آخرين مطالب

گفتگو

سهم 50 درصدی از دریای خزر جوسازی است

پیام مازند- اولین نماینده ایران در سازمان بین المللی دریانوردی، سهم 50 درصدی از دریای خزر را نوعی جوسازی دانست.

سرابی به نام منطقه آزاد!!

پیام مازند- وجود منطقه آزاد برای مازندران، سرابی بیش نیست؛ استانی که ظرفیت های متعدد در حوزه های کشاورزی، صنعت و خدمات دارد باید بر این موارد تکیه کند تا این که به دنبال سرابی در بیابان بدود.

42 پروژه حوزه راه مازندران نیمه کاره است

پیام مازند - ساری - معاون ساخت اداره کل راه و شهرسازی مازندران، شمار پروژه های نیمه تمام در حوزه راههای اصلی، فرعی و روستایی استان را 42 پروژه اعلام کرد.

بلندمرتبه‌سازی در سواحل در تعارض با رویکرد گردشگری/ توجه به طرح‌های بوم‌گردی در سواحل مازندران

پیام مازند - رئیس کارگروه تخصصی گردشگری و صنایع دستی اتاق فکر توسعه و تعالی استان مازندران با تاکید بر لزوم توجه گردشگری مازندران به طرح‌های ...

محوطه اشکانی وستمین به سایت موزه تبدیل می شود

پیام مازند- مدیرکل میراث فرهنگی مازندران با بیان اینکه محوطه اشکانی وستمین ظرفیت نوظهور در حوزه گردشگری استان است گفت: تبدیل این محوطه به سایت موزه در حال پیگیری است.

حریق قطار تهران - ساری مهار شد

پیام مازند - ساری - مدیرکل راه آهن شمال از اطفای حریق قطار تهران - ساری در سوادکوه خبر داد.

حکایت بی پایان سناریوی غم انگیز آلودگی خزر

پیام مازند - دریای خزر مدتهاست با بیماری مزمن آلودگی دست و پنجه نرم می کند و مشخص نیست چه زمانی به شکل حاد طغیان کرده و سرنوشتی غم انگیز ...

مدیریت ناصحیح منابع آب دلیل اصلی خشک شدن50 درصد دشت های کشور/ برای عبور از بحران ها باید از ظرفیت جهاد دانشگاهی استفاده شود

پیام مازند - سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مجلس گفت: مدیریت ناصحیح منابع آب دلیل اصلی خشک شدن50 درصد دشت های کشور ...

وقوع 200 فقره آتش سوزی در جنگل ها و مراتع کشور

پیام مازند - ساری - فرمانده یگان حفاظت جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور از وقوع 200 فقره حریق و سوختن 420 هکتار از عرصه های ملی کشور در سال جاری خبر داد.

بن بست 14 ساله « منجیری ها»/اهالی بین سنگ و کاغذبازی معطل هستند

پیام مازند - نوشهر - به نظر می رسد که جابجایی روستاهای درمعرض خطر مازندران از جمله «منجیر» پس از گذشت 14 سال به بن بست رسیده باشد و این پرونده بین ریزش سنگ و کاغذ بازی سرگردان باشد.

انتظار ده ساله ساکنان جاده آمل به چمستان برای تکیمل چهارخطه شدن 2کیلومترپایانی

پیام مازند - ساری - اجرای طرح تعریض و چهارخطه شدن جاده خروجی شهر آمل به چمستان از توابع شهرستان نور در غرب مازندران بعد از گذشت حدود یک دهه همچنان نیمه تمام مانده و این وضعیت باعث گلایه و نارضایتی مردم این مسیر شده است.

80 هزار مازندرانی پارسال راهی عتبات عالیات شدند

مازندران آنلاین - ساری - مدیر حج و زیارت مازندران گفت: سال قبل حدود 80 هزار زائر به عتبات عالیات اعزام شدند و از نظر تعداد زائران رتبه سوم کشور را کسب کردیم.

صادرات 10 میلیارد دلار مواد معدنی از مازندران

مازندران آنلاین - ساری - رئیس سازمان نظام مهندسی معدن مازندران از صادرات 10 میلیارد دلار مواد معدنی سال قبل از استان خبر داد و گفت: تراز مواد معدنی استان مثبت شده است.

مسکن روستایی مازندران برابر زلزله های تا 7 ریشتر مقاوم است

مازندران آنلاین - ساری - معاون امور بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران گفت: مسکن های مقاوم سازی شده روستایی استان توان مقاومت برابر زمین لرزه هایی با قدرت 6.5 تا 7 ریشتر را دارند.

طرح هادی 400 روستای مازندران نیازمند بازنگری

مازندران آنلاین - ساری - مدیرکل بنیاد مسکن مازندران از بازنگری 150 طرح هادی روستایی در استان خبر داد و گفت: طرح هادی 400 روستا از افق 10 ساله گذشت و نیاز به بازنگری دارد.

ارز برای واردات داروهای اساسی بیماران تامین شد

مازندران آنلاین - ساری- رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت:ارز مورد نیاز برای واردات داروهای اساسی بیماران تامین شد و دارو مورد نیاز به میزان کافی در استان وجود دارد و خانواده ها نگرانی برای تامین دارو نداشته باشند.

چشم پوشی همگانی بر ترافیک های خودساخته جاده های شمال

مازندران آنلاین - ساری - افرادی که تجربه سفر به مازندران در یک تعطیلات چند روزه مانند ایام نوروز یا پایان هفته تابستانی را دارند ، از ` کابوس ترافیک جاده های شمال ` سخن می گویند ، وضعیتی که تا گرفتارش نشوی ، قابل درک نیست.

تدوام هوای گرم در مازندران

مازندران آنلاین - معاون توسعه و پیشگیری اداره کل هواشناسی استان مازندران گفت: تا پایان هفته شاهد هوای گرم در مازندران هستیم. ...

بیشینه دمای مازندران به 38 درجه می رسد

مازندران آنلاین - ساری - مدیرکل هواشناسی مازندران بابیان اینکه استان روزهای گرم سال را سپری می‌کند گفت: بیشینه دمای هوای استان در روزهای آتی تا 38 درجه سانتی‌گراد خواهد رسید.

معضل پسماند و زباله در مازندران

مازندران آنلاین - ساری - دادستان ساری اولویت دستگاه قضایی را حل معضل پسماند در استان یادکرد و گفت: نحوه دفع پسماند در استان مناسب نیست.

محصولات کشاورزی مازندران رقیب ندارند/ نبود منع قانونی کشت 2 برنج

مازندران آنلاین - ساری - رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران بابیان اینکه در بحث محصولات کشاورزی رقیب خارجی نداریم درباره واردات برنج گفت: واردات برنج برای تأمین کسری نیاز است.

سه پرواز جدید به فرودگاه ساری اضافه شد

مازندران آنلاین - مدیر کل فرودگاههای مازندران از افزایش تعداد پروازهای فرودگاه بین المللی ساری خبرداد و گفت که با توجه به حضور پرشمار مسافران در مازندران بویژه فصل تابستان ، سه پرواز جدید به مجموعه پروازهای این فرودگاه اضافه شده است .

قرق شکنی؛ آیین سنتی دامداران شمال

مازندران آنلاین - سوادکوه - قرق شکنی آیین سنتی دامداران شمال است که هر ساله فصل بهار در مراتع به اجرا در می آید.

"ولشت" زیر تیغ معادن شن و ماسه

مازندران آنلاین - افزایش معادن شن و ماسه در اطراف یک دریاچه رانشی مانند دریاچه "ولشت"، خسارات جبران ناپذیری را به محیط زیست و اکوسیستم آن ...

گرامیداشت روز جهانی شیر در مازندران

مازندران آنلاین - ساری- روزجهانی شیر 11 خرداد با توزیع شیر رایگان در پارک مادر آمل و پارک ملل ساری گرامی داشته شد.

قفل توسعه نیافتگی بر فعالیت فرودگاههای مازندران

مازندران آنلاین - حکایت فرودگاههای مازندران مصداق ضرب المثل ` آفتابه لگن هفت دست ، شام و ناهار هیچی ` است به این معنی که گردشگرپذیرترین استان کشور سه فرودگاه دارد ولی هیچ یک از فرودگاههایش قادر به ارائه خدمات مطلوب و در حد استاندارد یک فرودگاه بین المللی نیست .

آشیانه سازی گلایول بال سرخ در شوره زار صحرای جویبار

مازندران آنلاین - ساری - کلنی های جوجه آور گلایول بال‌سرخ در آستانه فصل گرما با مهاجرت به مازندران، شوره‌زار لپوی صحرای جویبار را برای آشیانه سازی و جوجه آوری انتخاب کرده اند.

روستای مران تنکابن ، بهشت گردشگری روستایی غرب مازندران

مازندران آنلاین - نوشهر- اینجا چیزی شبیه لمس رویای کودکی است ، رویای شناورشدن در ابرها و دویدن در مسیری سبز با گل های رنگارنگ زیر پا و آسمانی نیلگون در بالای سر؛ اینجا روستای ` مران ` تنکابن ، بهشت گردشگری روستایی مازندران است.

رشد 10 درصدی مصرف برق در مازندران

مازندران آنلاین - ساری - مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران گفت: مصرف برق استان دائم در حال صعود است و شاهد رشد 10 درصدی در سال هستیم.

حمام امیراسعد تنکابن، جاذبه گردشگری تاریخی درغرب مازندران

مازندران آنلاین - حمام قدیمی امیراسعد در روستای بالا اشتوج شهرستان تنکابن که در سال های اخیر خرابه ای بیش نبود قرار است پس از ترمیم و بازسازی توسط اداره میراث فرهنگی به یک جاذبه گردشگری تاریخی در غرب مازندران تبدیل شود.

فرمانداری ویژه تنکابن درحد یک اسم باقی مانده است

مازندران آنلاین - تنکابن - رئیس شورای شهر تنکابن با گلایه از انجام نشدن تفویض اختیار به ادارات شهرستان گفت: تشکیل فرمانداری ویژه تنها در حد یک اسم باقی مانده است.

شالیکاران از قیمت خرید تضمینی برنج رضایت ندارند

مازندران آنلاین - آمل - نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس گفت: به دلیل راضی نبودن کشاورزان از قیمت خرید تضمینی برنج، محصولشان را به مراکز خرید تحویل نمی دهند.

دولت تدبیر 120 طرح عمرانی در بخش امامزاده عبدالله آمل اجرا کرد

مازندران آنلاین - ساری- بخشدار امامزاده عبدالله از توابع شهرستان آمل گفت که 120 طرح عمرانی و زیربنایی با هدف توسعه روستاهای این بخش در دولت تدبیر و امید در این بخش اجرا شد.

افزایش دما، پرندگان مهاجر را به مازندران کشاند

مازندران آنلاین - ساری - پرندگان مهاجر موسوم به بهارگذران که سفرشان به تالاب و آبگیرهای مازندران به علت سرما با تاخیر حدود یکماهه مواجه شده بود، با روی به گرمی رفتن دمای اردیبهشت ، به این خطه شمال کشور سفر کردند.

پای خشکسالی بر گلوی اقتصاد شرق مازندران

مازندران آنلاین - ساری - کاهش 30 تا 35 درصدی بارندگی و اجرای یکباره طرح جایگزین کشت برنج به علت خشکسالی در شرق مازندران ، اقتصاد و معیشت این بخش از استان را در نبود صنایع بزرگ و وابستگی شدید به کشاورزی بیش از سایر نقاط تحت تاثیر قرار داده است .

حال خوب زنان سرپرست خانوار مازنی در دولت تدبیر و امید

مازندران آنلاین - ساری - زنان سرپرست خانوار به عنوان قشر آسیب پذیر جامعه که رسیدگی به آنها از اصلی ترین وظایف نهادهای خدمات رسان است، علیرغم وجود مشکلات فراوان ، در دولت تدبیر و امید، امید بهتری یافتند.

پای لنگ درآمدهای نامرئی در مازندران

مازندران آنلاین - گردشگران منبع درآمدی نامرئی در هر منطقه به شمار می آیند اما در مازندران این منبع مهم به دلیل عدم بسترسازی برای ماندگاری مسافران و ...

19 تن چوب آلات جنگلی قاچاق در آمل کشف شد

مازندران آنلاین - آمل - فرمانده انتظامی آمل از کشف بیش از 19 تن انواع چوب آلات جنگلی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

محورهای کوهستانی مازندران ابری است

مازندران آنلاین - ساری - رئیس مرکز مدیریت راههای مازندران، محورهای مواصلاتی استان را ابری و مه آلود اعلام کرد و گفت: تردد در این مسیرها عادی و روان است.

آسمان مازندران در روز اول عید صاف است

مازندران آنلاین - ساری - هواشناسی مازندران، آسمان استان را در روز اول فروردین صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش دما پیش بینی کرد.

تندباد هواپیمای اهواز - ساری را به تهران برد

مازندران آنلاین - ساری - مدیر کل فرودگاههای مازندران گفت که پرواز جمعه شب اهواز به ساری به دلیل وزش باد شدید به سمت فرودگاه مهرآباد تهران تغییر مسیر داد و مسافرانش را در این فرودگاه پیاده کرد .

تخریب بازار پرونده فروشی فریدونکنار ؛ پایان کابوس محیط زیست

مازندران آنلاین - ساری - بازار غیرقانونی فروش لاشه پرندگان در فریدونکنار که از سال های گذشته یکی از دلنگرانی های علاقه مندان به محیط زیست در مازندران و حتی کشور بود ، سرانجام برای همیشه تعطیل و تمامی جایگاههای موجود در آن تخریب شد.

مدیریت پسماند گره کور گردشگری مازندران/ فقدان فرهنگ زیست محیطی و یک سو نگری مانع از بهره برداری از آبندان ها و تالاب ها است

مازندران آنلاین - اگرچه رابطه توریسم با محیط‌ زیست پیچیده به نظر می‌رسد اما این رابطه فعالیت‌های بسیاری را شامل می‌شود که می‌تواند اثرات معکوس محیط‌ زیستی ...

کاهش هشت دهم درصدی نرخ بیکاری در مازندران

مازندران آنلاین - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: نرخ بیکاری در استان مازندران رو به کاهش بوده و در سال جاری نسبت به سال گذشته هشت دهم درصد کاهش داشته ...

محله آذربایجانی ها در ساری ساماندهی می شود

مازندران آنلاین - ساری - نایب رئیس شورای اسلامی شهر ساری،بازسازی و ساماندهی محله آذربایجانی ها در قلب شهر ساری را از پروژه های مهم و استراتژیک این دوره شورا برشمرد.

وضعیت جوی کندوان و هراز برفی است

مازندران آنلاین - ساری - رئیس مرکز مدیریت راههای مازندران، وضعیت جوی محور کندوان و هراز شاهد بارش پراکنده برف است.

شرافتمندانه بازی کردیم تا حیثیت والیبال زیرسوال نرود

مازندران آنلاین - ساری- سرمربی تیم والیبال کاله مازندران گفت : در روزی که نتیجه برد و باخت برای جایگاه جدولی تیم ما فرقی نمی کرد، اما شرافتمندانه برابر پیکان تهران پرآوازه بازی کرد و سزاوارانه پیروز شد.

مردم به دنبال رسانه تخریب کننده نیستند/ رسانه ها عاملی در جهت تسریع توسعه مازندران

مازندران آنلاین - مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران با اشاره به اینکه توسعه مازندران به وسیله رسانه ها سرعت بیشتری می گیرد، گفت: مردم به دنبال رسانه تخریب ...

« چله کوچک» سامانه بارشی قوی در مازندران نداریم

مازندران آنلاین - ساری - مدیرکل هواشناسی مازندران با اشاره به آغاز چله کوچک از روز جاری گفت: در 10 روز اول چله کوچک از نفوذ سامانه بارشی قوی در استان خبری نیست.

تلاش 300 اکیپ برای باز نگه داشتن مسیر حرکت قطارهای راه آهن شمال

مازندران آنلاین - ساری - مدیر کل شرکت راه آهن شمال کشور با اشاره به بارش شدید برف در ارتفاعات و عبور بخشی از مسیر خطوط این شرکت از مناطق کوهستانی ، گفت که 300 اکیپ برای بازنگه داشتن این مسیر فعالیت دارند .

ایستادگی گمرک مقابل یقه سفیدها/ 30 درصد اظهارنامه ها قرمز هستند

مازندران آنلاین - نوشهر – مدیرکل گمرکات مازندران به تلاش‌های گمرک برای مبارزه با مفاسد اقتصادی اشاره کرد و گفت: گمرک استان مقابل دانه‌درشت‌ها و یقه‌سفیدان کوتاه نیامده است.

سفیر نروژ در تهران به مازندران آمد

مازندران آنلاین - ساری - ` لارش نوردروم `سفیر نروژ در تهران برای انجام سفر 2 روزه صبح امروز دوشنبه وارد مازندران شده است.

ساير مطالب

236 تن برنج پرمحصول در مازندران خریداری شد

دهه فجر 96 ، بهار جشنواره های فرهنگی و هنری در مازندران

کاهش 16 درصدی بارش باران در نوشهر نسبت به سال گذشته

بودجه عمرانی آمل کمتر از 20 میلیارد تومان است

بیش از 30 درصد گندم مازندران در بهشهر تولید می شود

122 تن ماهیان استخوانی در جویبار صید شد

برف وباران و تقلای راهداران برای زندگی/حضور یک هفته ای در جاده‌ها

روزانه 3000 تن زباله در مازندران تولید می شود

513 هزار تن کالا از گمرکات مازندران صادر شد

اختصاص 12 هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی روستایی

15 هکتار از جنگل های آمل در آتش سوخت

کشتی به گل نشسته صادرات/ «حرف درمانی» نسخه جدید آقای استاندار

سوء استفاده از کارت بازرگانی در مازندران تکذیب شد

80 درصد ایران روی گسل زلزله/زلزله های 3 ریشتری هم خسارت بار هستند

کسب سهمیه المپیک هدف بانوی قهرمان کاراته کا اعلام شد

عمر بالای 25 سال ماشین آلات راهداری در مازندران

رشد صید ماهی در فصل صیادی مازندران

کنترل تردد بیش از 2هزار شناور در دریای مازندران

وحدت مسئله راهبردی و استراتژیک دنیای اسلام است

خرید کالای داخلی باید به یک فرهنگ تبدیل شود

لغو مجوز بیمارستان 96 تختخوابی در مازندران

ثبت دریاچه ارواح در فهرست ملی کشور

3194 تن سویا در مازندران خریداری شد

پرنیای قصه گو در یکسال 415 کتاب خواند

ارسال 33تریلی و کامیون کمک های مازندرانی ها به مناطق زلزله زده غرب کشور

منطقه آزاد و ارمغان رشد اقتصادی/دعواهای سیاسی تمامی ندارد

خشک شدن 10 هزار هکتار از تالاب بین المللی میانکاله

نخستین سفر کاری استاندار جدید به غرب مازندران

نبض کند جنگل های هیرکانی در مازندران

بوتاکس و تاتو استقبال از سرطان است

20 میلیارد تومان بدهی شهرداری نوشهر ، میراثی برجای از مدیریت شهری گذشته

"تیرماه سیزده شو" میراث آرش کمانگیر برای مازندرانی ها

دست رد پزشکی به سینه رژیم های کاهش وزن تبلیغی

مرگ روزانه 300 نفر براثر سکته/ سبک زندگی نادرست است

جشنواره یاقوت سرخ در بهشهر/ غفلت از برندسازی

خروجی همایش های سازمانی به شکل گیری جریان اجتماعی منجر نمی شود

درختان خشک و شکسته جنگل ها جمع آوری شود/اجرای طرح حفاظت

توسعه پایدار اقتصاد روستایی؛ رویا یا واقعیت

"ابتکار" به مازندران سفر می کند

گندمکاران مازندرانی و امروز و فردای پرداخت مطالبات

رتبه کسب و کار ایران پایین است

تمامی مدارس نوشهر دایر است

گفتگو با همكار روشندل در سازمان آتش نشانی شهرداری ساری

کشف جسد دو جوان در نکا

شکارچیان کل در مازندران در چنگال قانون

تجمع کارگران شهرداری آمل با دریافت حقوق معوقه خاتمه یافت

اجباری شدن دوره های مشاوره ازدواج از پایان سال 96

بلایای طبیعی در کمین مسافران جاده کوهستانی کجور

صادرات 37 هزار گلدان گل و گیاه زینتی از نوشهر به کشورهای آسیای میانه

سقوط سنگ بر روی خودرو در جاده هراز حادثه ساز شد

210 اثر تاریخی و فرهنگی بابل شرایط مناسبی ندارد

جاده هراز بسته شد

دریای مازندران طوفانی و مواج می‌شود/ صیادان تا چهارشنبه از فعالیت صیادی خودداری کنند

12 دفتر خدمات مسافرتی در مازندران بهره برداری می شود

«تئاتر» هنر مظلومی است/ حمایت نشدن از هنر نمایش

نمايش مازندراني ` نوم نومزه ` در بهشهر

رشد 25 درصدي حضور زنان در شوراهاي اسلامي مازندران

خزان زودرس/سايه مرگ خاموش برسرجنگل هاي هيرکاني مازندران

فعاليت 550 پايگاه ثابت امداد و نجات در کشور

خريد تضميني دانه هاي روغني در مازندران آغاز شد

تالاب هاي مازندران درخطرخشکسالي

حال ناخوش کتابخانه هاي عمومي در مازندران

چالش آب در نشاي مجدد برنج

اعضاي مجمع نمايندگان مازندران به ديدار وزراي دولت دوازدهم مي‌روند

شيريني«انجير پز ماه»باتلخي خشکسالي درمازندران

وزرا به وعده‌هاي داده شده متعهد بمانند/دولت در انتخاب مديران اصل شايسته‌سالاري مدنظر قرار دهد

نظر منتخبين شورا بر ابقاي شهردار فعلي ساري/ ار افراد خواستيم براي شهرداري ساري برنامه بدهند

تهاتر محصولات کشاورزي بين ولگاگراد و مازندران

توليد 414 ميليوني گل و گياه در گلخانه ‎هاي مازندران

تهديد درياي خزر توسط خطرات ناشي از نوسانات آب

افتتاح نيروگاه 25 مگاواتي شيرود تنکابن در هفته دولت

مطالبه نيازهاي مردم مازندران در بررسي صلاحيت و راي دادن به وزرا

آتش زدن کاه در شاليزار قابليت پيگرد قانوني دارد

جشنواره انجير در گلوگاه برگزار مي شود

2918 عمليات امداد و نجات ساحلي در مازندران انجام شد

بسته شدن دو روزه جاده هراز

مديريت علمي و اساسمند سبب تحولات شهري مي شود

راندمان کاري مديران در ايران ارتقاء يابد/ لزوم گسترش نوآوري

تهيه سندگردشگري دريايي بين شهري/ظرفيت اسمي22ميليون تني

مازندران در سرور آغاز سال نو باستاني / سال نو شد و آمد فصل درو

نزديکي آرا ، علت تاخير در اعلام نتايج انتخابات نظام پزشکي مازندران

نوسازي ماشين آلات کشاورزي در فريدونکنار

رکورد 22 ساله گرماي هوا در نوشهر شکسته شد

هزينه هزارميلياردريالي دولت يازدهم براي ساخت مراکز بهداشتي مازندران

502 ميليارد ريال از مطالبات کلزاکاران مازندران پرداخت شد

دولت دوازدهم قالب هاي خودساخته طرح نشدن آسيب هاي اجتماعي در جامعه را بشکند

برداشت ديرهنگام محصول، از دلايل شيوع آفت مگس ميوه مديترانه است

مازندران ميزبان 15 آلاله زهرايي مي شود

راه اندازي خطوط مسافربري به کشورهاي آسياي ميانه در بندراميرآباد

نگاهي به مزيت ها و معايب پروژه مديريت چند منظوره در جنگل هاي هيرکاني

وضعيت زيست محيطي شناگاه هاي مازندران پرچم گذاري مي شود

19 هزار تن کلزا در مازندران خريداري شده است

گواهي صلاحيت بهداشتي حلقه مفقوده در شناگاه هاي ساحل مازندران

پژوهش سراي فرهنگيان مازندران نيازمند توجه است

لزوم بازنگري وزارت علوم در رشته هاي حذف شده دانشگاه آزاد

سوزاندان ضايعات کشاورزي دليل آتش سوزي حاشيه جنگل در قائمشهر بود

نفس مزارع شمال بند آمده است/ مرگ تدريجي گندمزارها

تمامي واگن هاي مسافري به بخش خصوصي واگذار شده است

نجات 620نفرازدرياطي يک ماه گذشته توسط امدادگران هلال احمرمازندران

79 ميليارد ريال از مطالبات گندمکاران مازندران پرداخت شد

جشنواره و نمايشگاه عيدانه در سوادکوه برپا شد

حضور پرندگان تابستان گذران در ميانکاله

دولت به دنبال تغيير و تحول در کابينه دوازدهم است

مازندران آخر هفته گرم تر مي شود / افزايش 6 درجه اي دماي هواي استان

پيشنهاد احداث تونل جديد در جاده کندوان براي کاهش طول مسير

روند پرشتاب ساخت نيروگاه زباله سوز نوشهر با تخصيص 150 ميليارد ريال

مشکل فروش صنايع دستي در مازندران

نرخ ازدواج در فريدونکنار افزايش يافت

تزريق اپيدورال ناحيه گردني براي نخستين بار در بيمارستان روحاني بابل

ماموريت جديد مازندران در بازسازي اماکن مقدسه عتبات عاليات

نشاکاري حدود 200 هزار هکتار از شاليزارهاي مازندران

مازندران خنک تر مي شود

دومين جشنواره گلابگيري در دودانگه برگزار مي شود

ساخت يک هزار و413کيلومتر راه روستايي درمازندران در دولت تدبير و اميد

حضور 18 کشور در مسابقات بين المللي جام فجر قطعي شد

209 هزار پرونده تعيين تکليف وضعيت ثبتي اراضي در مازندران ثبت شد

هشدار جنگل‌شناس پيشکسوت نسبت به بحران آب در آبريزهاي جنگل‌هاي شمال ايران

زمين لرزه شهر رويان مازندران را لرزاند

حقوق بگيران 15 ميليون ريالي در ماه سال 96ماليات نمي دهند

18 هزار دانش آموز نوشهري دانستني هاي منابع طبيعي را فرا مي گيرند

ايجاد شغل براي بيش از13هزار کارآموز در مازندران در دولت يازدهم

پرداخت بيش از 31 ميليارد ريال تسهيلات مکانيزاسيون به کشاورزان بابلسري

طرح پدافندي 15 نيروگاه بخار کشور تدوين شده است

ساخت 188 مدرسه رهاورد دولت تدبير و اميد در مازندران

توقيف 23 قبضه سلاح شکارچيان درمازندران/ بي اعتنايي به ممنوعيت شکار

دشمن بر روي تهديدات برقي هزينه هاي کلان کرده است

سهم اندک بيمه در جبران خسارت، ريسک کشاورزي در مازندران را افزايش داد

اختصاص مشوق صادراتي براي کيوي و مرکبات در دولت

گاز مازندران قطع نمي شود

زمين لرزه شرق مازندران خسارتي نداشت

راه اندازي پژوهشکده اعتياد در مازندران/ ايجاد برج پژوهشي

40 کيلومتر از راه هاي مازندران به نيوجرسي مجهز شد

افتتاح ذغال شويي البرز مرکزي تا دهه فجر سالجاري

عضو کميسيون انرژي مجلس : کشور بايد از وابستگي به واردات گاز خارج شود

عضو کميسيون انرژي مجلس : کشور بايد از وابستگي به واردات گاز خارج شود

پاک بودن مرغداري هاي صنعتي مازندران از آنفلوانزا

همايش ملي مديريت جنگل هاي هيرکاني در ساري آغاز به کار کرد

ورشکستگي بيمارستان امام سجاد رامسر

بهادر مولايي: آماده بازگشت به وزنه برداري هستم

آمادگي اداره کل منابع طبيعي براي قطع درختان مزاحم پيرامون شبکه هاي برق غرب مازندران

مصرف بنزين در روزهاي برفي ساري به 4.3 ميليون ليتر رسيد

سقوط بالگرد شرکت حفاري نفت در درياي خزر

زمين گير شدن بيش از 350خودرو در محورهاي کوهستاني مازندران

کشف يکصد قلم اشيا به قدمت يک هزار و500 تا3 هزار سال پيش در مازندران

معضل زباله در کلاردشت با همکاري سرمايه گذار خارجي حل مي شود

پيش بيني خسارت يک هزار ميليارد توماني به کشاورزي در سال جاري

اقلام دارويي و پزشکي براي خدمات دهي به زائران اربعين فراهم است

بازخواني واقعه 13 آبان پس از 4 دهه در بابل

اورژانس 115 مازندران بالگرد دار شد

مشکلات ايمونولوژيک مهم‌ترين علل سقط مکرردر زنان