پیام مازند

آخرين مطالب

راند اول بلندپروازی های تیم کاله در ایستگاه سایپا ورزشي

راند اول بلندپروازی های تیم کاله در ایستگاه سایپا

  بزرگنمايي:

پیام مازند- نخستین دیدار حساس دو تیم کاله مازندران و ساپیا تهران از ساعت16 عصر یکشنبه 12 اسفنده ماه در سالن ورزشی پیامبراعظم آمل برگزار می شود.

دوتیم درحالی به جمع چهارتیم مرحله پایانی مسابقات امسال لیگ برتروالیبال باشگاه های کشور رسیدند که کاله ای ها با حذف حریف عنوان دار خود تیم خاتم اردکان یزد در دو مسابقه به عنوان نخستین تیم، جواز حضور در مرحله نیمه نهایی را کسب کرد و در مقابل سایپایی ها نیز درجدال با دیگر تیم خودروسازان پایتخت با پیروزی 2بر یک، برابر تیم پیکان تهران و کنار زدن پرافتخارترین تیم لیگ برتر والیبال ایران حریف نماینده مازندران شد.

دو تیم کاله مازندران و ساپیا تهران دراین مرحله نیز در 3 مسابقه باید به مصاف هم بروند و در نهایت برنده دو مسابقه، راهی دیدار فینال و یک گام تا جام قهرمانی مسابقات امسال لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور نزدیک تر خواهد شد.

با توجه به جایگاه بهتر تیم کاله در مرحله گروهی مسابقات و بالاتر از تیم سایپا، نماینده مازندران از 3 مسابقه، میزبان دو مسابقه در آمل خواهد بود ویک میزبانی نیز برعهده تیم سایپا تهران است.

 هواداران دو آتیشه کاله، رمز برتری برابر خاتم

تیم کاله مازندران که به واسطه بیش از یک دهه تیم داری درسطح اول والیبال باشگاه های کشور وکسب دو مقام قهرمانی، یک نائب قهرمانی ، دو مقام سومی درلیگ برترایران وکسب مقام قهرمانی جام باشگاه های آسیا وحضور درجام باشگاه های جهان را درکارنامه دارد، بخش زیادی از دست یابی به این موفقیت ها را مرهون حضور پرشور وحمایت های مستقیم هواداران است.

حضور علاقمندان به والیبال از شهرهای مختلف مازندران  درسالن ورزشی پیامبراعظم آمل برای حمایت از تیم کاله درکسب پیروزی قاطع برابر خاتم اردکان بسیار چشمگیر و قابل توجه بود.

 هوادار هوشیار باش!

با این حال بسیاری از دلسوزان ورزش آمل با توجه به حضور چند بازیکن وتجربه حرفه ایآنان به هنگام باخت فنی برابر میزبان، با جوسازی علیه داوری وتماشاچیان، به دنبال به انحراف کشاندن نظم عمومی می شوند ،درخواست کردند که تماشاچیان آمل حرفه ای وهوشیارباشند.

میثم یوسفی یکی از فعالان ودلسوزان ورزش آمل گفت: برای تیم سایپا در برابر کاله شانس کمی برای پیروزی از جهنم حرارت وعشق والیبال دوستان آملی می توان قائل شد.

وی ادامه داد: به همین دربیرون از زمین بازی و با تلاش برای جوسازی به ضرر تیم کاله و هواداران متعصب و فهمیده‌ آملی، به روش‌های دیگری برای غلبه بر کاله استفاده خواهد شد.

وی گفت: از هواداران با فرهنگ و فهیم آملی، عاجزانه تقاضا داریم که فقط و فقط اقدام به تشویق تیم و بازیکنان خود کنید و اسیر جوسازی‌ها نشوید که اگر آنها به دنبال تحریک برخی هواداران و رفتارهای خارج از عرف بودند تا تیم خود را از زمین بیرون کشیده و خودشان را مظلوم جلوه دهند، ناکام بمانند.

این فعال ورزشی آمل یادآورشد: هیچ لذتی بالاتر از کسب این پیروزی خانگی و دیدن تیممان در فینال نیست و این مهم تنها با اتحاد و ساختن جوِّ هواداری سالم و حمایت از تیم کاله در آمل محقق خواهد شد.

در بازی مرحله قبل تیم های کاله مازندران و خاتم اردکان در آمل و با فراخوان دعوت از سوی چهره های ورزشی واجرایی شهرستان آمل، بیش از 3هزار نفر از سراسر مازندران بازی دو تیم را از نزدیک تماشا کردند و با توجه به ظرفیت کم سالن، گنجایش بیش از حد ظرفیت گزارش شد.

شور جوانی در مقابل تجربه جهانی

دو تیم درحالی پای به بازی مرحله دوم حذفی و یک قدمی فینال لیگ برتر والیبال گذاشتند که تیم کاله مازندران در مرحله گروهی مسابقات در مکان ششم وسایپا تهران در مکان هفتم جدول رده بندی مسابقات قرارگرفتند و نزدیکی سطح بازی های دو تیم، رقابت را برای صعود یکی از این دو تیم به فینال سخت و حساس کرده است.

شاگردان جوان و جویای نام بهروز عطایی در کاله مازندران که یکی از کم سن ترین تیم های امسال لیگ برتر را نیز یدک می کشند، نیم فصل دوم را با اعتماد به نفس بالا و تجربه اندوزی از بازی های آغاز لیگ و تجربه حداقل یک پیروزی برابر همه تیم های مدعی لیگ و حذف تیم خاتم اردکان یزد که قهرمانی فصل گذشته جام باشگاه های آسیا درمرحله حذفی، بسیاری از کارشناسان و علاقمندان به والیبال را به این تیم معطوف کرده است.

کاله ای ها با بازیکنانی همچون رضا صفایی، مبین مظلوم، رسول آق چلی، ولی علیپور ، میثم صالحی وچند بازیکن دیگر در بازی های لیگ حرف های زیادی درزمین برای گفتن دارد.

در مقابل سایپایی ها با حضور بازیکنان نامی و مطرحی همچون، امیرحسینی، رضا قرا ، علی شفیعی ، حمزه زرینی ، رحمان داودی، مجتبی قلیزاد، جواد حسین ابادی، مصطفی حیدری و محمدرضا حضرت پور حریف آسان و دست وپا بسته ای در مقابل کاله مازندران نخواهند بود.

فینال سخت است

درهمین حال سرمربی تیم کاله مازندران درآستانه بازی حساس تیمش برابر ساپیا تهران به خبرنگار مهر گفت: بازی سختی قطعا برای هر دو تیم خواهد بود و تیم هایی که دراین مرحله حضور دارند، با شایستگی و قدرت بالا صعود کردند.

بهروز عطایی افزود: پیروزی در بازی اول برای هر دو تیم حیاتی خواهد بود، البته درآمل بازی خواهیم کرد و امیدوارم با حمایت تماشاچیان آملی بتوانیم تیم سایپا را شکست دهیم.

وی ادامه داد، هر چند دو تیم دراین مرحله 3 مسابقه باید برابر هم برگزار کنند ، اما ما تلاش خواهیم کرد تا قبل از دو مسابقه کار این تیم را تمام کنیم. دو مسابقه درآمل خواهد بود و  خوشبختانه بازیکنان تیم کاله در وضعیت آمادگی خوبی هستند و با پیروزی غرورآفرینی که برابر خاتم گرفتند با انگیزه بالایی برابر سایپا قرار خواهند گرفت.

عطایی، حضور تیم کاله درفینال لیگ برتر را سخت اما غیرممکن ندانست و گفت: تمام تلاش خودمان را برای ثبت بهترین عملکرد این فصل به نمایش خواهیم گذاشت.

دیدارحساس تیم های کاله مازندران  و سایپا تهران را در روز یکشنبه 12 اسفند در سالن ورزشی پیامبراعظم آمل کیوان عابدزاده  به عنوان داور اول و میثم پارسه داور دوم قضاوت خواهند کرد و از سوی فدراسیون والیبال، محمد حسن خوشدل ناظر داوری و حسین پورکاشیان ناظر سازمان لیگ در آمل حضور خواهند داشت.

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

نساجی در گردابِ بلاتکلیفی

مردمانی که با کشتی نفس می کشند

غزل خداحافظی بانوان مازندران با فوتبال برتر/حاشیه در فوتبال مردان

پیشکسوتان سرخابی برای حمایت از سیل زدگان پابه توپ شدند

لزوم بازنگری در بازی های پلی آف فوتسال

تیم ملی کاناپولو در مازندران اردو زد + فیلم

ایران آماده برگزاری فوتسال زیر 20 سال آسیا شد

پرسپولیس از قافله نقل وانتقالات عقب افتاد/ بهتر از برانکو نداریم

کمیته های فوتسال در سازمان لیگ یکپارچه می شود/ موافق پلی آف هستم

تیم کانوپولوی زیر 21 سال مردان کشور در نوشهر اردو زد

سپیدار قائمشهر در آستانه سقوط از لیگ برتر فوتبال بانوان قرار گرفت

تاکتیک استاندار برای بازگشت نساجی

وعده ساخت دو ساله ورزشگاه 5000 نفری جویبار محقق نشد

فاطمه چالاکی از بیمارستان مرخص شد

بازسازی استادیوم شهید وطنی قائمشهر کاری جهادی بوده است

فراز و فرود در فوتبال نوشهر

تیم نساجی نیازمند حمایت ویژه/ در قائمشهر مستاجر هستیم

بازیکنان نوجوان تیم سپیدار تحمل فشار بازیهای لیگ برتر را ندارند

چشم راهیاب ملل مریوان به رده دوم جدول لیگ برتر فوتبال بانوان

تیم فوتبال بانوان سپیدار قائمشهر پانزدهیمن باختش را تجربه کرد

تیم فوتبال ساحلی نوشهر تیم شاهین خزر رودسر را شکست داد

تیم ملی والیبال ساحلی در رامسر اردو زد

کمک 750 میلیون ریالی مردم بهشهر در جشن گلریزان سیل زدگان

ورزش بانوان مازندران ؛ فتح قله های پیروزی با دستان خالی

فاز جدید اختلاف میان مالک و کادر فنی تیم نساجی

سرپرست نساجی قائمشهر قربانی مصاحبه جنجالی مربی این تیم شد

جدال پایانی نساجی و پیکان ؛ یک دیدار با چند رویا

مجید جلالی از نساجی رفت

هواداران نساجی خواهان برگشت آرامش به تیم شدند

سرمربی پیکان تهران: آخرین بازی تفاوتی با بقیه بازی ها ندارد

گرداب حاشیه ها در نساجی ؛ ریشه ها و راه حل ها

آب رفتن هواداران نساجی در آخرین بازی لیگ برتر

نساجی پیکان را 2 بر صفر بدرقه کرد

فرکی : به هوداران نساجی باختیم

دفاع تمام قد آقا معلم از دستیار جنجالی

فاز جدید اختلاف میان مالک و کادر فنی تیم نساجی

حضور 22 بازیکن در اردوی تیم ملی بسکتبال جوانان در بابل

دعوت 13 کشتی گیر مازندرانی به اردوی تیم ملی جوانان

باخت‌های نماینده مازندران درلیگ برتر فوتبال زنان دو رقمی شد

سپیدرود رشت تحت فشار بود/در گردش توپ خوب عمل کردیم

ورود هواداران سپیدرود به زمین/همه چیز در هفته پایانی مشخص می شود

برگزاری سه دیدار سرنوشت‌ساز/ تکلیف قهرمان لیگ هجدهم مشخص می‌شود؟

تیم فوتبال ساحلی نوشهر بر تیم ایفا اردکان یزد غلبه کرد

مهمانی نساجی در انبار باروت رشت

سرمربی سپیدار : امسال تنها برای بقا در لیگ برتر می جنگیم

دربی زنانه شمال با باخت سپیدار قائمشهر پایان یافت

دوئل شمالی ها در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر

رنج بی گنج ؛ درد مضاعف قهرمانان ورزشی پیوند اعضاء

اعتبارات قطره چکانی در ورزش مازندران/ ضعف در زیرساخت ها

بانوان مازندرانی پارسال 97 مدال برون مرزی گرفتند