آخرین اخبار

فرهنگي

رویدادهای مهم خبری دوشنبه 20 آذر در مازندران

مازندران آنلاین - ساری - سفر استاندار به غرب مازندران و شروع طرح زمستانی پلیس راه از مهم ترین رویدادهای خبری دوشنبه 20 آذر ماه در مازندران است.

اقدام خیرخواهانه معلم آملی برای ساخت مدرسه به نیت فرزند مرحومش

مازندران آنلاین - ساری- معلم آملی که به تدریس در یکی از هنرستان های این شهرستان اشتغال دارد، در اقدامی خیرخواهانه و به نیت فرزند مرحومش، ساخت مدرسه 6 کلاسه را دراین شهرستان تقبل کرد.

رویداد های خبری هیجدهم آذر ماه در مازندران

مازندران آنلاین - ساری - نشست خبری با موضوع استقرار احتمالی پتروشیمی در بهشهر و همایش خاک بستر تولید و زندگی از رویداد های مهم خبری شنبه‌ هیجدهم آذر در مازندران است.

امام جمعه نوشهر: انتقال پایتخت رژیم صیهونیستی به قدس، اهانت به مسلمانان است

مازندران آنلاین - نوشهر - امام جمعه نوشهر با محکوم کردن طرح انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس گفت : انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی و سفارت آمریکا به قدس، اهانت به همهٔ مسلمانان است.

همه مسلمین جهان باید علیه استکبار جهانی بسیج شوند

مازندران آنلاین - ساری - نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری با تاکید بر ضرورت وحدت و هماهنگی مسلمانان جهان برای مقابله با تصمیم رئیس جمهوری آمریکا ، گفت : همه مسلمین جهان باید علیه استکبار جهانی و نظام صهیونیستی بسیج شوند.

راهپیمائی نمازگزاران مازندرانی در دفاع از حریم قدسی بیت المقدس

مازندران آنلاین - ساری - نماز گزاران مازندرانی پس از اقامه نماز جمعه با شرکت در راهپیمایی با شکوه اقدام اخیر رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر انتخاب بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

ایسنا پویا و خلاق است

مازندران آنلاین - مدیر کل امور بانوان و خانواده در استانداری مازندران گفت: ایسنا به عنوان یک ...

شانزدهم آذر نماد استكبار ستیزی و روز جنبش دانشجویی علیه استبداد و مظهر بیداری و پویایی است

مازندران آنلاین - متن پیام بدین شرح است : شانزدهم آذر روز دانشجو نماد استكبار ستیزی، حق طلبی ، مبارزه و جنبش دانشجویی علیه استبداد و مظهر بیداری و پویایی ...

تفكر اعتدالی تفكر الهی ، قرآنی و دینی ماست/ سرمایه و سرمایه گذار باید مورد حمایت قرار گیرند

مازندران آنلاین - محمد اسلامی با اشاره به مشی اعتدالی دولت گفت : تفكر اعتدالی تفكر الهی ، قرآنی و دین ماست و دین اسلام دین افراط و تفریط نیست و  وظیفه ...

طنین موسیقی و آئین های سنتی اقوام خطه شمال کشور در آمل

مازندران آنلاین - ساری - نهمین همایش اقوام خطه شمال کشور دوشنبه شب با نواختن موسیقی و نمایش آئین های کهن سنتی و محلی گروههای برتر در آمل خاطره نسل های قدیمی را زنده کرد و رضایت خاطر نسل فعلی را هم به همراه داشت.

2446 اثر به جشنواره ملی عکس مازندران ارسال شد

مازندران آنلاین - ساری - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از ارسال دو هزار و 446 اثر به جشنواره ملی عکس در استان خبر و داد و گفت: اختتامیه جشنواره امروز در ایزدشهر برگزار می شود.

افزایش 20 برابری بودجه سلامت و تربیت بدنی مدارس مازندران در دولت تدبیر و امید

مازندران آنلاین - ساری - معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران گفت: در راستای حمایت دولت تدبیر و امید در پیشگیری از آسیب های اجتماعی بخصوص در بخش آموزش و پرورش ، از سال 94 تا کنون اعتبار تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان حدود 20 برابر افزایش داشته است .

آموزش های اشتغال محور مدنظر جهاد دانشگاهی است

مازندران آنلاین - ساری - معاون هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی، توانمندسازی و آموزش های اشتغال محور و کاربردی را مدنظر جهاد دانشگاهی اعلام کرد.

فرهنگ نماز در جامعه نهادینه شود

مازندران آنلاین - عباس آباد - فرماندار عباس آباد مهمترین و بزرگ ترین حمایت و جانبداری از نماز را نهادینه شدن فرهنگ نماز عنوان کرد.

رویدادهای خبری دوشنبه 13 آذرماه در مازندران

مازندران آنلاین - ساری- آیین تودیع و معارفه روئسای جهاد دانشگاهی مازندران و برگزاری همایش توانمندسازی معلولین از مهمترین رویدادهای خبری دوشنبه 13 آذرماه در استان است.

همایش استانی تاریخ، تمدن و فرهنگ هزارجریب مازندران در نکا برگزار شد

مازندران آنلاین - ساری- همایش تاریخ، تمدن و فرهنگ هزارجریب مازندران امروز یکشنبه در نکا ادامه یافت تا ضمن بررسی توانمندی های مختلف هزارجریب، مشکلات و معضلات این منطقه را مورد ارزیابی قرار دهد.

برگزاری جشنواره تئاتر بچه های مسجد در مازندران

مازندران آنلاین - ساری - همزمان با سی و نهمین سال پیروزی انقلاب اسلامی دومین جشنواره تئاتر مردمی بچه های مسجد به همت حوزه هنری مازندران در این استان برگزار می شود.

رویدادهای خبری دوازدهم آذر در مازندران

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - ادامه همایش تاریخ و فرهنگ هزار جریب ، گشایش نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و گردهمایی معلولان مازندران از مهمترین رویدادهای خبری امروز یکشنبه در استان است.

گرد فراموشی بر تمدن هفت هزار ساله هزار جریب مازندران

مازندران آنلاین - ساری- ایرنا - همایش لزوم شناخت و مزاج طبیعت هزار جریب مازندران با هدف برنامه ریزی بهتر برای زندگی و حفظ آثار تاریخی ، فرهنگی ،منابع طبیعی و زیست محیطی با حضور نماینده ولی فقیه در استان و جمعی از پژوهشگران و استادان دانشگاه امروز شنبه در ساری برگزار شد.

اجرای تئاتر `تانگو در قبرستان` در قائمشهر

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا -تئاتر ` تانگو در قبرستان ` به نویسندگی و کارگردانی حسین فلاح‌ پور و کاری از گروه آزاد تئاتر ` اتللو ` قائمشهر از امروز یازدهم تا سی‌ام آذرماه جاری با همکاری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی در مجتمع فرهنگی و هنری حر این شهرستان به روی صحنه می‌رود.

رویداد های خبری یازدهم آذر ماه در مازندران

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - نشست خبری رئیس مجمع نمایندگان مازندران به مناسب روز مجلس و همایش تاریخ و فرهنگ هزار جریب از رویداد های خبری شنبه‌ یازدهم آذر در استان است.

زنده نگه داشتن ارزشهای اصیل فرهنگی چون موسیقی تعهد اجتماعی است

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - استاندار مازندران گفت : زنده نگه داشتن ارزش ها و داشته های اصیل فرهنگی از جمله موسیقی یکی از تعهدات اجتماعی و تکلیف همگانی و پرداختن به آن نیز یک ارزش است.

جشنواره های موسیقی باید جریان ساز باشند

مازندران آنلاین - ساری - استاندار مازندران، زنده داشتن هنرهای اصیل بومی را یک تعهد اجتماعی دانست و گفت: جشنواره ها باید جریان ساز باشند.

هنرمندان سفیران صلح و دوستی هستند

مازندران آنلاین - ساری - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به اینکه هنرمندان سفیران صلح و دوستی هستند بر لزوم حمایت از آنان تاکید کرد.

کیم سئونگ هو ماهی دید؛فرهنگ وگردشگری ندید

مازندران آنلاین - ساری-ایرنا- پایگاه خبری تحلیلی صنعت گردشگری `گردشگر آنلاین` روز جمعه در یادداشتی با عنوان بی سلیقگی در سفر سفیر کره به مازندران “کیم سئونگ هو” ماهی دید؛ فرهنگ و گردشگری ندید، ضمن انتقاد از عدم معرفی فرهنگ و جاذبه های گردشگری استان توسط مدیران به سفیر کره سفر مقامات خارجی به مازندران را نیازمند اتاق فکر هوشمند عنوان کرد.

موسیقی پاپ بدون روش حرفه ای و تخصصی در حال اجرا است

مازندران آنلاین - ساری - یک خواننده موسیقی بومی مازندران گفت: متأسفانه موسیقی پاپ مازندرانی بدون روش حرفه‌ای و تخصصی در حال اجرا است که به موسیقی بومی شهری که به یادگار داریم لطمه می‌زند.

موسیقی بومی مرز نمی شناسد

مازندران آنلاین - ساری- سرپرست گروه موسیقی امیرپازواری با بیان اینکه موسیقی بومی مرز نمی شناسد گفت: کار در عرصه موسیقی نیاز به علاقه دارد هرچند دنیای این عرصه پرحاشیه است.

تفكر اعتدالی تفكر الهی ، قرآنی و دینی ماست/ سرمایه و سرمایه گذار باید مورد حمایت قرار گیرند

مازندران آنلاین - محمد اسلامی با اشاره به مشی اعتدالی دولت گفت : تفكر اعتدالی تفكر الهی ، قرآنی و دین ماست و دین اسلام دین افراط و تفریط نیست و  وظیفه ...

جشنواره موسیقی قومی باید هدفمند برگزار شود

مازندران آنلاین - ساری- یک پژوهشگر موسیقی‌ قومی با تأکید بر برگزاری هدفمند جشنواره‌های موسیقی قومی، از جمله این اهداف به احیا، اشاعه و ثبت‌ بخشی از تاریخ هنری یک قوم اشاره کرد.

خدادی : ایرنا می تواند در میان مدیران در استان ها هم افزائی ایجاد کند

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - مدیر عامل خبرگزاری جمهوری اسلامی با تبیین نقش حاکمیتی این رسانه در کشور و ظرفیت های آن ، گفت : ایرنا با داشتن امکانات زیرساختی و نیروی انسانی ماهر می تواند در میان مدیران هر استان و همچنین سطوح مختلف مدیریتی کشور هم افزائی ایجاد کند.

شرط ماندگاری رسانه ها در عصر دهکده جهانی تولید محتواهای اقناع کننده است

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت : شرط ماندگاری رسانه ها در عصری که دنیا تبدیل به دهکده جهانی شده ، تولید محتوا با هدف اقناع سازی مخاطب است و این کار هم نیازمند مهارت آموزی ابزارهای نوین رسانه ای است .

درویش خان ؛ یگانه موسیقی مردمی ایران

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - نهم آذر ماه سالمرگ درویش خان هنرمندی است که موسیقی را از دربار به میان مردم کشاند و در این راه جان خویش را به خطر انداخت.

استاندار : معرفی ظرفیت های مازندران نیازمند کمک رسانه هایی مانند ایرناست

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - استاندار مازندران گفت : معرفی ظرفیت های این استان و جبران برخی عقب ماندگی ها نیازمند بهره گیری از رسانه های حرفه ای مانند ایرنا است .

رویدادهای خبری هشتم آذرماه در مازندران

مازندران آنلاین - نوشهر- ایرنا -اجلاسیه نماز،برنامه های دومین روز سفیر کره جنوبی در استان و نشست کارگروه صنایع دستی ، میراث فرهنگی و گردشگری مازندران ازمهم ترین رویدادهای خبری چهارشنبه هشتم آذرماه در این استان استت.

آغاز بکار دومین جشنواره موسیقی البرزنشینان لیلم در مازندران

مازندران آنلاین - ساری -ایرنا- دومین جشنواره موسیقی فولکلور یا بومی موسوم به البرزنشینان لیلم از پنج استان کشور صبح روز سه شنبه با نوازندگی افراد و گروه های راه یافته به بخش رقابتی در سالن هلال احمر ساری آغاز بکار کرد.

رقابت 293 هنرمند در جشنواره موسیقی بومی لیلم

مازندران آنلاین - ساری - دبیر دومین جشنواره موسیقی بومی البرزنشینان – لیلم از رقابت 293 هنرمند و هفت گروه در دو بخش گروهی و انفرادی در جشنواره موسیقی لیلم خبر داد.

چشم نوازی لباسهای محلی درمازندران ؛ رسمی دلنواز***فاطمه رحمتی

مازندران آنلاین - بازگشت به هویت و ریشه های فرهنگی و قومی ملتی اصیل می تواند حتی با کوچک ترین نیشگون ها ، چرت آمیخته با کابوس تجددگرایی بی مهابای امروزی را پاره کند تا بلکه با آبیاری این جزئی های امید و نویدبخش ، روزی باز تنه کهنه درخت اصیل هویت جانی دوباره گیرد.

رویدادهای خبری هفتم آذر در مازندران

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا -سفر سفیر کره جنوبی و هیات همراه ، آیین صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در نوشهر و برگزاری کمپین ` نه به کودک آزاری ` در ساری از مهمترین رویدادهای خبری سه شنبه هفتم آذر در مازندران است.

رویدادهای خبری پنجم آذر در مازندران

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - افتتاح دفتر خدمات الکترونیک قضایی و تجمع بسیجیان شهرستان بابل از مهمترین رویدادهای خبری یکشنبه در استان مازندران است.

استاندار : رسانه ها باید پیشران توسعه مازندران باشند

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - استاندار مازندران نقش رسانه ها را در دیدبانی و پایشگری مسیر توسعه استان مهم ارزیابی کرد و گفت : رسانه های محلی مازندران باید پیشران توسعه استان باشند.

ورود 504 معلم تازه نفس به مدارس مازندران

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - مدیر کل آموزش و پرورش استان مازندران گفت : 504 معلم حق التدریس تازه نفس برای جبران خلاء نیروی آموزشی در مدارس استان جذب شدند .

رویداد های خبری چهارم آذر در مازندران

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - جلسه شورای برنامه ریزی و نشست هم اندیشی استاندار با مدیران رسانه های مازندران از مهمترین رویداد های خبری شنبه‌ چهارم آذر در استان است.

فرهنگ از سیاست مهم تر است

مازندران آنلاین - معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: فرهنگ مهم‌تر از سیاست است و اگر کسی زندگیش با فرهنگ عجین ...

آثار مشاهیر ایرانی بازشناسی شود

مازندران آنلاین - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران، گفت: در شناسنامه ایران نقش علما، مشاهیر و اندیشمندان بسیار پررنگ است که باید به ...

معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار حذف جدول 17 لایحه بودجه شد

مازندران آنلاین - نوشهر - ایرنا - معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر این که تنها این وزارتخانه باید پاسخگوی تمامی برنامه های فرهنگی کشور باشد ، خواستار حذف جدول شماره 17 از لایحه بودجه سال 97 شد.

پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همایش ملی ملاعلی و شیخ آقا حسن فاخری در نوشهر

مازندران آنلاین - نوشهر - ایرنا - وزیر فرهنگ ارشاد اسلامی در پیامی به همایش ملی ملاعلی و شیخ آقا حسن فاخری در نوشهر تاکید کرد : ملا علی و شیخ آقاحسن فاخری از گوهران تابنده دیار علویان هستند.

سرمایه گذاری بخش خصوصی برای رونق گردشگری در چشمه سورت

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - فرماندار ساری گفت که با سرمایه گذاری بخش خصوصی در زمینه گردشگری در اطراف چشمه سورت ، گام بزرگی در حفاظت از این چشمه و رونق گردشگری و اشتغالزائی برای منطقه برداشته خواهد شد.

ملاعلی و شیخ حسن فاخری گنجینه های ناشناخته علم و ادب تبرستان هستند

مازندران آنلاین - نوشهر - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت : ملاعلی و شیخ حسن فاخری گنجینه های ناشناخته علم و ادب تبرستان هستند و واکاوی تاریخی و علمی اندیشه های آنان، سرمایه ای بی بدیل برای نسل امروز جامعه است.

همایش ملی ملاعلی و شیخ اقا حسن فاخری در نوشهر آغاز بکار کرد

مازندران آنلاین - نوشهر - ایرنا - همایش ملی ملاعلی و شیخ آقاحسن فاخری روز پنجشنبه با حضور جمعی از فرهیختگان ، اندیشمندان ، استادان دانشگاه و مسئولان در اردوگاه شهید رسولی نوشهر آغاز بکار کرد.

اخبار خواندنی

نذر فرهنگی را در زمینه کتاب رواج دهیم

خدمت رسانی 500 طلبه در کرمانشاه/15 هزار فقره وقف ثبت شد

مازندران پتانسیل شاگرد اولی کشور در بحث مطالعه را دارد

معلمان به سمت فضای اعتمادسازی در جامعه حرکت کنند

استاندار:مازندران پتانسیل شاگرد اولی کشور در بحث مطالعه را دارد

یک پنجم از فضاهای آموزشی مازندران متروکه است

تجلیل منتخبین کشوری و استانی حوزه کتاب و کتابخوانی مازندران

فعالیت 3 مدرسه تک دانش آموز در بهشهر

شرکت 8هزار نفر در مسابقات قرآنی قوه قضاییه

تخفیف 35 درصدی کتابفروشی های مازندران در دومین پائیزه کتاب

اجرای دو گروه بین المللی در دومین جشنواره بومی لیلم در مازندران

آوای پرستوهای مهاجر و عاشیقلار میشو در لیلم

بزرگترین تجمع فرهنگی - مهدوی در گلوگاه برگزار می شود

مجتمع فرهنگی شهر رامسر تکمیل می شود

سه میلیارد ریال هزینه ترخیص بیماران نیازمند مازندران از عواید وقف پرداخت شد

کم رنگ شدن ابعاد وقف ، پیامد عدم اطلاع رسانی به مردم

هنرنمایی عاشیقلارهای افغانستان و آذربایجان در جشنواره موسیقی لیلم

95 درصد موقوفات گلوگاه به نیت عزاداری امام حسین(ع) اختصاص دارد

یادواره 9 شهید روستای گرجی آباد بابل برگزار می شود

تجلیل از استعدادهای درخشان دانشگاه مازندران

وقف از اهرم های اقتصادی و اجتماعی است

عملیات اجرایی 2 طرح عمرانی در دانشگاه مازندران آغاز شد

وقف علمی زمین 10 هکتاری مرحوم پرفسور ستوده در مازندران

روایت شیدایی عکاسان مازندرانی درنمایشگاه عکس آمل

سنگینی سایه نامادری بر زبان مازندرانی

رئیس جدید دانشکده فرهنگیان نوشهر معرفی شد

وجود لایه های نفتی در وستمین کیاسر/ وستمین مهم ترین سایت اشکانی در ایران

مفاخر مازندران شناسایی می شوند/ برگزاری همایش ملی فاخری ها

آموزش و پرورش مازندران نیازمند توجه بیشتر است

نمایش « اژدهاک» در آمل به روی صحنه رفت

پیوند با اهل بیت بهترین راه مبارزه با هجمه های فرهنگی دشمنان است

تمام موقوفات مازندران دارای وقف نامه و سابقه ثبتی هستند

بزرگترین اجتماعی مهدویت هفتم آذرماه در گلوگاه برگزار می شود

به هوای حرمت‌محتاجم

با راه های خلاقانه باید عطش مطالعه را در جامعه بوجود آورد و عشق به مطالعه را بازآفرینی نمود

افزایش توجه به کتابخوانی مستلزم انجام کارهای خلاقانه است

توجه به کتابخوانی مستلزم انجام کارهای خلاقانه است

وقف قرآنی در مازندران اندک است

آمل پایگاه قرآن کریم است

قرآن کریم در کشور مهجور قرار گرفته است

رویداد های خبری 27 آبان در مازندران

پاسداشت شهید حججی؛ حسن ختام هفته کتاب مازندران

اجرای بزرگ ترین طرح جامع بقاع متبرکه مازندران در امامزاده عبدالله آمل

ریشه زدن نهال علم روی تخت آی سی یو

رتبه یک مازندران در داشتن کتابخانه های نیمه تمام

محققان و پژوهشگران از فاخری ها می گویند

رویدادهای مهم خبری بیست و پنجم آبان ماه در مازندران

دوره گردی برای یافتن آخرین بازماندگان هنر بومی مازندران

دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل میزبان سومین کنفرانس انتقال حرارت ایران

اعزام 150 نفر دانشجوی جهادی مازندران به مناطق زلزله زده

مرگ تدریجی رشته های دبیرستانی زیر سایه پزشک شدن

آفت زدایی و ترمیم دلیل انتقال کتاب های قدیمی کتابخانه شهیدان نجاریان بابل

نیت واقفان به سمت نیازهای روز سوق داده شود

چاپ 30 عنوان کتاب در مورد مازندران در سالجاری

ما و توقف کیهان؟

میزبانی مازندران از همایش ملی ملاعلی و شیخ آقا حسن فاخری

همایش ملی ملاعلی و شیخ آقا حسن فاخری برگزار می‌شود

برگزاری ششمین دوره مسابقه بزرگ کتابخوانی "منجی بین المللی(عج)" در گلوگاه

توزیع 10هزار پرس غذای گرم در میان زائران اربعین

پول بگیر ، کتاب بخوان

گشایش نمایشگاه کتاب به نام نیما یوشیج در شهرستان نور

فرمول ریاضی ` خالقی ` برای موسیقی سنتی ایران

نمایش بزرگ کتاب در ساری گشایش یافت

اسلامی : مطالعه ، مکمل عبادت و ورزش است

طبیعت مازندران؛ الهام بخش منحصربه فرد در شعر نیما

آغاز به کار بیست و پنجمین نمایشگاه کتاب در ساری

استقبال 290 هنرمند از جشنواره موسیقی منطقه ای لیلم

حال تپه سه هزار ساله در ارطه خوب است

«نیما یوشیج» فراموش نشدنی شخصیت شعر معاصر است

پباده روی اربعین؛ میراث فکری امام خمینی(ره)

برپایی موکب شهید بهرامی در مرز مهران

بسیاری از امامزادگان مازندران مخروبه هستند

کاروان اسرا در شارع میثم تمار کربلا

مشارکت مردمی موجب نهادینه شدن فرهنگ ارزشی می‌شود

گردشگری لجام‌گسیخته عروس شهرهای ایران

عزاداری زائران خارجی در بین الحرمین کربلا

مراسم روز مازندران در سوادکوه برگزار شد

سلام زائران به مولای نجف/ اربعین زبان مشترک زوار خارجی

فرهنگ بومی و محلی در حال فراموشی است

حال و هوای شبهای بین الحرمین در آستانه اربعین

طپش قلب زوار در بین الحرمین/ امام حسین(ع) پیوند دهنده قلب ها

« حسین» و « عباس» زبان مشترک زائران اربعین در بین الحرمین

آمادگی 6 پرواز برای جابه جایی زائران مازندرانی به مراسم اربعین

ابلاغ نقشه محدوده عرصه مجموعه فرح آباد ساری

چرا جشن تیرماه سیزده و تیرگان یکی نیست؟

بزرگداشت پیشکسوت رسانه و خبر مازندران در قائم شهر برگزار شد

ارائه آموزش های بهداشت و محیط به 234 موکب ایرانی در عراق

طپش قلب زوار در بین الحرمین/ امام حسین(ع) پیوند دهنده قلب ها

" حسینیه هنر " تجلی عاشورا در هنر

همایش روز ملی مازندران در بخش کجور نوشهربرگزار شد

فرهنگ بومی و محلی در حال فراموشی است

مراسم اختتامیه دومین جشنواره نشاط دانش آموزی (ساری كاپ)

دغدغه انتقال فرهنگ مازندرانی به نسل آینده

کتاب نقش مازندران در بازسازی سوسنگرد به چاپ رسید

آداب و رسوم سنتی مازندران غربیه در وطن

ساز هنرمندی که بیماری را از مرگ نجات داد

بابلی ها آئین سیزده شو را برای جوانان خود مشق کردند

فرهنگ یک نیاز جدی در جامعه است

کمبود اعتبار ، پای لنگ برای ایجاد سایت موزه گردکوه قائمشهر

افزایش 56 درصدی اقامت گردشگران خارجی در مازندران

14آبان چرا روز مازندران نامیده شد؟

روزنامه‌نگار برجسته مازندرانی پس از سال‌ها مبارزه با بیماری درگذشت

مازندران ، دومین استان رتبه دار کشور در المپیادها دانش آموزی

330 دانش آموز نخبه فرهنگی و پرورشی مازندران تجلیل شدند

پرداخت تسهیلات 8 درصدی به متقاضیان صنایع دستی در روستاهای مازندران

قریب به 42هزار مازندرانی به مراسم اربعین در کربلا اعزام می شوند

راهیابی چهار اثر از مازندران به جشنواره تئاتر معلولان منطقه کاسپین

رویدادهای خبری 10 آبان در مازندران

رفع تصرف بیش از 10 هکتار از اراضی ملی

ناتمام ماندن ساخت کتابخانه سینوا چالوس به دلیل کمبود بودجه

برپایی خیمه معرفت مازندرانی ها در موکب نعمانیه عراق

نقض ادعای ایرانی بودن جشن تیرماه سیزده

افزایش رغبت دانش آموزان مازندرانی به فعالیت های قرآنی

نمایشگاه کتاب مازندران 20آبان ماه برگزار می شود

پرنده‌نگری؛ پاک‌ترین شیوه طبیعت‌گردی

برگزاری جشنواره ملی عکس در مازندران

مازندران میزبان شایسته قوهای مهاجر

برگزاری انتخابات شورای هیئات مذهبی در مازندران

برگزاری نخستین دوره جشنواره رستوران محبوب در بابلسر

انتشار 315 عنوان کتاب در 6 ماه نخست امسال در مازندران

آغاز به کار جشنواره بسیج و رسانه در مازندران

اربعین حسینی نماد وحدت و عزت دنیای اسلام است

پایان دوازدهمین دوره مسابقات قرآن کارگران، کارفرمایان و تعاون‌گران مازندران/ نفرات برتر مشخص شدند

زنان فعال در حوزه دفاع مقدس طرف مشورت قرار گیرند

فرهنگ قرآنی در کشور ترویج شود

مهمانی دو مدرسه در یک امامزاده

آغاز به کار نمایشگاه قرآنی صحیفه سبز در بابل

اجرای سومین برنامه " 5 هفته 5 فیلم" در ساری

نمایشگاه عکس مدرسه طبیعت در قائم شهر برگزار شد

شانزدهمین نمایشگاه ملی عکس مدرسه طبیعت در مازندران

25هزار مازندرانی از طریق اتوبوس به مرز مهران اعزامی می شوند

لگن‌نوازی؛ ساز مختص بانوان مازندرانی

برگزاری هفته قرآن و عترت در مازندران

ارسال شش مقاله پژوهشی به دبیرخانه دومین جشنواره لیلم

رفع تصرف بیش از 10 هکتار از اراضی ملی

ناتمام ماندن ساخت کتابخانه سینوا چالوس به دلیل کمبود بودجه

برپایی خیمه معرفت مازندرانی ها در موکب نعمانیه عراق

نقض ادعای ایرانی بودن جشن تیرماه سیزده

افزایش رغبت دانش آموزان مازندرانی به فعالیت های قرآنی

نمایشگاه کتاب مازندران 20آبان ماه برگزار می شود

پرنده‌نگری؛ پاک‌ترین شیوه طبیعت‌گردی

برگزاری جشنواره ملی عکس در مازندران

مازندران میزبان شایسته قوهای مهاجر

برگزاری انتخابات شورای هیئات مذهبی در مازندران

برگزاری نخستین دوره جشنواره رستوران محبوب در بابلسر

انتشار 315 عنوان کتاب در 6 ماه نخست امسال در مازندران

آغاز به کار جشنواره بسیج و رسانه در مازندران

اربعین حسینی نماد وحدت و عزت دنیای اسلام است

پایان دوازدهمین دوره مسابقات قرآن کارگران، کارفرمایان و تعاون‌گران مازندران/ نفرات برتر مشخص شدند

زنان فعال در حوزه دفاع مقدس طرف مشورت قرار گیرند