آخرین اخبار

اقتصادي

باغداران مازندران در حسرت رونق بازار مرکبات

مازندران آنلاین - ساری - پرتقال و نارنگی های باغداران مازندران این روزها بی مشتری است به طوریکه دلالانی که در گذشته محصول باغها را به صورت کلی می خریدند و خود برداشت می کردند اینک حتی هزینه برداشت را نیز بر دوش باغدار تحمیل می کنند.

فراریان مالیاتی مازندران در دام قانون

مازندران آنلاین - ساری - دادگستری مازندران اعلام کرد که اعضای یک شبکه سودجوی مالیاتی با پرونده 2 هزار و 110 میلیارد ریالی در این استان دستگیر شده اند.

استاندار: مازندران به مدیریت یکپارچه و توسعه محور نیاز دارد

مازندران آنلاین - نوشهر - استاندار مازندران بر ضرورت رفع تبعیض ها و تفاوت ها در استان تاکید کرد و گفت : برای کاهش عقب ماندگی ها و مشکلات ، مازندران به مدیریت یکپارچه و توسعه محور نیاز دارد.

کم آبی رودخانه های `تالار` و `سیاهرود` زنگ خطر برای کشاورزی جویبار

مازندران آنلاین - ساری – ایرنا – با ادامه روند کم آبی رودخانه های سیاهرود و تالار که چند سالی است کشاورزی جویبار را با مشکل روبرو کرده به گفته کارشناسان در صورت نداشتن برنامه ،مشکلات بیشتری برای این بخش در فصل زراعی سال آینده به بار خواهد امد.

هشدار فرماندار نوشهر نسبت به تبعات نقص فنی مجتمع مسکن مهر روستای نیرنگ

مازندران آنلاین - نوشهر- فرماندار نوشهر با انتقاد از حل نشدن مشکل سیستم تصفیه فاضلاب مجتمع 232 واحدی مسکن در روستای نیرنگ ، نسبت به خطرساز بودن این مجتمع برای ساکنان آن در صورت عدم رفع نقص هشدار داد.

118 هزار تن گندم از مازندران به صورت ریلی حمل شد

مازندران آنلاین - ساری - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی مازندران گفت: در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی بیش از 118 هزار تن گندم از استان به سایر مناطق کشور حمل ریلی شد.

احیای صنایع دستی سبب شکل گیری فرهنگ می شود

مازندران آنلاین - رامسر - مدیرکل میراث فرهنگی مازندران احیای صنایع دستی را سبب شکل گیری فرهنگ و هنر دانست و گفت: مهیا کردن زمینه های صادرات هنر را اشاعه می دهد.

تولیدمازادو نبودصادرات2مشکل پرورش دهندگان ماهیان گرم آبی درمازندران

مازندران آنلاین - ساری - تولید مازاد و نبودبازارصادراتی 2مشکل عمده این روزهای پرورش دهندگان ماهیان گرم آبی بویژه کپور و فیتیباک (ازاد) در مازندران است که باعث شده قیمت این ماهیان در بازارهای داخلی نیز تا حدود 30 درصد کاهش یابد.

استاندار : مازندران باید شاگرد اول اقتصاد کشور شود

مازندران آنلاین - ساری - استاندارمازندران با اشاره به این که باید ظرفیت های استان بویژه توسعه صنایع تکمیلی با جدیت دنبال شود ، گفت : مازندران با ظرفیت هایی که در اختیار دارد باید شاگرد اول اقتصاد کشور شود .

واژگونی نیسان ، جاده هراز را پرترافیک کرد

مازندران آنلاین - ساری- واژگونی یک دستگاه خودرو نیسان حوالی ظهر امروز یکشنبه در داخل تونل سد در منطقه پارک جنگلی نارنجستان محور هراز باعث بروز ترافیک در این محور پرتردد شمال کشور شد.

میوه های جنگلی مازندران ، ظرفیتی برای درامدزایی

مازندران آنلاین - ساری - میوه های جنگلی در جنگل های مازندران ظرفیتی مهم برای درامدزایی است که به صورت یک کار دستجمعی خانوادگی به صورت دستی برداشت و به شیوه سنتی به شکل رب ، مربا و ترشی تولید و به بازار مصرف عرضه می شود.

درنگی دوباره برای حفاظت از آب و خاک و محیط زیست

مازندران آنلاین - ساری - اگر چه حفاظت از محیط زیست و آب و خاک در سال های اخیر در کانون توجه همگانی قرار گرفت ، اما کافی بود تا چراغ نقادی بر یکی مهم ترین همایش های سال در مازندران افکنده شود تا فاصله شعارهای ما تا عمل را نشان دهد.

رسیدگی خارج از نوبت به پرونده چوب خواری در مازندران

مازندران آنلاین - نوشهر- دادگستری مازندران پنج تن از قاچاقچیان چوب را که در چند ماه گذشته دهها اصله درخت را در غرب این استان قطع کرده بودند ، به زندان فرستاد و تاکید کرد که به پرونده آنان خارج از نوبت رسیدگی می شود .

جشنواره نیشکر در مازندران برگزار شد

مازندران آنلاین - ساری- اولین جشنواره نیشکر بومی (لله ) به منظور معرفی ظرفیت های این محصول شامگاه پنجشنبه در شهر بهنمیر در مازندران برگزار شد.

ایجاد اشتغال در حوزه آی سی تی مهم ترین اولویت دولت است

مازندران آنلاین - نوشهر- معاون حقوقی امور دولت و مجلس وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت : ایجاد اشتغال در حوزه آی سی تی به عنوان یک زیرساخت مهم ،جزو اولویت های دولت دوازدهم است .

طرح یکسان سازی نشانی ایرانیان سه سال آینده کاملا اجرایی می شود

مازندران آنلاین - نوشهر - رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران گفت : طرح یکسان سازی نشانی ایرانیان ( جی نف ) حداکثر ظرف سه سال آینده به طور کامل اجرا می شود.

الحاق 60 هکتار به شهرک صنعتی ` تشبندان ` محمودآباد

مازندران آنلاین - ساری - نماینده مردم محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی گفت که شهرک صنعتی ` تشبندان ` یکی از شهرک های فعال مازندران در این منطقه یک فرصت است و قرار است 60 هکتار از زمین های اطراف این شهرک به آن ملحق شود.

400 هزار میلیارد ریال سهم اقتصاد کشور در حوزه دیجیتال

مازندران آنلاین - ساری - معاون حقوقی، امور دولت و مجلس وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اقتصاد دیجیتال یا آی سی تی در دنیا به شدت در حال رشد است و این اقتصاد در کشور یک سبد 40 هزار میلیارد تومانی دارد.

مازندران ظرفیت سه منطقه آزاد تجاری را دارد

مازندران آنلاین - ساری - رئیس مجمع نمایندگان مازندران گفت که این استان ظرفیت سه منطقه آزاد تجاری را دارد و این موضوع مورد پیگیری است.

گره گشایی از مشکل 24 واحد معدنی مازندران در سال جاری

مازندران آنلاین - ساری – معاون معدنی اداره کل صنعت ، معدن و تجارت مازندران گفت : امسال تاکنون پرونده 24 واحد معدنی برای دریافت تسهیلات به بانک های عامل ارسال شده است تا با دریافت این نوع حمایت های مادی چرخه تولید و کار خود را رونق ببخشند .

استخراج نفت، عامل اصلی آلودگی دریای خزر

مازندران آنلاین - ساری - - مدیر مرکز ملی مطالعات و تحقیقات دریای خزرگفت: استخراج نفت، عامل اصلی آلودگی دریای خزر است که توسط همسایگان شمالی ایران صورت می گیرد.

رفع بخشی از موانع اجرای طرح توسعه فرودگاه رامسر

مازندران آنلاین - نوشهر- مدیرکل فرودگاه های مازندران گفت :‌ بر اساس توافق صورت گرفته آموزشکده فنی وحرفه ای ملاصدرای رامسر به منظور اجرایی طرح ملی توسعه فرودگاه ، خریداری شده است.

تدبیر برای حل مشکل کم آبی در شهرستان جویبار

مازندران آنلاین - ساری – ایرنا – کم آبی یکی از مهم ترین مشکلات روستاهای شهرستان جویبار است که به گفته مسئولین برای حل این مشکل نیازمند تعریف شدن الگوی کشت بهینه و استفاده از آبیاری نوین از سوی روستاییان است.

تردیدمدیرکل راه وشهرسازی مازندران دربهره برداری ازجاده هراز درسال97

مازندران آنلاین - ساری- مدیرکل جدید راه و شهرسازی مازندران گفت: بعید می دانم با تخصیص اعتبار فعلی برای تعریض وچهارخطه کردن جاده هراز، تکمیل این جاده شریانی مازندران به تهران تا پایان سال 97 هم تکمیل شود.

توبره کشی خاک مازندران ؛ طمع یا ناآگاهی ؟

مازندران آنلاین - ساری - بهره برداری بی رویه چند دهه گذشته از خاک مازندران که حاصلخیزی آن رکن اصلی ذخایر زیست محیطی و ظرفیت های گردشگری و کشاورزی این استان به شمار می رود ، به اعتقاد بسیاری از کارشناسان توسعه پایدار این استان را با چالش جدی مواجه کرده است .

جهاد دانشگاهی اشتغال خانگی ایجاد می کند

مازندران آنلاین - ساری – ایرنا – معاون هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی کشور گفت که با امضای تفاهم نامه همکاری با وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، این نهاد برای ایجاد اشتغال خانگی در کشور وارد عمل می شود .

طرح سوال از وزیر راه و شهرسازی درباره زمین های اطراف فرودگاه نوشهر

مازندران آنلاین - نوشهر - نماینده نوشهر، چالوس و کلاردشت با اشاره به تعیین تکلیف نشدن زمین های متعلق به اشخاص حقیقی اطراف فرودگاه نوشهر از طرح سوال از وزیر راه و شهرسازی هفته آینده در صحن علنی مجلس خبر داد.

رونمائی از برنج هسته ای در مازندران

مازندران آنلاین - ساری – سه رقم جدید برنج نتیجه تحقق پژوهشگران دانشگاهی مازندران روز یکشنبه همزمان با هفته گرامیداشت پژوهش در ساری رونمائی شد که یکی از آنها نتیجه بهره گیری از توان و فناوری هسته ای بوده است .

کاهش قیمت ماهی با افزایش صید در سواحل مازندرانی خزر

مازندران آنلاین - ساری- صیادان مازندران از ابتدای فصل صید ( بیستم مهرماه سال جاری) تا کنون 603 تن انواع ماهی صید کرده اند که کفال با 461تن نسبت به پارسال 22درصد بیشتر صید شد و این مساله سبب کاهش 10 درصدی قیمت ماهیان در بازار ماهی فروشان استان شده است.

ایده و پژوهش باید تبدیل به محصول شود

مازندران آنلاین - ساری - استاندار مازندران با اشاره بیکاری جوانان تحصیل کرده در این استان گفت : توسعه مبتنی بر تحقیق و پژوهش و تبدیل ایده به محصول و تجاری سازی آن ، بهترین راهکار برای حل مشکل بیکاری این دسته از جوانان است .

موفقیت آمیز نبودن طرح های ضربتی اشتغال

مازندران آنلاین - ساری - نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلادرشت در مجلس گفت: تجربه طرح های ضربتی اشتغال نشان می دهد که موفقیت آمیز نیستند.

4116 تن سویا در مازندران خریداری شد

مازندران آنلاین - ساری - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی مازندران از خرید چهار هزار و 116 تن دانه روغنی سویا و پرداخت بیش از 38 میلیارد ریال از بهای سویا در استان خبر داد.

راه اندازی بخش رنگرزی نساجی مازندران در انتظار تشکیل هیات مدیره

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - نماینده مردم قائمشهر ، جویبار ، سوادکوه ، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت که راه اندازی بخش رنگرزی کارخانه نساجی مازندران معطل تشکیل هیات مدیره برای این کارخانه است .

شافعی:کمترین میزان موافقت نامه وتفاهم ترجیحی با کشورهای منطقه داریم

مازندران آنلاین - ساری- ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع ومعادن وکشاورزی ایران گفت : متاسفانه ما اکنون دربین کشورهای منطقه از نظر قرارداد ویا تفاهم تجارت با کشورهای همسایه، کمترین میزان تفاهم ترجیحی همکاری را داریم وتجارت آزاد وموافقت نامه ای در این ارتباط نیز نداریم.

رایزنی نمایندگان مازندران در مجلس برای صادرات مرکبات

مازندران آنلاین - ساری-ایرنا-رئیس مجمع نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی گفت که رایزنی های نمایندگان استان در مجلس با دستگاه های مربوطه برای رفع موانع صادرات مرکبات در استان انجام شده است.

شافعی: 61 شعبه اتاق بازرگانی دراستانهای کشور راه اندازی شد

مازندران آنلاین - ساری- ایرنا ـ رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن وکشاورزی ایران گفت: تاکنون 34 اتاق بازرگانی و 27 دفتر نمایندگی این اتاق در استانهای کشور راه اندازی و فعالیت کاری در آن درجریان است.

مهر پروانه استاندارد بر بیش از یک هزار کالای مازندران

مازندران آنلاین - ساری – ایرنا – مدیر کل استاندارد و تحقیقات صنعتی مازندران گفت : یک هزار و 200 کالای استان با کسب تاییدیه های لازم از این اداره کل ، مهر پروانه استاندارد برآنها زده شد .

نظام اقتصاد مردم محور باید توسعه یابد / حوزه بازرگانی نیازمند تحول و اقدامات جدی است

مازندران آنلاین -  به گزارش روابط عمومی استانداری، محمد اسلامی، استاندار مازندران در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان با اشاره به این كه فقدان یك ...

نم کشیدن صنعت نوغانداری در مازندران

مازندران آنلاین - ساری – ایرنا – اگر چه نبود تقاضا ، واردات و مهاجرت روستائیان از مهم ترین عوامل رکود صنعت نوغانداری در مازندران ذکر شده ، اما هستند هنوز افرادی که به دلیل علاقه مندی به این رشته در برخی از روستاهای مازندران به این حرفه مشغول اند.

تشکیل ستادی برای تعیین وضعیت درختان شکسته در جنگل های شمال

مازندران آنلاین - نوشهر- ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران - نوشهر گفت :‌ ستادی برای تعیین وضعیت درختان شکسته و افتاده براثر باد و طوفان در سازمان جنگل ها ، مراتع و آبخیزداری تشکیل شده است.

افزایش 60 درصدی ارزش معاملات هفتگی بورس منطقه ای مازندران

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - هفته جاری 42 میلیون و 379 هزار و 217 سهم به ارزش 216 میلیارد ریال در بورس منطقه ای مازندران معامله شد که نسبت به هفته قبل از لحاظ ارزش 60 درصد رشد را نشان می دهد .

مازندران بازار مصرف کره جنوبی نشود

مازندران آنلاین - رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: اگر بخواهیم از نقطه ضعف با کشورهای مقابل برخورد کنیم یقینا آن ها ...

بکارگیری تمامی نیروهای جنگلداری غرب مازندران درپی اجرای طرح جدید

مازندران آنلاین - نوشهر - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران - نوشهر گفت :‌ نیروهای طرح های جنگلداری با اجرای طرح های جدید حفاظتی فعالیتشان ادامه می یابد.

کم شدن کشش بازار برنج /ثبات قیمت ها در شالیکوبی های مازندران

مازندران آنلاین - ساری- ایرنا- با گذشت حدود 3 ماه از عرضه برنج تولید داخل به بازار مصرف به نظر می رسد ، قیمت برنج در بازار مازندران به ثبات نسبی رسیده و با قیمت های اوایل شهریورماه تفاوتی ندارد ،اما میزان خرید و فروش نسبتا کاهش یافته است.

سفیرکره جنوبی:ایران دربازسازی ذخایر آبزیان دریای خزر مسئولیت پذیراست

مازندران آنلاین - ساری- ایرنا- سفیر کره جنوبی درتهران دربازدید از مرکزپرورش ماهیان خاویاری شرکت قره برون شهرستان جویبار از تلاش ایران درتکثیر و رهاسازی بچه ماهیان برای بازسازی ذخایر آبزیان دریای خزر قدردانی کرد و گفت: ایران در بازسازی ذخایر این دریا مسئولیت پذیراست.

سفیرکره جنوبی در تهران : ایران نقش مهمی دربرقراری صلح در خاورمیانه دارد

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - سفیر کره جنوبی در تهران گفت : جمهوری اسلامی ایران از جایگاه مهمی در منطقه برخوردار است و تاکنون توانست نقش خوبی در برقراری صلح و ثبات در خاورمیانه ایفاء کند.

پیشنهاد مازندران به کره جنوبی برای سرمایه گذاری در کشتی سازی خزر

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - استاندار مازندران روز سه شنبه در دیدار با سفیر کره جنوبی در ایران آمادگی این استان را برای سرمایه گذاری کره جنوبی در صنایع کشتی سازی در سواحل خزر اعلام کرد.

توقف کامل تغییر کاربری اراضی کشاورزی در محمودآباد

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - فرماندار محمود آباد با اعلام توقف کامل تغییر کاربری اراضی کشاورزی در این شهرستان گفت که جلوی ساخت و ساز یکهزار و 517 واحد مسکونی که با تغییر کاربری اراضی همراه بود ، گرفته شده است .

تسهیلات بانکها باید در خدمت رونق تولید و اشتغال باشد

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - استاندار مازندران در جمع تشکل های کارگری مازندران حمایت از کارگر و نظارت بر کارفرما را ضروری دانست و گفت : تسهیلات بانک ها باید در خدمت رونق تولید و اشتغال باشد .

افزایش 70درصدی کشت دانه روغنی کلزا در مازندران

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: امسال بیش از 20 هزار هکتار قرارداد کشت دانه روغنی کلزا در استان منعقد و اکنون 19 هزار و 306 هکتار آن کشت و سطح سبز کلزا است که نسبت به پارسال بیش از 70درصد افزایش دارد.

«موسسه قرض الحسنه خاتم‌الانبیاء» مجوز ندارد

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - بانک مرکزی اعلام کرد: «موسسه قرض الحسنه خاتم الانبیاء» که در برخی مناطق کشور فعال شده و به طور غیرقانونی اوراق گواهی سپرده سرمایه گذاری منتشر می کند، فاقد مجوز است.

ورود گشت های حفاظتی جهاد کشاورزی به طرح تفنس جنگل در مازندران

مازندران آنلاین - ساری- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت که همسو با اجرایی شدن طرح تنفس جنگل های شمال ، 23 گشت حفاظت زمین به صورت شبانه روزی گشت‌زنی در جنگل‌های استان را انجام می دهند.

پیمانکار قطعه دوم ساری تاکام تعیین شد

مازندران آنلاین - نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی گفت: پیمانکار قطعه دوم جاده ساری کیاسر که از هولار تا سه راه ...

3500 دانه روغنی سویا در مازندران خریداری شد

مازندران آنلاین - ساری - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 کشور از خرید تضمینی سه هزار و 500 تن دانه روغنی سویا در استان خبر داد.

ساخت کارخانه پتروشیمی درمازندران به شرق رعایت استاندارد مانعی ندارد

مازندران آنلاین - ساری-ایرنا- سخنگوی کمیسیون کشاورزی و نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی استقرار پتروشیمی در میانکاله را مشروط به رعایت استانداردهای ساخت از جمله دریافت ارزیابی زیست محیطی دانست.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه : مجلس برای نیمه دوم آذر منتظر لایحه بودجه است

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت : برابر روال قانونی ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیمه دوم آذر در انتظار دریافت لایحه بودجه سال 97 از سوی دولت هستند.

125 حکم فرشته بازار در بهشهر صادر شد

مازندران آنلاین - بهشهر- معاون دانشگاه علمی کاربردی مازندران با اشاره به اعطای 125 حکم فرشته بازار به بازاریان بهشهر برای اولین بار گفت: تلاش است تا از تجربیات آنان برای ارتباط بیشتر با دانشگاه بهره بریم.

نگرانی در بازار فرش مازندران/دانشگاهها در حوزه تخصصی وارد شوند

مازندران آنلاین - بهشهر- معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از وجود نگرانی در بازار فرش خبر داد و گفت: با توجه به وجود 35 هزار بافنده، فرش دست بافت جایگاه واقعی خود را پیدا نکرده است.

اخبار خواندنی

آزادشدن واردات برنج مایه تاسف است/ نفس کشاور به تولید بسته است

مدیرکل جدید بنادر و دریانوردی مازندران منصوب شد

ارسال بزرگترین محموله صادرات غیرنفتی مازندران از بندرنوشهربه مقصد روسیه

فعالیت تنها واحد نخ ریسی شرق مازندران در گرو پرداخت غرامت بیمه

اشتغالزایی برای محرومان مازندران با تغییر الگوی کشت در 800 هکتار اراضی بلااستفاده

ارائه مشوق صادراتی به مرکبات از سوی دولت

تنوع تولید مرکبات مازندران به رونق بازار منجر می شود

همایش اقتصادمقاومتی

غنی سازی کاه شالی برنج برای جبران کمبود علوفه دامی در مازندران

افزایش 500 درصدی ظرفیت پرورش قفسی ماهیان در مازندران

مالیات بر ارزش افزوده مهم ترین مشکل تولیدکنندگان است

کمباین های برداشت کلزا و سویا در کشور وجود ندارد

کارخانه نخ ریسی بهشهر به مدار تولید بازگشت

طرح تحقیقاتی آبیاری هوشمند در مازندران رونمایی می شود

دادوستدبیش ازهزارو200میلیاردریال سهام واوراق مرابحه در بورس مازندران

تمامی مطالبات گندمکاران مازندران تسویه شد

تاکید استاندار مازندران بر صادرات محور شدن محصولات کشاورزی مازندران

جلوی افراد غیرمتخصص درفرایند ساخت وسازها گرفته شود

مشاور عالی رئیس جمهور:ضعف نظارت در ساخت وسازها مشهود است

تورصنعتی مازندران/برقراری ارتباط نزدیکتردانشگاه هابا واحدهای تولیدی

طرح های نیمه تمام مشکل عمده فرودگاه رامسر در برقراری پروازهای خارجی

2000 تن دانه روغنی سویا در مازندران خریداری شد

کمیسیون نظارت ساری اتحادیه مصنوعات هنری را منحل کرده است

تسهیلات پرداخت شده، رونقی در تولید مازندران ایجاد نکرد

مراسم اتاق بازرگانی مازندران یک طرفه برگزار شد/اسلامی به آیین تجلیل نیامد

بیش از 600 هزار میلیارد ریال سبد جی ان پی مازندران

سهم مازندران از تولید ناخالص ملی 60 هزار میلیارد تومان است

نبود رونق بازار مشکل اقتصاد مازندران است

پایداری سوآپ نفت در منطقه شمال

دستگیری 2 قاچاقچی حرفه ای چوب های جنگلی در آمل

فعال سازی دیپلماسی برای صادرات مرکبات مازندران

اصناف با ادغام وزارت صنایع به حاشیه رفت

کاهش از هم گسیختگی برنامه های اقتصادی دولت؛ در دولت دوازدهم

نخستین نمایشگاه تخصصی خودرو شهرستان آمل گشایش یافت

جذب بیش از 70 درصد خط اعتباری مکانیزاسیون بخش کشاورزی در مازندران

69 میلیارد تومان برای مکانیزاسیون کشاورزی در مازندران تخصیص یافت

نمایشگاه تخصصی کشاورزی در قائمشهر گشایش یافت

پرداخت یکهزارو 400میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه برای اشتغال بسیجیان مازندران

جذب سرمایه گذاری داخلی در مازندران افزایش یابد

آرد مازندران به عراق رسید

هشدار در باره سیل سازی درختان شکسته جنگل های مازندران

وجود سقف صنفی به رونق بازار منجر می شود

تاسیس صندوق ملی حمایت از صنعت خوراک دام و طیور در انتظار سهم دولت

پایین بودن جذب اعتبار در دستگاه های اجرایی مازندران/ اسناد خزانه برای ادارات ناآشنا بود

چنبره دلالان بر بازار مرکبات مازندران

افزایش 70 درصدی حمل و نقل ریلی گندم مازندران به خارج از استان

انحلال به بهانه ادغام / تصمیم یک طرفه سازمان صنعت و تجارت مازندران

اجرای طرح بازدید همگانی از کارگاه های فنی و حرفه ای در مازندران

وضعیت قرمز کمبود آب در شهرستان جویبار

تاکید استاندار مازندران بر مقاومت در برابر تغییر کاربری زمین های کشاورزی

کاهش قیمت انواع برنج در شالیکوبی های مازندران

مسافران دریائی روسیه چمدان های خود را آماده کنند

نشان استاندارد ؛ضمیمه حدود 70 درصد کالاهای صادراتی مازندران

1300 تن دانه روغنی سویا در مازندران خریداری شد

عدم امکان رقابت با واردکنندگان، مشکل عمده شرکت چوب وکاغذ مازندران

15 هکتار از جنگل های شهرستان نکا در آتش سوخت

افتتاح اسکله رورو ریلی بندر تا پایان سال جاری

آزادسازی 230 هزار مترمریع اراضی ملی در نوشهر

افزایش سهم مازندران از اعتبارات طی سال‌های اخیر

آتش زیر خاکستر ، علت تاخیر در فعالیت کارخانه اکریلتاب بهشهر

زیرساخت های صادراتی مازندران مهیا شود

صادرات حلقه مفقوده مرکبات باغداران مازنی

انتقاد نائب رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران از بازرسان تامین اجتماعی

پائیز و قصه تکراری باغداران مازندران برای فروش مرکبات

افتتاح اسکله رورو ریلی بندر تا پایان سال جاری

آزادسازی 230 هزار مترمریع اراضی ملی در نوشهر

کاهش تولید عسل به علت خشکسالی در نکا

افزایش حدود 8 درصدی درآمد عمومی مازندران

بروکراسی اداری ایران بازار قطر را پراند/ لزوم توجه به صنایع کوچک

سرمایه گذاری خارجی 100 میلیون دلاری در راه مازندران

نبض کند جنگل های هیرکانی در مازندران

افزایش 42درصدی صید ، قیمت هارا در بازار ماهی مازندران کاهش داد

2 هزارو338 پروژه عمرانی نیمه کاره رو دست مازنی ها

فعالیت واحدهای غیرمجاز تولید خوراک دام و طیور در مازندران

ساخت بیش از هزار کیلومتر راه روستایی در مازندران

سن مدیریت در وزارت راه و شهرسازی 10 سال کاهش می‌یابد

كلنگ طرح آبرسانی به 3 شهر و 129 روستای غرب مازندران

تکمیل پروژه مسکن مهر در مازندران

600 هزار میلیارد تومان ، بودجه مورد نیاز برای اتمام طرح های نیمه تمام عمرانی

شمارش معکوس برای پایان تشنگی چهار شهر غرب مازندران

شاخص بهره مندی روستاها از آب آشامیدنی افزایش می یابد

شناسایی 760 رقم انار در ایران

بدهی 10 هزار میلیارد ریالی شهرداری ساری

جشنواره انار اشرف ؛ دامن زدن به توقعات و دیگر هیچ

500 هزار هکتار اراضی شیبدار کشور زیر کشت باغات

ارزش معاملات بورس مازندران به 245 میلیارد ریال رسید

مقاوم سازی سالانه 200 هزار واحد مسکونی روستائی در کشور

553 تن سویا در مازندران خریداری تضمینی شد

کشف زمین خواری 75 میلیارد ریالی در شهرستان چالوس

25 هکتار از جنگل‌های مازندران در آتش سوخت

کارگروه شیلاتی استانهای شمالی مازندران ، گلستان و گیلان در بابلسر اداره کل شیلات مازندران

پاسخی به همه چرایی های رنگ آمیزی مرکبات!

350 میلیارد تومان پروژه در دست اقدام وزارت نفت

خرید کالای قاچاق به اقتصادملی آسیب وارد می کند

رشد 97 درصدی وصول مطالبات بانک‌ها در مازندران

فعالیت 65 واحد صنعتی در محمودآباد

لزوم تسریع در اجرای گاز دو شهر پول و كجور

برپایی نمایشگاه توانمندی بانوان کارآفرین در مازندران

توقف صادرات از مازندران به کردستان عراق

رشد 5 درصدی صادرات فرآورده های لبنی مازندران

پروژه های سرمایه گذاری صادرات محور در بندر نوشهر اجرایی شود

امضای سه تفاهم نامه سرمایه گذاری در بندر نوشهر

افزایش بیش از هزار هکتاری شهرک های صنعتی مازندران

مشکلات گمرکی و ویزای تجار ایرانی در قزاقستان رفع شود

تبادل تجاری گوسفند و مرکبات میان مازندران و قزاقستان

نبود امکانات و زیرساخت های جابه جایی مسافر در دریای خزر

درآمدهای ثبتی مازندران در سالجاری 21درصد رشد داشت

امکان کشت فراسرزمینی برنج مازندران در قزاقستان

غم تولید مرکبات در مازندران / از پرتقال یخی تا پرتقال زیادی!

بهره برداری از پایانه نفتی بندر شهید رجایی در دو سال آینده

مرتفع ترین شهر ایران به روش CNG گازدار شد

صادرات خاویار دریای خزر به قزاقستان آغاز می شود

بررسی ترانزیت کالا میان بندرامیرآباد و افغانستان

کیفیت زندگی در محیط های کاری افزایش یابد

چرخه حمایت های اجتماعی در جامعه کامل نیست

15 درصد مشترکان برق غرب مازندران کنتورهای خود را دستکاری می کنند

وجود 23 طرح ملی نیمه تمام در مازندران

سهم 600میلیارد دلاری مازندران از محل اعتبارات توسعه روستایی

افزایش 15 برابری پهنای باند اینترنت در مازندران

یک سوم جامعه تولیدی در کشور مشکلات روانشناختی دارند

دریافت دینار در 4 پایانه مرزی کشور بدون کارمزد از طریق باجه های بانک شهر

350 میلیارد تومان پروژه در دست اقدام وزارت نفت

خرید کالای قاچاق به اقتصادملی آسیب وارد می کند

رشد 97 درصدی وصول مطالبات بانک‌ها در مازندران

فعالیت 65 واحد صنعتی در محمودآباد

لزوم تسریع در اجرای گاز دو شهر پول و كجور

برپایی نمایشگاه توانمندی بانوان کارآفرین در مازندران

توقف صادرات از مازندران به کردستان عراق

رشد 5 درصدی صادرات فرآورده های لبنی مازندران

پروژه های سرمایه گذاری صادرات محور در بندر نوشهر اجرایی شود

امضای سه تفاهم نامه سرمایه گذاری در بندر نوشهر

افزایش بیش از هزار هکتاری شهرک های صنعتی مازندران

مشکلات گمرکی و ویزای تجار ایرانی در قزاقستان رفع شود

تبادل تجاری گوسفند و مرکبات میان مازندران و قزاقستان

نبود امکانات و زیرساخت های جابه جایی مسافر در دریای خزر

امکان کشت فراسرزمینی برنج مازندران در قزاقستان

درآمدهای ثبتی مازندران در سالجاری 21درصد رشد داشت

غم تولید مرکبات در مازندران / از پرتقال یخی تا پرتقال زیادی!

بهره برداری از پایانه نفتی بندر شهید رجایی در دو سال آینده

مرتفع ترین شهر ایران به روش CNG گازدار شد

صادرات خاویار دریای خزر به قزاقستان آغاز می شود

بررسی ترانزیت کالا میان بندرامیرآباد و افغانستان

کیفیت زندگی در محیط های کاری افزایش یابد

15 درصد مشترکان برق غرب مازندران کنتورهای خود را دستکاری می کنند

چرخه حمایت های اجتماعی در جامعه کامل نیست

وجود 23 طرح ملی نیمه تمام در مازندران

سهم 600میلیارد دلاری مازندران از محل اعتبارات توسعه روستایی

افزایش 15 برابری پهنای باند اینترنت در مازندران

یک سوم جامعه تولیدی در کشور مشکلات روانشناختی دارند

دریافت دینار در 4 پایانه مرزی کشور بدون کارمزد از طریق باجه های بانک شهر