برای آن حسابی زحمت کشیده‌ بودند و مهمان‌های زیادی نیز دعوت شده بود واقعاً شجاعت از خودش نشان داده و هیچ اشکالی به کار او نمی‌بیند. چرا که جولیا رابرت تحت شرایط بسیار دشواری توانسته بود حرف دلش را بزند و به جای اینکه با فردی که علاقه‌ای به او ندارد ادامه بدهد، با نه گفتن به کیفر ساترلند و برهم زدن مراسم، شجاعت به‌خرج داده است.
جنیفر لوپز و بن افلک و رابطه‌ای که هرگز ختم به خیر نشد
اگر از هواداران قدیمی جنیفر لوپز باشید حتماً به خاطر دارید که چندین سال پیش خبر آشنایی و رابطه جنیفر و بن افلک گوش فلک را کر کرد و این دو بواسطه بازی در فیلم جیلی (Gigli)، رابطه‌ای عاشقانه را با هم بر قرار کردند که این رابطه چیزی حدود 18 ماه به طول انجامید.
عشق و عاشقی جنیفر لوپز و بن افلک فراز و فرودهای زیادی داشت اما این زوج سلبریتی در آن زمان به‌رغم تمامی مشکلات و حاشیه‌‌هایی که داشتند باز هم اصرار می‌کردند که رابطه‌شان رسمی شود و مراسم نامزدی برگزار کنند. در همین راستا در آن زمان‌ها خبر عزم جنیفر لوپز و بن افلک برای برگزاری مراسم نامزدی بسیار پرخرجی در رسانه‌ها منتشر شد. گفته می‌شد این زوج سلبریتی و ثروتمند می‌خواستند چیزی حدود 2 میلیون دلار خرج مراسم خود کنند.

جنیفر لوپز و بن افلک
جنیفر و بن افلک تمامی کارهای مراسم را انجام داده‌اند و مهمان‌ها در راه مهمانی بودند و مت دیمون، بازیگر مطرح و دوست قدیمی بن افلک از رومانی سوار هواپیما شده بود تا خودش را به مهمانی بن افلک برساند. کیسی افلک نیز به‌عنوان برادر بن قرار بود سخنرانی پرشوری را در این مهمانی اجرا کند اما تمام این نقشه‌ها، نقش برآب شد و به جای خبر ازدواج جنیفر و بن افلک شاهد خبر عدم برگزاری مراسم جنیفر و بن بودیم.
هیو هفنر و کریستال هریس و ازدواجی پرماجرا
قبل از اینکه هیو هفنر با کریستال هریس ازدواج کند و ثروت میلیون‌دلاری را پس از مرگش برای او به ارث بگذارد، توسط کریستال هریس که در آن زمان 25 سال بیشتر نداشت قال گذاشته شد و مجبور شد مراسمی که حسابی برنامه‌ریزی کرده بودند را برهم بزند.
بر اساس گزارش یو.‌اس ویکلی (US Weekly)، هیو هفنر و کریستال هریس ازسال 2009 با یکدیگر در ارتباط بودند تا اینکه در نهایت در کریسمس سال 2010 با هم نامزد شدند. این زوج قصد داشتند مراسم بسیار مجللی را ترتیب دهند و هیو هفنر چیزی حدود 300 نفر مهمان برجسته را دعوت کرده بود و حتی کارت عروسی نیز برای این مهمان‌ها ارسال شد. هیو هفنر که در آن زمان سن و سال زیادی داشت از مهمان‌ها درخواست به‌جای هدیه، به خیریه کمک کنند. شبکه‌های تلویزیونی مختلف نیز آماده می‌شدند تا پوشش خبری کاملی از این عروسی داشته باشند اما تنها 5 روز قبل از روز موعود و برگزاری مراسم عروسی، کریستال هریس از تصمیم خود برای برگزاری عروسی صرف نظر کرد.

هیو هفنر و کریستال هریس
کریستال هریس مدتی بعد در مصاحبه‌ای رادیویی اعتراف کرد که تصمیم او باعث شد تا عروسی برهم زده شود. او ادامه داد با خودش فکر کرده و به این نتیجه رسیده بود و که این ازدواج برای او ثمره‌ای ندارد و به نظرش کار درستی انجام نمی‌داد. وی مدعی شد در آن زمان نیاز به وقت بیشتری داشته و ترجیح داده بود تا بیشتر فکر کند . این اتفاق صورت گرفت و مدتی بعد دوباره در رسانه‌ها خبر برگزاری مراسم ازدواج کریستال هریس و هیو هنفر را شاهد بودیم. این بار کریستال هریس سر قولش باقی ماند و به‌سلامتی مراسم ازدواج در سال 2013 برگزار شد. البته شوربختانه باید گفت عمر هیو هنفر به دنیا نبود تا از عروس تازه‌اش کام بگیرد و پس از مدتی بیمار شد و از دنیا رفت. تا ثروت بی‌پایان هیو هنفر نصیب کریستال هریس شود.
عشق نافرجام برد پیت و گوئینت پالترو
برد پیت و گوئینت پالترو از آن دسته سلبریتی‌هایی هستند که چندین دهه است شاهد بازتاب قسمت‌های مختلفی از زندگی آنها در رسانه‌ها هستیم. در همین راستا اگر خاطرتان باشد در دهه 90 میلادی خبرهای زیادی از رابطه میان برد پیت و گوئینت پالترو در میان هواداران دست به دست شد. در آن زمان برد گوئینت دو سلبریتی بلوند و زیبارو بودند که آوازه عشق آنها گوش فلک را هم کر کرده بود. عشق سوزان میان برد و گوئینت ادامه پیدا کرد تا اینکه در نهایت شاهد خبر تصمیم این زوج سلبریتی برای ازدواج بودیم. برد پست و گوئینت پالترو همانند دیگر زوج‌ها نقشه‌های زیادی برای مراسم ازدواج خود کشیدند و تقریباً تمام برنامه‌های این مراسم تدارک دیده شده بود که چند هفته قبل از روز برگزاری مراسم، شاهد خبر لغو عروسی برد و گوئینت بودیم.

برد پیت و گوئینت پالترو
همان‌گونه که حتماً می‌دانید برد و گوئینت در صحنه فیلم سوِن (Se7en)، محصول سال 1994 با هم آشنا شدند و دو سال بعد نیز خبر نامزدی این زوج سلبریتی در رسانه‌ها پیچید. برد و گوئینت آنقدر عاشق هم بودند که جایی بدون یکدیگر نمی‌رفتند و حتی مدل موهای خود را همانند یکدیگر درست کرده بودند تا نشان دهند که عشق آنها جاودان و همیشگی است. اما دیری نپایید که آتش این عشق سوزان خاکستر شد و در تابستان سال 1997 شاهد انتشار خبر ناگهانی برد و گوئینت بودیم. در آن زمان برد پیت و گوئینت پالترو اشاره‌ای به دلیل جدایی خود نکردند و این قضیه همانند رازی باقی ماند تا اینکه سال‌ها بعد گوئینت پالترو در برنامه‌ زنده‌ به هاوارد استرن گفت من در آن زمان تنها 22 سال داشتم و واقعاً عقلم را از دست داده بودم که ازدواج با او را برهم زدم، چرا که برد پیت مرد خوبی بود و به‌نوعی می‌توانم بگویم از من به‌مراتب بهتر بود.
تارا رید و کارسون دالی و عشق آتشینی که خاکستر شد
عشق میان تارا رید و کارسون دالی به اندا‌زه‌ای بود که کسی هرگز فکرش را نمی‌کرد میانه این سلبریتی‌ها روزی شکر آب شود. تار رید بواسطه بازی در مجموعه‌ فیلم‌های «امریکن پای»، (American Pie)، به شهرتی جهانی رسیده بود و کارسون دالی نیز به‌عنوان یکی از مجری‌های برجسته ام.‌تی.‌وی شناخته میشد. این زوج سلبریتی در سال‌ 2000 پس از حدود یک سال ارتباط با هم نامزد کردند و خبرهایی از ازدواج تارا رید و کارسون دالی به گوش می‌رسید که جولای 2001 خبر جدایی تارا از کارسون در رسانه‌ها دست به دست شد. از قرار معلوم کارسون دالی به تارا رید خیانت کرده بود و تارا نیز نمی‌توانست از گناه کارسون بگذرد. در نتیجه به‌رغم اینکه این زوج در حال تدارک مراسم عروسی بودند به همه چیز پشت‌پا زدند و از هم جدا شدند.

تارا رید و کارسون دالی
تارا رید و کارسون دالی پس از جدایی چندین بار دوباره سعی کردند گذشته‌ها را فراموش کنند و رابطه‌شان را بهبود بخشند اما اوضاع این سلبریتی‌ها هرگز ختم به خیر نشد و هرگز دوباره موفق به ازدواج نشدند. از این قضیه مدت‌ها گذشت تا اینکه تارا رید در مصاحبه‌ای با پیپل گفت جدایی او و کارسون دالی به اندازه‌ای روی این سلبریتی تأثیر گذاشته بود که تا مدت‌ها نمی‌توانست یک وعهده غذای درست و حسابی بخورد. از قرار معلوم تارا رید به لحاظ روحی نیز شدیداً تحت تأثیر قرار گرفته بود و برای بهبود وضعیت روحی‌اش به 5 روانشناس مختلف مراجه کرد. اما این سکه روی دیگری نیز داشت و به هر اندازه که تارا رید از به هم خوردن رابطه‌اش با کارسون دالی ناراحت شده بود، کارسون از این اتفاق خوشحال بود و کار به جایی رسید که در مصاحبه‌ای گفت واقعاً شانس آورده است که با تارا رید ازدواج نکرد.
جود لا تاکنون دوبار تا سر سفره عقد رفته و برگشته است
داستان عشق جود لا و سیه‌نا میلر به اندازه‌ای مفصل است که می‌توان با آن مثنوی هفتاد من کاغذ نوشت. جود لا تاکنون در عمر خود دوبار تا آخرین روزهای برگزاری مراسم ازدواج پیش رفته است و هر دو مرتبه نیز تلاش او بی‌نتیجه ماند و مراسم لغو گردید. در این بین جود لا حاشیه‌های زیاد دیگری نیز در زندگی‌اش داشته است که در این زمینه می‌توان به شایعه رابطه او با پرستاری که در خانه‌ داشتند اشاره کرد.
جود لا و سیه‌نا میلر اولین بار برای در صحنه فیلمبرداری فیلم الفی (Alfie)، محصول سال 2003 با هم آشنا شدند. در آن زمان جود لا یکی از خوش‌تیپ‌ترین مردهای دنیا شناخته می‌شد و سیه‌نا میلر نیز سلبریتی زیبارویی بود که خواب از چشم علاقه‌مندانش ربوده بود. این سلبریتی‌های موفق وارد رابطه عاشقانه گرم و آتشینی شدند و کار به جایی رسید که یک سال بعد جود لا به سیه‌نا میلر پیشنهاد ازدواج داد اما علاقه‌مندان جود لا و سیه‌نا میلر سرگرم شایعات ازدواج این دو بودند که خبرهایی از سرد شدن رابطه سیه‌نا میلر و جود لا در رسانه‌ها منتشر شد.
شایعات در این زمینه به اندازه‌ای بالا گرفت که جود لا مجبور شد رسما اعتراف کند دور از چشم سیه‌نا میلر با پرستار فرزندشان رابطه برقرار کرده است. سیه‌نا میلر نیز که در حال تدارک مراسم ازدواج بود بعد از این رسوایی مراسم را لغو کرد و مدتی خبری از این سلبریتی‌ها نبود تا اینکه چند ماه بعد دوباره سیه‌نا تصمیم گرفت به رابطه‌اش با جود لا ادامه دهد. این رابطه چندین سال ادامه پیدا کرد و در تمامی این سال‌ها شاهد شکر آب شدن میان جود لا و سیه‌نا میلر بودیم اما به هر ترتیب این زوج در کنار هم باقی ماندند و تصمیم به ازدواج گرفتند.

جود لا و سیه‌نا میلر
مراسم ازدواج جود لا و سیه‌نا میلر در منطقه‌ای جنوبی در آسیا با سنت‌های همان ناحیه برگزار شد و از آنجایی که ازدواج آنها در بریتانیا رسمیت نداشت قرار شد تا یک مراسم ازدواج مخفی نیز در شهر گلاسترشایر (Gloucestershire، واقع در انگلستان برگزار کنند. حتی گفته شد که جود لا و سیه‌نا میلر مراسم ازدواجی در نیویورک نیز ترتیب خواهند داد. این قضیه به اندازه‌ای جدی بود که سیه‌نا میلر لباس عروسی‌اش را نیز به خواهرش که استعداد خوبی در طراحی لباس داشت، سفارش داده بود. اما تمامی این برنامه‌ها نقش برآب شد چرا که در سال 2011 شاهد خبر ناگهانی جدایی جود لا و سیه‌نا میلر بودیم.
در این بین ظاهراً هنوز هم سیه‌نا میلر عشق جود لا را در سینه نهان دارد و در همین راستا در سال 2016 به رسانه‌ها گفت هنوز هم دلش برای جود لا تنگ می‌شود و برایش اهمیت قائل است. با این حساب چه بسا که در آینده دوباره شاهد خبر رابطه‌ای جدید میان جود لا و سیه‌نا میلر باشیم.
دمی مور و ازدواجی که هرگز پا نگرفت
دمی مور با از سال 2005 تا 2013 با اشتون کوچر رابطه داشت و پس از آن نیز همسر بروس ویلیس بود اما جالب است بدانید قبل از این عشق‌ها دمی مور در دهه 80 میلادی عروس فراری بود که در آخرین لحظه حاضر نشد تن به ازدواج بدهد.جالب است بدانید در سال 1985، دمی مور در حین حضور در صحنه فیلم‌برداری یک فیلم عاشق هنرپیشه‌ای با نام امیلیو استوس (Emilio Estevez)، شد و دمی و امیلیو وارد رابطه‌ای عاشقانه و آتشین شدند که به مدت سه سال به طول انجامید. در نهایت نیز کار دمی مور جوان و امیلیو استوس به جایی کشید که تصمیم گرفتند با هم ازدواج کنند و قضیه تا جایی پیش رفت که تمام برنامه‌ها چیده شده بود و می‌خواستند کارت دعوت‌ها را برای مهمانان ارسال کنند اما به ناگهان دمی مور پا پس کشید و از ازدواج صرف‌نظر کرد.

دمی مور و امیلیو استوس
این تصمیم امیلیو استوس را بسیار ناراحت و پریشان کرد و به هر اندازه‌ای که امیلیو برای تجدید نظر در ازدواج از دمی مور اصرار می‌کرد، دمی مور پایش را در یک کفش کرده بود که هرگز با امیلیو ازدواج نخواهد کرد. امیلیو استوس که دمی مور دست رد به سینه‌اش زده بود از این قضیه حسابی دلخور شد اما دمی مور مدعی بود میان امیلیو استوس و دمی نقاط مشترک زیادی وجود ندارد و امیلیو در آن زمان بیشتر وقتش را به کار اختصاص می‌داد. در همان سال دمی مور با بروس ویلیس وارد رابطه شد و در نهایت با ویلیس در سال 1987 ازدواج کرد.
عشق نافرجام جنیفر موریسون و جسی اسپنسر
اگر اهل سریال‌های آمریکایی باشید به احتمال زیاد سریال دکتر هاوس را دیده‌اید ( House M.D) را دیده‌اید و حتماً شما هم با ما هم عقیده‌ هستید که جنیفر موریسون و جسی اسپنسر نقش مهمی در موفقیت این سریال داشتند. حضور این زوج در کنار هم در سریال دکتر هاوس، عشقی آتشین را میان جنیفر و جسی ایجاد کرد، اما چه فایده که این عشق فرجامی نداشت.
بر اساس گزارشی که در این زمینه پایگاه خبری پیپل منتشر کرده است جسی اسپنسر چیزی حدود 6 ماه بود که دنبال فرصت مناسب می‌گشت تا به جنیفر موریسون پیشنهاد ازدواج بدهد. اما این فرصت به بهانه‌های مختلف مهیا نشد. مدتی جنیفر بیمار بود و پس از اینکه سلامت خودش را باز یافت به همراه جسی اسپنسر برای تعطیلات در سال 2007 به پاریس رفتند. اسپنسر نیز که فرصت را غنیمنت می‌شمرد در کنار برج ایفل از جنیفر موریسون خواستگاری کرد و مورسیون نیز بدون معطلی پاسخ مثبت داد. در نتیجه این زوج عاشق برنامه‌های مراسم عروسی را ترتیب دادند و قرار بود 200 نفر مهمان بلندمرتبه در این مراسم شرکت کنند و ازدواج جنیفر و جسی را جشن بگیرند.

جنیفر موریسون و جسی اسپنسر
یک ویلای اختصاصی در لس‌آنجلس برای اینکار رزور شد و جنیفر مورسیون نیز لباس عروس بسیار گران‌قیمتی را خریداری کرد. قضیه به اندازه‌ای جدی بود که جنیفر قبل از برگزاری مراسم عکسی با لباس عروسی که خریداری کرده بود در یک مجله معتبر منتشر کرد و همه چیز به‌خوبی پیش می‌رفت تا اینکه رابطه این سلبریتی‌های جوان و خوش‌آتیه که حدود 3 با هم بودند به ناگاه تیره شد و خبرهایی از جدایی جنیفر و جسی به گوش رسید و تمام نقشه‌ها نقش برآب شد.
عشق جنین ترنر و الک بالدوین بی‌سرانجام ماند
جنین ترنر این روزها بیشتر از 50 سال سن دارد و الک بالدوین نیز ششمین دهه از عمر خودش را پشت‌سر می‌گذارد اما جالب است بدانید این سلبریتی‌های موفق و خوش‌نام در جوانی داستانی عشقی آتشین داشتند. جنین ترنر 20 سال بیشتر نداشت که در یک آزمایش هنرپیشگی با الک بالدوین ملاقات کرد و به‌رغم اینکه نتوانست در فیلمی که برای آن آزمایش داده بود نقشی را بر عهده بگیرد، توانست عشق الک بالدوین را بدست بیاورد. در همین راستا مدت‌ها بعد جنین ترنر که در یکی از برنامه‌های اپرا وینفری شرکت کرده بود گفت وقتی که جنین ترنر و الک بالدوین برای انتخاب بازیگر امتحان می‌دادند، الک بالدوین به اندازه‌ای محو جنین شده بود که نمی‌توانست تمرکز کند و از ایفای نقشی که بر عهده‌اش بود بر نمی‌آمد.

جنین ترنر و الک بالدوین
در نتیجه جنین ترنر و الک بالدوین مدتی پس از آشنایی تصمیم به ازدواج گرفتند و قرار شد مراسمی کاملاً سنتی و زیبا در کلیسا برگزار کنند. جنین ترنر در ادامه صحبت‌های خود به اپرا گفت او و الک بالدوین تمامی برنامه‌هایشان برای عروسی را تنظیم کرده بودند و حتی لباس هم سفارش دادند تا اینکه به ناگاه عشق این زوج عاشق فروکش کرد و هر دو نفر تصمیم به لغو ازدواج گرفتند.
ظاهراً حتی کارت‌های دعوت نیز ارسال شده بود اما جنین ترنر و الک بالدوین حاضر نشدند زیر یک سقف با هم زندگی کنند. جنین ترنر در زمینه تصمیمی که برای لغو ازدواج گرفته بودند به رسانه‌ها گفت تا مدت زیادی از این تصمیم افسرده شده بود اما در نهایت به این نتیجه رسید که رابطه او و الک بالدوین از پایه و اساس اشکال دارد و ختم به‌خیر نخواهد شد. از آن زمان سال‌ها گذشته است و این روزها جنین ترنر شکایتی ندارد که عروس الک بالدوین نشده است. حتی در سال 2015 جنین ترنر عکسی از خودش و الک بالدوین در توییتر منتشر کرد تا یاد ایام گذشته کند و خاطرات شیرین قدیم در ذهنش تجدید شود.
بیشتر بدانید : زندگی هنری و خانوادگی «بن افلک» (+تصاویر)
بیشتر بدانید : سلبریتی هایی که علی رغم خیانت همسر به زندگی شان ادامه دادند + تصاویر
بیشتر بدانید : ستاره های مشهوری که علنا به خیانت خود اعتراف کردند! + عکس
بیشتر بدانید : ازدواج این زوج های هالیوود در خفا انجام شد!
بیشتر بدانید : فیلم هایی که باعث جدایی بازیگران از همسرانشان شد!! + عکس
منبع: زندگی ایده آل

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

ثبت نام 1556 کتابدار در جشنواره ملی قصه گویی

شمار اعضای کتابخانه های مازندران 40 هزار نفر افزایش یافت

مادربزرگ قصه گوی مازندرانی قدردانی شد

آغاز به کار نخستین جشنواره ملی قصه گویی در ساری

طرح «همیار طبیعت» در مازندران راه اندازی شد

مستند «کارتلوس» در مازندران تولید شد

4245 زائر از مازندران عازم حج می شوند/ توصیه هایی به زائران

توجه به صنایع دستی در رونق تولید اثربخش خواهد بود

خانه رمدانی نکا ثبت ملی شد

غفلت همگانی از بسته بندی جهان بینی با قصه برای کودک

مسابقات استانی قرآنی کریم در آمل برگزار می شود

قصه گویی روابط اجتماعی را در کودکان تقویت می کند

دعوت متفاوت به کتابخوانی برای دانش آموزان در تابستان

داوران«هزارصدا» در گرگان معرفی شدند/ بزرگداشت بابک بیات

مرحله نهایی جشنواره ملی قصه گویی در ساری برگزار می شود

مسجد جامع هویت دینی و فرهنگی مردم ساری است

رویترز: حمله به نفتکش ها در نشست وزیران انرژی گروه 20 بررسی می شود

معضلات فرهنگی با ابزار فرهنگی حل شود

طرح تابستانی نشاط معنوی در بقاع متبرکه مازندران اجرا می شود

والدین نقش بسیار مهمی در انتخاب رشته دانش آموزان دارند

71 گونه مهره دار کشور در فهرست تهدید قرار داد

گام های رو به رشد صنایع دستی در مازندران

هشتمین آیین هنرماه در نوشهر برگزار می شود

تنکابن مهد هنرهای فاخر صنایع دستی است

نخستین کتاب 3 زبانه شاعر جوان در آمل رونمایی شد

بهسازی فضاهای آموزشی رامسر در اولویت قرار گیرد

مدیرکل میراث فرهنگی مازندران : اظهار نظرهای غیر تخصصی درباره اتفاق سد لفور کمک کننده نیست

ساخت پردیس سینمایی در ساری ؛ نقطه سر خط

امسال 3 پروژه آموزشی در رامسر کلنگ زنی شد

محفل انس با قرآن اصحاب رسانه در ساری برگزار شد

نماز عید فطر در امامزادگان شاخص مازندران اقامه می شود

عاطفه باران یک و نیم میلیارد ریال مازندرانی ها بر سر سفره رمضان

پیشتازی مادران مازندرانی در استفاده از مهد کودک

مدیریت و نقش مهم رسانه ها در زمان بحران/ رسانه ها مطالبه گری رافراموش نکنند

احیای شب قدر در آمل

طلاق با کودکان چه می کند؟

رونمایی اولین ارکسترال مقاومت/ سمفونیک مازندران تهیه می شود

مراسم شب قدر مانور فراجناحی خداباوری است

گرانی کاغذ و حال ناخوش مطبوعات محلی در مازندران

سهم ادبیات و فرهنگ فقط در همایش ها خلاصه شده است

شب فرهنگی در شهر آرش و دماوند

70 بنای تاریخی در مازندران مرمت می شود

100 اثر تاریخی مازندران ثبت ملی می شود

نشریات محلی مازندران کاغذ دولتی می گیرند

مجموعه تاریخی فرح آباد ثبت جهانی می شود

توزیع سبد مهربانی در مناطق سیل زده سیمرغ

مازندران پیشتاز غفلت از هنرهای سنتی در کشور

دمیدن روح تازه به میراث فرهنگی مازندران در دولت تدبیر و امید

بنای نیمه کاره، مانع ثبت جهانی باغ رامسر شد

موزه روستایی استان های شمالی در رامسر احداث می شود