پیام مازند

آخرين مطالب

لیگ برتر فوتبال؛

تیم نساجی نیازمند حمایت ویژه/ در قائمشهر مستاجر هستیم ورزشي

تیم نساجی نیازمند حمایت ویژه/ در قائمشهر مستاجر هستیم

  بزرگنمايي:

پیام مازند - قائمشهر - نساجی مازندران اولین فصل حضورش در لیگ برتر را با مقام دهمی به پایان رساند اما این تیم برای برای حضوری قدرتمند در فصل آتی لیگ برتر به نگاه ویژه مسوولین استانی نیاز دارند.

خبرگزاری مهر - گروه استان‌ها: تیم فوتبال نساجی مازندران سال گذشته پس از 24 سال انتظار به لیگ برتر فوتبال کشور راه یافت و لیگ هجدهم را با مقام دهمی به پایان رساند، این تیم برای فصل جدید نیازمند حمایت و نگاه ویژه مسئولان استانی است.
میلاد مهدی، نماینده تام الاختیار و سخنگوی جدید باشگاه نساجی مازندران در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: نساجی فصل پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشته و هر چه به پایان فصل نزدیکتر می‌شد، دوری و عدم همراهی مسئولان استان مازندران برای مالکان باشگاه پررنگ‌تر می‌شد. باشگاه نساجی حداقل توقعش از مسئولان استان و به خصوص مدیران شهری و نمایندگان محترم قائمشهر و مرکز استان این بود که حساسیت بیشتری به خرج دهند ولی هیچ موضعی در مواقع حساس از سوی آنها در رابطه به این تیم اتخاذ و مشاهده نشد.
سخنگوی باشگاه نساجی ادامه داد: زمانی که آقای مطهری، دوست خوب و مربی تیممان در یکی دو مصاحبه با خبرگزاری‌ها به باخت‌های نساجی اشاره کردند که آقای صنیعی فر به طور مستقیم و هدفمند به دنبال رسیدن به شکست تیم تحت تملکش بود، متأسفانه هیچ واکنشی از سوی کسی ندیدیم. همین حرف ساده وقتی بیان می‌شود، بار حقوقی دارد زیرا به آقای صنیعی فر تهمت زده شده که در فساد فوتبال دست دارند و به دنبال تبانی است، وقتی نقل شده، مالک باشگاه استقلالی است و این را همه می‌دانند یا اینکه شب بازی خبر کذب استعفا آقای صنیعی فر مطرح می‌شود که واقعاً هم مشخص نیست این بازی رسانه‌ای از کدام سمت بوده، نباید نمایندگان یا مسئولان شهرستان و استان موضعی اتخاذ کنند؟
وی افزود: وقتی باشگاه با چنین شرایطی مواجه شد حتی یک نفر از مدیران شهری یا استانی در حمایت از آقای صنیعی فر حرفی نزدند. البته این را هم باید بگویم که در روز قبل از بازی با پیکان نهادهای امنیتی کمال همکاری را داشتند و هیئت فوتبال هم تا حدودی که می‌توانست به آرام سازی این جریان کمک کردند که جا دارد از آنها و به خصوص آقای فرشید قدیمی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و آقای مافی تشکر کنیم. اما واقعاً این موضوع برای آقای صنیعی فر به عنوان مالک بخش خصوصی در حد یک مسکن بود و توقع می‌رفت که حمایت جامع‌تری از ایشان شود.

سخنگوی باشگاه ادامه داد: به طور مثال باشگاه تراکتورسازی با مالکیت بخش خصوصی که سال گذشته نایب قهرمان شده بود، امسال تیم را برای قهرمانی بست، یا حداقل با توجه به رتبه سال گذشته‌اش این توقع از آنها می‌رفت که برای قهرمانی بجنگند ولی امسال نه تنها نتوانست قهرمان شود بلکه حتی نتوانست دوم یا سوم شود یا سهمیه آسیا را کسب کند اما در مسائلی که به وجود آمد دیدید نمایندگان محترم آذربایجان چطور پشت مالک شأن، آقای زنوزی ایستاده و از او حمایت کردند، به طوری که تا سر حد استیضاح وزیر ورزش هم داشتند پیش می‌رفتند. ما نمی‌خواهیم بگوییم رویه استیضاح وزیر درست است یا خیر، بلکه منظورمان این است که پس چرا نمایندگان استان مازندران حمایت آن‌چنانی از مالک بخش خصوصی استان خود نکردند؟
نساجی در شهر خود مستأجر است
میلاد مهدی، با بیان اینکه نساجی در شهر خود مستأجر است، ادامه داد: بحث دیگر این است که یک فصل در سطح اول فوتبال کشور به پایان رسید و این خیلی بد است که باشگاه نساجی در شهر خودش مستأجر باشد. مالکان باشگاه نساجی برای هر بازی که برگزار شد، هزینه پرداخت کردند و جدا از آن حتی قبض آب، برق، گاز، تلفن و … را هم پرداخت کردند که فاکتور همه آنها موجود است. وقتی تیمی که برای یک شهر و یک استان است، انتظار می‌رود که حمایت بهتری از آن شود ولی متأسفانه هیچکدام اجرایی نشد متأسفانه.
وی ادامه داد: پس از این جریانات و دلخوری آقای صنیعی فر، در پایان لیگ، در تنها برنامه فوتبالی استان (مستطیل سبز) به جای اینکه برنامه‌ای در خصوص عملکرد تیم را روی آنتن بفرستد که بارها از برنامه‌های پر بیننده سیما پخش شد، باید در خصوص عملکرد تیم صحبت می‌شد. ما از تهیه کننده برنامه درخواست کردیم که به ما هم وقتی ولو پنج دقیقه اختصاص دهید که قبول نکردند، واقعاً این خیلی بد است که ما بخواهیم پنج دقیقه به ما وقت بدهید که در مورد مسائل باشگاه حرف بزنیم! ولی محقق نشود.
نماینده تام اختیار باشگاه نساجی از طرف مالکین باشگاه به هواداران گفت: من آگاهانه نکته‌ای را باید برای هواداران نساجی روشن و خیلی شفاف عرض کنم، چنانچه حمایت استان و ضمانت اجرایی آن مشخص نشود، مجموعه باشگاه نساجی مازندران علیرغم میل باطنی مالکان توان حضور قدرتمندی را در فصل آتی لیگ برتر ندارد، زیرا هزینه‌هایی که اتفاق افتاده و مسائلی که رخ داده هیچ جای توجیهی باقی نگذاشته است، باشگاه نساجی یک بنگاه اقتصادی نیست و درآمدی نداشته است.
وی با بیان اینکه یکی از نکاتی که خیلی‌ها به ما اعتراض کرده بودند این بود که تیم چرا در تهران حضور دارد، ادامه داد: باید بگویم مالکان باشگاه نساجی هم خیلی دوست دارند تیم به شهر خود بازگردد و در حضور خیل هوادارانش آماده مسابقات شود ولی یک سوال دارم آیا در این شهر زمین تمرین، محل اقامت، کمپ و … داریم؟
وی افزود: در حال حاضر الحمدالله برخلاف مسائلی که مطرح شده بود، ارتباط دو مالک، ارتباط بسیار بسیار خوبی است و جلسات مختلفی را با یکدیگر برگزار و صحبت‌های زیادی را مطرح می‌کنند که می‌تواند نوید روزهای خوبی را به هواداران بدهد.
پروژه بازسازی ورزشگاه شهید وطنی تکمیل نشد
سخنگوی باشگاه مسئله اصلی شروع این فصل را اتمام پروژه بازسازی ورزشگاه شهید وطنی بیان کرد و گفت: در حال حاضر مسئله‌ای که ما داریم، بازسازی ورزشگاه شهید وطنی است که اگر تا پایان تعطیلات آماده نشود، قطع به یقین سازمان لیگ به ما اجازه میزبانی نخواهد داد. آنطور که از شواهد هم مشخص است، اتمام پروژه خیلی درگیر اعتبارات دولتی نیست و یک همت عالی را می‌طلبد که از همه مدیران استان دعوت می‌کنیم که دست در دست هم دهند و به باشگاه نساجی کمک کنند.

وی ادامه افزود: اگر ما گلایه‌ای داریم، گلایه‌ای است که از متولیان ورزش استان داریم، در کنار تمام زحمات و تلاش‌هایی که در کنار ابعاد مختلف سیاسی، فرهنگی استان می کشند ، لااقل حرف‌های ما هم شنیده شود تا مالکان باشگاه هم با خیال راحت تری گام بردارند. واقعاً در طول این فصل در بزنگاه‌هایی که باید حمایت می‌شدیم، خیلی احساس تنهایی کردیم اما امیدواریم در آینده بتوانیم این موضوعات را مرتفع کنیم تا انشالله در فصل آینده نساجی دومین حضور قدرتمند خود را تجربه کند.
میلاد مهدی هدف باشگاه در این فصل را نیم نگاهی به کسب سهمیه آسیا عنوان کرد و گفت: نباید فراموش کنیم که یک سال پیش آرزوی قلبی همه علاقمندان به باشگاه نساجی این بود که به لیگ برتر راه یابد و در نهایت به این مهم با حمایت همه جانبه هواداران نازنین و منحصربه فردش که دارند یک اخلاق هواداری جدید را به فوتبال ایران دیکته می‌کنند با افتخار دست یافت و مهمترین دغدغه اش در سال اول حفظ امتیاز تیم و عدم سقوط بود که تمام اهداف و برنامه‌هایش محقق شد و در سال دوم باید نیم نگاهی داشته باشیم به کسب سهمیه اما همین نگاه، همت عالی مسؤولین، نمایندگان و تک تک کسانی که در فوتبال نقش دارند را می‌طلبد که انشالله بتوانیم در فصل آینده از اعتبار فوتبال مازندران به طور شایسته ای دفاع کنیم.
وی در پایان گفت: حرف ما با آقای استاندار این است که در حال حاضر باشگاه نساجی تنها نماینده شایسته فوتبال مازندران در لیگ برتر و بالاترین سطح فوتبال کشور است، لطفاً کمی هم از این حساسیت برای این باشگاه داشته باشید و ما دوست داریم که به شایستگی افتخار مازندران در لیگ جاری باشیم.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

ثبت امتیاز به نفع تیم فوتبال ساحلی نوشهر با غیبت تیم آبادانی

استقلال به دنبال اولین پیروزی فصل/ حضور تراکتور مدعی در اصفهان

مسابقات تنیس بانوان کشور در آمل آغاز شد

معرفی برترین های رده های سنی مسابقات لیگ کاراته وان دختران کشور

هیچ محدودیتی برای صعودهای کوهنوردان به دماوند وجود ندارد

مسابقات آفرود بلای جان جنگل می شود

مدیرعامل جدید نساجی مازندران معرفی شد

روحانی به مکرون : با وجود تحریم‌ ها مذاکره معنا ندارد

از انتخاب قهرمانان ورزشی 12 سال گذشته تا حضور مربی فاقد کارت!

آمادگی بریتانیا برای کمک به آمریکا برای مذاکره با ایران

ظریف به اروپا : قرار نیست به ایران لطفی کنید

واکنش آمریکا به کاهش تعهدات برجامی ایران

گفتگوی تلفنی ترامپ و مکرون درباره ایران

پاریس : چین، هند و ژاپن از تحریم‌ ایران معاف‌ شوند

جشنواره فرهنگی و ورزشی بانوان در آمل برگزار شد

7 گل دریک بازی گویای همه چیز در فوتبال بود/ پیکان 4 گل هدیه داد

سوت های پی درپی داور تیم نساجی را متشنج کرد

نساجی رده سوم جدول لیگ نوزدهم را تصاحب کرد

پیشنهاد مکرون درباره برجام را پوتین تایید کرد

4 پروژه ورزشی نیمه کاره مازندران تکمیل می شود

باشگاهداری در مازندران به دلیل نبود شرکتهای بزرگ با مشکل مواجه است

تیم نساجی تاریخ و هویت مازندران است/ بازسازی استادیوم

ورزشگاه نساجی قائمشهر آماده برگزار رقابت‌های لیگ برتر

ورزشگاه وطنی قائمشهر با استانداردهای سازمان لیگ اماده می‌شود

ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر نو نوار شد

پمپئو : آمریکا از مردم ایران حمایت می‌کند!

افتتاح یک مجموعه تفریحات آبی در تنکابن

جشن تولدی برای اسطوره کشتی جهان در آمل

طلایی تیم ملی ووشو جوانان آسیا در آمل استقبال شد

میزبانی مازندران از رقابت‌های نخستین المپیاد مینی‌گلف در کشور

مازندران قهرمان مسابقات کاراته کشور شد

برترین های مسابقات کشوری کیبل اسکی معرفی شدند

تساوی گل گهر برابر نساجی در نخستین دیدار لیگ برتری

نبود حامی مالی حلقه مفقوده ورزش مازندران/ 50 درصد مدال های المپیک سهم ورزشکاران مازندران است

سقوط یک کوهنورد از ارتفاعات علم کوه مازندران

ادعای دختر صدام درباره اسارت شهید تندگویان

افتتاح استادیوم 5 هزار نفری شهدای نوشهر با اعتبار 17 میلیارد تومان

ورزشگاه شهدای نوشهر با حضور معاون اول رئیس جمهوری به بهره برداری رسید

نوشهر؛ قطب اسکی روی آب

اختصاص 2 میلیارد ریال برای تعمیر استخر سرپوشیده نوشهر

از صدرنشینی قشقایی و آلومینیوم تا شکست خانگی استقلال خوزستان

معرفی برترین های مسابقات دوچرخه سواری کوهستان مازندران

نفرات برتر مسابقات اسکیت جام آینده سازان مازندران معرفی شدند

خیز فوتبال آمل با «دماوند»/ شرکت 5 تیم مازندران در لیگ 3

شهریار ساری از لیگ برتر فوتبال ساحلی انصراف می دهد

فوتبال ساحلی نوشهر و سمنان در ثانیه های آخر ناتمام ماند

بازی فوتسال نوشهر و سمنان در ثانیه های آخر ناتمام ماند

پمپئو : حمایت ایران از فلسطین غیر واقعی است!

کارگران کوهنورد مازندران موفق به صعود به قله کازبک گرجستان شدند

« رایکا» جانشین تیم فوتبال خونه به خونه در لیگ دسته یک شد