پیام مازند

آخرين مطالب

سياسي

نیمی از عوارض دریافتی گاز برای توسعه تجهیزات مدارس هزینه می شود

پیام مازند - ساری- معاون امور آموزش، پرورش عمومی و فنی‌ و حرفه‌ای سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: 50 درصد از عوارض دریافتی گاز مصرفی کشور از امسال برای تجهیزات و استاندارد سازی سامانه های سرمایشی و گرمایشی مدارس اختصاص داده می شود.

50 درصد عوارض مصرفی گاز برای تجهیزات مدارس اختصاص می یابد

پیام مازند - ساری- معاون امور آموزش ، پرورش عمومی و فنی‌وحرفه‌ای سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: از امسال 50 درصد از عوارض دریافتی از گاز مصرفی در کشور برای تجهیزات و استاندارد سازی سیستم های سرمایشی و گرمایشی مدارس اختصاص داده می شود.

برق مشترکان پرمصرف مراکز دولتی مازندران قطع می شود

پیام مازند - نوشهر - مدیرعامل شرکت توزیع برق غرب مازندران - نوشهر با تاکید بر صرفه جویی 20 درصدی مصرف برق استان گفت: با هماهنگی استاندار و مدیران کل، برق مشترکان پرمصرف مراکز دولتی مازندران قطع می شود.

24 ساعت با ایرنا 31

پیام مازند - استان‌ها - تاکید دولت بر سرمایه گذاری خارجی در کشور، اهمیت جایگاه چابهار برای توسعه سیستان و بلوچستان، موافقت رئیس جمهوری با افزودن شدن بشاگرد به طرح توسعه مکران، آغاز نشست کمیته سیاسی مجمع مجالس آسیایی در اصفهان، بافت فرش 600 متری، حذف و جمع آوری مدارس گلی و خشتی و اعلام انتخاب مادر شایسته ایرانی از جمله مهمترین اخبار استان‌ها ایرنا استان ها در 24 ساعت گذشته است.

دورخیز جشنواره بین المللی وارش برای پرواز بلندتر

پیام مازند - ساری - دبیرخانه دائمی جشنواره بین‌المللی فیلم وارش که 2 ماه پیش در مازندران با اکران ده‌ها فیلم در موضوعات مختلف برگزار شد، برای نخستین بار بدون وقفه پس از برگزاری در حال برنامه‌ریزی برای دوره بعدی و سالانه شدن این دوسالانه سینمایی در مازندران است.

رویکرد دولت تدبیر و امید اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر است

پیام مازند - ساری- استاندار مازندران گفت: دولت تدبیر و امید از سال 1392 تاکنون رویکرد اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر با بهره گیری از ظرفیت گروه های مرجع اجتماعی به ویژه تشکل های مردم نهاد، فعالان اجتماعی و خیران و جلب بیشتر مشارکت های مردم در مبارزه با این آسیب اجتماعی را به عنوان اولویت خود اجرایی کرده است.

ظرفیت های گردشگری مازندران مورد غفلت قرار گرفته است

پیام مازند - ساری- استاندار مازندران گفت : باید از ظرفیت های گردشگری در حوزه های مختلف از جمله گردشگری دریایی و آبی با پتانسیل های موجود استفاده بیشتری صورت گیرد و تاکنون این حوزه ها مورد غفلت واقع شد.

نفوذ دشمنان برای گمراهی مردم و مسئولان/آمریکا در حال افول است

پیام مازند - آمل- جانشین دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا گفت، امروز دشمنان نظام اسلامی قصد دارند تا بانفوذ مردم، مسئولان و به‌خصوص جوانان و نخبگان را در تصمیم‌گیرها گمراه کنند.

خون بند ناف 1.5 درصد موالید کشور ذخیره سازی می شود

پیام مازند - تبریز- مدیرعامل شرکت فناوری بن‌یاخته‌های پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی با بیان این‌که توانسته‌ایم تاکنون یک و نیم درصد موالید را پوشش دهیم، افزود: بعد از تهران، بیشترین میزان ذخیره‌سازی خون بند ناف در فارس و خراسان رضوی اتفاق افتاده است.

محدودیت اقتصادی در گاز رسانی به مردم وجود ندارد

پیام مازند - ساری- معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با بیان اینکه آرامش و رفاه مردم در هر شرایط اقتصادی مهمتر از هر چیز در این نظام است، گفت: به همین دلیل شرکت گاز محدودیت اقتصادی در گاز رسانی به مردم قایل نیست.

کارهای بزرگ و پرهزینه حتی در زمان تحریم متوقف نمی شود

پیام مازند - ساری- استاندار مازندران گفت: گاز رسانی به شهر کوهستانی آلاشت نشان می دهد که کارهای بزرگ و پر هزینه حتی در زمان تحریم متوقف نمی شود و این نشانه ظرفیت ملی شخص وزیر نفت در دولت تدبیر وامید است.

استاندار مازندران با تقدیر از وزیر نفت: کارهای بزرگ و پرهزینه حتی در زمان تحریم متوقف نمی شود

پیام مازند - ساری- استاندار مازندران گفت: گاز رسانی به شهر کوهستانی آلاشت نشان می دهد که کارهای بزرگ و پر هزینه حتی در زمان تحریم متوقف نمی شود و این نشانه ظرفیت ملی شخص وزیر نفت در دولت تدبیر وامید است.

بازی با ورق‌های تکراری

پیام مازند - آیا ترامپ با شعارهای قدیمی باز هم برنده می‌شود؟

پایان نامه ها به سمت حل مسائل فناورانه سوق یابد

پیام مازند - سمنان- مشاور مرکز همکاری های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری گفت: پایان نامه های دانشگاه ها به سمت حل مسائل فناورانه و اجرایی کشور سوق پیدا خواهد کرد.

2 سرنشین خودرو حامل 75 کیلوگرم حشیش در آتش سوختند

پیام مازند - اصفهان- 2 سرنشین خودرو سواری پژوی 405 حامل 75کیلوگرم حشیش در اثر آتش سوزی ناشی از وقوع حادثه رانندگی در مسیر چوپانان - انارک استان اصفهان زنده در آتش جان باختند.

گاز رسانی به آلاشت فراتر از طرح عمرانی است

پیام مازند - ساری- نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی طرح گاز رسانی به منطقه آلاشت که در ارتفاع 2 هزار متری قرار دارد را فراتر از یک طرح عمرانی توصیف کرد و گفت: گاز رسانی به آلاشت مبین مردمی بودن نظام اسلامی است.

خانواده‌ها باید نسبت به عدم استفاده از سرویس رسمی مدارس تعهد بدهند

پیام مازند - ساری - رئیس اداره انجمن اولیای استان مازندران گفت: بر اساس دستورالعمل کارگروه ماده 18 سرویس مدارس ، از این پس خانواده‌هایی که استفاده از سرویس‌های رسمی مدارس برای جابه جایی دانش آموزان خود تمایل ندارند، باید در زمان ثبت نام به مدارس تعهد کتبی خود را اعلام کنند.

برای روزهای پایانی هفته، شنا در دریای خزر توصیه نمی شود

پیام مازند - ساری - هواشناسی مازندران با اعلام اینکه در روزهای پایانی هفته جاری دمای هوای استان فروکش کرده و کاهش حدود سه درجه ای را در اغلب مناطق استان شاهد خواهیم بود، افزود: شنا در دریای خزر برای روزهای پیش رو توصیه نمی شود و از لحاظ جوی ممنوع است.

طرح گاز رسانی به «آلاشت» مازندران بهره برداری شد

پیام مازند - ساری- طرح گازرسانی به شهر کوهپایه ای " آلاشت " و هفت روستای همجوار امروز سه شنبه با حضور معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران٬ معاون گازرسانی شرکت گاز ، استاندار مازندران و جمعی از مسوولان استان به بهره برداری رسید.

میانجیگری به قتل جوان آملی ختم شد

پیام مازند - ساری - میانجیگری یک جوان در میان دعوای 2 جوان دیگر در شهرستان آمل منجر به قتل میانجیگر شد.

احیای حقوق عامه و آزادی های مشروع مورد تاکید دستگاه قضایی است

پیام مازند - نوشهر- رئیس دادگستری نوشهر گفت:برخورد قاطع با مظاهر فساد درون سازمانی و برون سازمانی، احیای حقوق عامه و آزادی های مشروع، پیشگیری از وقوع جرم با هدف کاهش پرونده‌ها و نیز هم افزایی و همراهی با دیگر قوا مورد تاکید رئیس دستگاه قضایی است.

بابلکناری ها ، لب تشنگان کنار چشمه

پیام مازند - ساری - بابلکنار در جنوب شهر بابل با وجود داشتن منابع آبی فراوان اما بی بهره از آب آشامیدنی است و مردم منطقه همچنان در چشم انتظار بهره برداری از طرح آب رسانی شهرهای گروه الف هستند.

امیر محبیان: شفاف‌سازی مسئولان حتما مورد توجه مردم قرار خواهد گرفت

پیام مازند- یک تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: اگر مسئولان فراتر از قانون رسیدگی به دارایی مقامات، مسئولان و کارگزاران نظام، شجاعانه درآمدهای خود را در معرض سنجش و ارزیابی شفاف بگذارند، حتماً مورد توجه مردم قرار خواهند گرفت.

معاون وزیر: تفکیک جنسیتی مد نظر وزارت علوم نیست

پیام مازند - بجنورد- معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: وزارت علوم تفکیک جنسیتی دانشجویان را مد نظر ندارد اما وجود دانشگاه های تک جنسیتی، یک حق انتخاب را به ویژه برای دانشجویان دختر و خانواده های آنان فراهم کرده است.

واکنش پلیس به ویدیوی درگیری ماموران انتظامی با یک دختر جوان در تهرانپارس

پیام مازند - تهران- در پی انتشار ویدیویی در فضای مجازی مبنی بر درگیری یک دختر جوان با ماموران انتظامی در تهرانپارس، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران بزرگ جهت استحضار هموطنان نکاتی را اعلام کرد.

واژگونی وانت حامل اتباع غیر مجاز با 2 کشته و 25 مجروح

پیام مازند - زاهدان- مدیر مرکز حوادث فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: واژگونی خودروی وانت حامل اتباع غیر مجاز در محور کوهک به اسفندک سراوان 2 کشته و 25 مجروح برجا گذاشت.

از نسخه اعتیاد آور عطاری‌ها تا طنین نوای شهر خاموش در هگمتانه

پیام مازند - استان ها - روند رو به کاهش نوسانات اقتصادی کشور، شایعه مسافرکشی اتوبوس تیم ملی فوتبال، طنین نوای شهر خاموش در هگمتانه، عطر غذای مادر بزرگ در گیلان، توت های هتک حرمت شده، ‌ نسخه اعتیاد آور عطاری ها، گره‌های کور گیلم سیرجان و فیروزه نیشابور گزیده ای از عناوین اخبار و گزارش‌هایی است که در 24 ساعت گذشته بر روی خروجی اخبار استان‌های ایرنا منتشر شده است.

انتخابات از نمودهای مهم انقلاب اسلامی است

پیام مازند - قزوین - معاون امور اجرایی شورای نگهبان، انتخابات را از نمودهای مهم انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: با پیروزی انقلاب ماهیت انتخابات به شدت متحول شد.

79 روایت از زندگی

پیام مازند - گردهمایی عکاسان به یاد کیارستمی

مهارت های تبلیغی در حوزه‌های علمیه افزایش یابد

پیام مازند - قم - استاد حوزه و دانشگاه گفت: دین از عرصه های مختلفی تشکیل شده که تبلیغ یکی از آنها است و حوزه های علمیه باید دانش و آگاهی خود را در زمینه مهارت های تبلیغی افزایش دهند.

کاپیتان تیم فوتبال 90 ارومیه به سپاهان پیوست

پیام مازند - ارومیه- مدیر تیم فوتبال 90 ارومیه گفت: «محمد زینالی» کاپیتان و مهاجم سابق این تیم با عقد قراردادی 2 ساله به تیم لیگ برتری سپاهان اصفهان پیوست.

کشف جرائم در بخش راه آهن کشور 64 درصد افزایش یافت

پیام مازند - شیراز- فرمانده پلیس راه آهن کشور با بیان اینکه کشف جرائم در این حوزه 64 درصد افزایش یافته، گفت که تامین امنیت مسافران از بدو ورود به راه آهن، در طول سفر و خروج از ایستگاه بر عهده پلیس راه آهن است.

تراکم جمعیت در البرز 11 برابر کشور است

پیام مازند - کرج - شهردار کرج با اشاره به نرخ بالای مهاجرت پذیری استان البرز اعلام کرد که تراکم جمعیت در این استان 11 برابر میانگین کشوری است.

305 مورد خلع ید از زمین‌های ملی انجام شد

پیام مازند - قزوین - فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن کشور گفت: نیروهای این یگان سال گذشته 305 مورد خلع ید از اراضی ملی در کشور انجام دادند و جلوی گسترش پدیده زمین خواری را گرفتند.

نهاوندیان: ایران در حال خروج از دوره نوسانات اقتصادی است

پیام مازند - زاهدان- معاون اقتصادی رئیس جمهوری گفت: ایران آرام آرام در حال خروج از دوره نوسانات اقتصادی است و برآوردهای کارشناسی در همه بخش‌ها بویژه کشاورزی، گردشگری و صنعت نوید بهبود وضعیت و تراز مثبت را برای کشور می‌دهد.

ساير مطالب

مرگ شاهین امریکایی در تنگه هرمز

واسطه گری های متعدد عامل افزایش قیمت گوشت قرمز است

اگر اقدام های بهداشتی نبود تولید تخم مرغ در کشور متوقف می شد

توطئه دشمن در متوقف کردن تولید کشور خنثی شد

تفکر واگرایی سبب تهدید یکپارچگی مازندران می شود

از نقش سوداگران در بازار مسکن تا پاسخ به شایعه سازان درباره اتباع افغان

بیش از 4 میلیون هکتار خاک‌ کشور شور است

پرونده شرکت پدیده در مرحله صدور رای است

تفکر واگرایی سبب تهدید و یکپارچگی مازندران می شود

تشکیل سمن تخصصی به کاهش آسیب های اجتماعی کمک می کند

تحویل یک جوجه عقاب طلایی و2 جوجه سارگپه به محیط زیست چالوس

پرونده شهرداری ساری برای تصمیم گیری به تهران ارجاع شد

هزینه فساد اداری و اقتصادی در مازندران بالا خواهد رفت

کارگروه دهه کرامت مازندران تحت الشعاع سرنگونی پهپاد آمریکایی

سرنوشت یکهزار و 400 کودک بازمانده از تحصیل در مازندران مشخص شود

باشگاه نفت مسجدسلیمان با مهدی تارتار به توافق رسید

ترافیک در جاده های مازندران پرحجم و روان است

کولاکوویچ: یاد گرفتیم که به همه تیم‌ها احترام بگذاریم

وزیر ورزش و امور جوانان : تماشاگران اردبیلی بی نظیر بودند؛ ملی پوشان به مرحله نهایی مسابقات جهانی نزدیک شدند

پیروزی دشوار والیبال ایران با حمایت تماشاگران اردبیلی

حاشیه های والیبالی نخستین بازی تیم ملی ایران در هفته چهارم لیگ ملت های جهان در اردبیل

تصادف در جاده هراز پنج کشته بر جای گذاشت

نوبخت: توسعه پایدار، نیازمند همگرایی میان زیرساخت ها و طبیعت است

جسد آلیش کار خراسان شمالی در آب های بندرترکمن پیدا شد

سرسرای ورزشی با حضور وزیر ورزش در اردبیل بهره برداری شد

امامان جمعه: پاسخ جمهوری اسلامی ایران به هر تجاوزی کوبنده است

وزیر ورزش و جوانان تماشاگر ویژه مسابقه ایران و پرتغال

سرمربی استرالیا: نتوانستیم از ضعف فرانسه استفاده کنیم

سرمربی فرانسه: توان فیزیکی استرالیا، ما را زیر فشار گذاشت

سومین اجتماع دختران انقلاب برگزار می‌شود

امام جمعه مشگین شهر: کاهش سن اعتیاد نگران کننده است

مدیران دولتی مازندران پاسخگوی رسانه ها می شوند

فرانسه در نخستین بازی هفته چهارم لیگ ملت‌های والیبال پیروز شد

قاچاقچیان چوب ، ماموران منابع طبیعی مازندران را زخمی کردند

اردبیل رنگ والیبال به خود گرفت

امام‌جمعه نوشهر: سرنگونی پهپاد آمریکا، نشانه آمادگی دفاعی ایران است

گرمای تابستان در محافل هنری مازندران

امام جمعه موقت ساری : رسانه ها نقش ولایت فقیه در اقتدار و عظمت کشور را تبیین کنند

امامان جمعه کشور: پاسخ جمهوری اسلامی ایران به هر تجاوزی کوبنده است

خرید غذا از رستوران، 80 میلیون تومان برای مشتری آب خورد

وزیران خارجه ایران و ترکیه سند راهبردی همکاری های مشترک امضا کردند

ظریف: مرحله دوم تصمیم ایران در مورد کاهش تعهداتش در قبال برجام 16 تیر آغاز می شود

جنگل های بلوط اندیمشک آتش گرفت

ترافیک جاده های مازندران پرحجم است

چمران: مذاکره با آمریکا نتیجه ای جز تسلیم و ذلت ندارد

ترافیک در جاده های مازندران پرحجم است

دریای مازندران یکم و دوم تیر مناسب شنا نیست

طرح های مقابله با تحریم در ستادهای اقتصاد مقاومتی پررنگ شود

وزیر ارشاد: بیش از هزار تن کاغذ برای کتاب و مطبوعات طی 2 هفته اخیر توزیع شد

وزیر ارشاد: بیش از 100 تن کاغذ برای کتاب و مطبوعات طی 2 هفته اخیر توزیع شد

ایران از راهیابی به فینال مسابقات فوتسال آسیا باز ماند

واژگونی اتوبوس در فارس 25 مصدوم بر جای گذاشت

وزیر امور خارجه ترکیه وارد اصفهان شد

نوبخت: دولت از معافیت های مالیاتی به سود بخش تولید حمایت می کند

قصه گوهای برتر کتابخانه های عمومی کشور معرفی شدند

سرپرست تراکتورسازی: با کمک هواداران حواشی را از تیم دور می کنیم

مناقصه قطعه دوم راه آهن همدان - ملایر به زودی برگزار می شود

50 نفر از عاملان درگیری جنوب شهر خرم آباد دستگیر شدند

از تجاوز و سرنگونی یک پهپاد آمریکایی درخاک ایران تا بازداشت یک مدیر نفتی و رمز گشایی از یک معادله در بازار

قصه اثرگذارترین هنر برای انتقال مفاهیم است

رییس دادگستری آذربایجان شرقی: شرکت داروسازی زهراوی دو پرونده تخلف دارد

مولود انقلاب اسلامی، وجه مشترک پایگاه استنادی علوم جهان اسلام و دانشگاه آزاد است

ظریف: ایران با سیاست تعاملی به دنبال افزایش روابط با کشورهاست

ارتقای ایمنی جاده های آذربایجان غربی به 5,300 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

مازندران منطقه آزاد کیش را به بازار حوزه دریای خزر وصل می کند

دادستان تبریز: 958 هکتار از اراضی ملی و دولتی رفع تصرف شد

ایران با سیاست تعاملی به دنبال افزایش روابط با کشورهاست

هشدار فرماندار نور نسبت به کم توجهی به مصرف برق ادارات

دهیاران برای منافع بیشتر عامل شتاب گرفتن ساخت و سازها در روستاها شده اند

تکمیل طرحهای عمرانی نیمه تمام نیازمند مشارکت بخش خصوصی است

ایران در کاهش مرگ و میر کودکان و زنان باردار رتبه نخست را دارد

معاون وزیر جهاد کشاورزی:دانش کشاورزان را بالا ببریم

نماینده سازمان ملل: ایران در راه مبارزه با موادمخدر هزینه های سنگینی پرداخت کرده است

پارک غیر مجاز در جاده هراز حادثه آفرید

صادرات کالاهای غیرنفتی از گمرکات آذربایجان شرقی 81 درصد رشد کرد

مشکلات مجتمع های بزرگ اقتصادی مازندران بررسی شد

ظریف: جامعه دارای پیشینه فرهنگ و تمدن را نمی شود تهدید کرد

کمربندی کردیچال به جاده عباس آباد در یک قدمی اجرا

تکمیل خانه عالم مازندران 10 میلیارد ریال اعتبار می خواهد

طرح ها اقتصادی سودآور از تسهیلات ارزی بهره مند می شوند

طرح ها اقتصادی سودآور از تسهیلات ارزی صندوق توسعه ملی بهره مند می شوند

دادستان کل کشور: یک مدیر وزارت نفت بازداشت شد/ برخورد با 60 قاضی در راستای مبارزه با فساد

آذربایجان غربی از موقعیت تجاری منحصربفردی برخوردار است

آلوده کننده محیط زیست در مشگین شهر به جمع آوری زباله از طبیعت محکوم شد

استاندار خواستار اجرایی شدن تسهیلات یورویی فاضلاب مازندران شد

طرح‌های زیر بنایی مازندران با عقب ماندگی طولانی مدت مواجه است

با انتخاب پیمانکار؛ ساخت کمربندی کردیچال به جاده عباس آباد اغاز می شود

وزیر علوم: تحریم ها باعث تحکیم ارتباط بین دانشگاه و صنعت شد

ترافیک در جاده کندوان پرحجم است

سهم آذربایجان غربی از تسهیلات اشتغال روستایی بازبینی شود

آمریکا از شکل‌گیری قدرت جدید اسلامی واهمه دارد

گاز گرفتگی در معدن سوادکوه 2 کشته بر جای گذشت

شمارش معکوس برای آغاز فعالیت پارک موزه دفاع مقدس مازندران

وضعیت زباله در مازندران فوق بحرانی است

اعزام آتش نشانان چهار شهرستان به منطقه میانکاله

دومین جشنواره ملی تمشک جنگلی در نکا آغاز شد

جسد راننده جت اسکی در آب های ساحلی عباس آباد پیدا شد

اعزام آتش نشانان چهار شهرستان به منطقه

وزیر نیرو: تعیین قیمت واقعی آب، مشکل این مایع حیاتی را حل می کند

راننده جت اسکی در دریای عباس آباد غرق شد

کسری واحدهای زیان‌ده دانشگاه آزاد از محل انباشت مالی تأمین می‌شود

وزیر دادگستری بر مبارزه بی امان با پدیده قاچاق تاکید کرد

ایستگاه پست 230 کیلوولتی GIS صفه اصفهان به بهره برداری رسید

خانه‌هایی زیر سقف بحران

وزش باد اطفای آتش در پناهگاه حیات وحش میانکاله را کند کرد

براساس مصوبه شورای شهر تهران صورت گرفت؛ تعدیل عوارض ساخت و ساز در شهر تهران

از حرف ناشنوی خودروسازان تا اسلحه های غیر مجاز و مرمت طاق کسرا

پارک حیات وحش میانکاله دچار آتش سوزی شد

روزنامه نگاری برای فردا

ترافیک به جاده های مازندران برگشت

معاون سیاسی وزیر کشور: وظیفه ما برگزاری انتخابات سالم و امن است

رگبار باران مازنی ها را غافلگیر کرد

روزی به این خانه خواهند آمد

تابستان داغ 60

مهمترین راه مقابله با تحریم‌ها افزایش صادرات پتروشیمی است

باران رگباری مازنی ها را غافلگیر کرد

اختلاف در نشست شورای شهر نشتارود به درگیری انجامید

نماینده مجلس: خودروسازان از استاندارد حرف‌شنوی ندارند

مازندران یک گام دیگر به نخستین پارک کسب و کار فضا پایه کشور نزدیک شد

پای قانون ارث بر گلوگاه اجرای برنامه‌های کشاورزی

مازندران 22 تفاهمنامه همکاری با فدراسیون روسیه دارد

ستاری: 20 هزار میلیارد تومان وام به شرکت های دانش بنیان پرداخت شد

مونسان:تصویب طرح جامع گردشگری به رونق این صنعت می انجامد

همه زنان روشن آباد زاهدان سرپرست خانوار هستند

جهانگیری: هدف گذاری آمریکا برهم زدن اقتصاد ایران است

لایروبی کارون در اهواز از هفته آینده آغاز می شود

معاون رییس جمهوری: اهتمام دانشجو برای پذیرش دانشگاه خارجی تاسف آور است

استارتاپ ها به عنوان صنعت در کشور به رسمیت شناخته شوند

وفور شهرهای صنایع دستی، بیانگر شکوه میراث فرهنگی ایران است

برای حفظ محیط زیست قوه قهریه پاسخگو نیست

شهرداری بیشترین سهم را در سیلاب اخیر شیراز داشت

فیلم جزئیات انهدام بزرگترین شبکه جهانی جاسوسی آمریکا توسط ایران

بازگشت نساجی به مسیر آرامش

معاون سازمان میراث فرهنگی: تپه 8 هزار ساله «قرچک» باید حفظ شود

مشاور وزیر کشور: تشکیل خانواده "تفردی" زنگ خطری برای جامعه است

12 سند همکاری اقتصادی و تجاری ایران و روسیه امضا شد

وزیر نیرو :ایران نگاه راهبردی به همکاری اقتصادی با همسایگان دارد

فرصت های تجاری ایران، قطر و عمان در تهران بررسی شد

مهلت یک ماهه استاندار برای عقب نشینی پلاژهای دولتی از حریم ساحلی مازندران

بخش خصوصی عقب تر از دولتی ها در آزاد سازی ساحل خزر

عوارض کالاهای آلاینده محیط زیست به مازندران می آید

نیروگاه برق آبی امیرکبیر تهران پس از 51 سال وارد مدار شد

یک دهنه غار در زیر شهر «برزک» کاشان کشف شد

چالش اصلی بازسازی مناطق سیل زده خوزستان، نبود هماهنگی است

تراز دریاچه ارومیه به حدود 1272 متر رسید

از تولید 4برابری اورانیوم تا زندگی در مناطق ممنوعه

15 سال حبس و دیه برای ضارب دو محیط بان مازندرانی

توران ، باغبان ایران

دستگاه های مختلف در جریان سیلاب شیراز مقصرند

دوئل ترامپ با سناتورها