آخرین اخبار

فرهنگي

رئیس موزه نیما یوشیج : انباری شدن موزه نیما صحت ندارد

مازندران آنلاین - نوشهر - ایرنا - رئیس موزه نیما یوشیج تبدیل خانه پدر شعر نو ایران به انباری را تکذیب کرد و گفت : انباری شدن خانه نیما صحت ندارد بلکه یکی از اتاق ها به عنوان محل نگهداری لوازم اضافی موزه تعیین شده است .

پیوند میان اولیا و مربیان مکمل امر تربیت است

مازندران آنلاین - بابل- مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، پیوند میان اولیا و مربیان را مکمل امر تربیت و کمرنگ‌کننده اثر منفی جامعه بر سرنوشت دانش‌آموزان دانست.

هیئات مذهبی کانون نشر معارف اسلامی هستند

مازندران آنلاین - بابل - مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به برگزاری انتخابات شورای هیئات مذهبی از این شورا به عنوان کانون نشر معارف اسلامی در جامعه یاد کرد.

رویدادهای خبری دوشنبه 24 مهر ماه در مازندران

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - همایش ` زنان پایدار ` و انجمن اولیاء و مربیان آموزش و پرورش از مهمترین رویدادهای خبری روز دوشنبه 24 مهرماه در مازندران است.

معرفی 71 کودک فاقد هویت در مازندران به فرمانداری

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از معرفی 71 کودک فاقد هویت در این استان به فرمانداری جهت اعطای اسناد هویتی در سال تحصیلی جدید خبر داد.

گلوگاه تا رامسر در قاب نخستین جشنواره ملی عکس مازندران

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - استان مازندران با توجه به قابلیت ها و ظرفیت های طبیعی،تاریخی و گردشگری، نخستین جشنواره ملی عکس را با محوریت جاذبه های این استان از شرقی ترین نقطه یعنی ` گلوگاه ` تا غربی ترین شهرستان یعنی `رامسر` با دعوت از عموم برگزار می کند.

مرتضی حنانه ، مویه گر یا هزار دستان موسیقی ایرانی ؟

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - 24 مهرماه یاد آور درگذشت ` مرتضی حنانه ` هنرمندی از تبار موسیقی است که با آفرینش آثار بدیع، آموزش و رهبری ارکستر ،تاثیر غیر قابل انکاری بر این هنر گذاشت.

مازندران میزبان شایسته قوهای مهاجر

مازندران آنلاین - کارشناس آموزش و ترویج زیست محیطی مازندران گفت: همواره مازندران میزبان شایسته قوهای مهاجر بوده‌اند. ...

رویداد های خبری بیست و سوم مهر در مازندران

مازندران آنلاین - ساری- ایرنا- شورای اشتغال و جلسه برنامه ریزی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران برای 13 آبان از مهم ترین رویدادهای خبری بیست و سوم مهر ماه در این استان است.

تاکید رئیس آموزش و پرورش بابل برای برخورد با تنبیه بدنی در مدارس

مازندران آنلاین - ساری- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش بابل با تاکید بر این که تنبیه بدنی دانش آموزان در مدارس به هیچ وجه قابل پذیرش نیست ، گفت که با موارد گزارش شده به آموزش و پرورش شهرستان در این مورد برخورد خواهد شد.

رفع تصرف بیش از 10 هکتار از اراضی ملی

مازندران آنلاین - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری تنکابن از آزادسازی بیش از 10 هکتار از اراضی ملی متعلق به منابع طبیعی در شش ...

عمو فردوس شهرک الفبای 3 را کلید زد

مازندران آنلاین - ساری – ایرنا – فردوس حاجیان معروف به ` عمو فردوس ` گفت که بعد از هشت سال وقفه در فعالیت ، ساخت سری سوم از برنامه شهرک الفبا را آغاز کرده است .

رویداد های خبری بیست و دوم مهر در مازندران

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - افتتاح طرح گازرسانی به کیاسر و جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنات وزارت دارایی از رویداد های مهم خبری شنبه‌ بیست و دوم مهر در استان مازندران است.

امام جمعه ساری : اسکتبار تعامل و دوستی میان مردم و نظام را نشانه گرفت

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری گفت : اسکتبار جهانی پس از ناکامی در زمینه های مختلف ، تعامل و دوستی میان مردم و نظام را نشانه گرفته است .

آخر هفته با خانواده و سینما درمازندران

مازندران آنلاین - آخر هفته ها به طور معمول فرصت مناسبی برای تماشای فیلم به همراه خانواده است از این رو اداره کل فرهنگ و ...

مراسم زیارت عاشورا به مناسبت اولین سالگرد مرحوم مهدی رفیعی در محل نمازخانه اداره كل صنعت ، معدن و تجارت برگزار شد.

مازندران آنلاین - مراسم زیارت عاشورا به مناسبت اولین سالگرد مرحوم مهدی رفیعی در محل نمازخانه اداره كل صنعت ، معدن و تجارت برگزار شد.  

آموزش و پرورش بهترین فرصت و ظرفیت برای توسعه فعالیتهای قرآنی است / آموزه های قرآنی راه اصلی مقابله با آسیب های اجتماعی است

مازندران آنلاین - ربیع فلاح جلودار در جمع کارشناسان قرآن ، نماز و عترت سراسر کشور در اردوگاه چمران رامسر، تلاش در عرصه  فرهنگ، اخلاق و ترویج آموزه های ...

گلنراقی هنرمندی جاوید، تنها با یک اثر

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - نوزدهم مهر ماه بیست و چهارمین سالمرگ هنرمندی است که با اجرای یک ترانه به آهنگسازی مجید وفا دار و شعری از حیدر رقابی در تاریخ موسیقی ایران جایگاه رفیعی یافت.

بوم گردی ، نسخه ای شفا بخش برای گردشگری مازندران؟

مازندران آنلاین - ساری – ایرنا – بوم گردی یا `اکوتوریسم` صنعتی نو پا در ایران است که در صورت اجرای کارشناسی شده، توجه ویژه و نبود موانع رونق این کسب و کار، علاوه بر اشتغالزایی، گردشگری با محوریت حفظ طبیعت و احیای فرهنگ بومی مناطق را به همراه دارد .

نمایشگاه هنری کودکان در سوادکوه برپا شد

مازندران آنلاین - سوادکوه- رئیس کانون پرورش فکری مازندران از برگزاری نمایشگاه دست‌ساخت‌های‌ هنری کودکان کانون پرورش فکری سوادکوه به مناسبت هفته ملی کودک خبر داد.

طرح `شهاب` به دانش آموزان 6 شهرستان مازندران رسید

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش مازندران گفت : در سال تحصیلی جدید 6 شهرستان بابل ، بابلسر ، بهشهر ، عباس آباد ، نکا و محمود آباد به طرح شهاب افزوده می شود .

پل چشمه کیله تنکابن همچنان استوار در برابر بی مهری ها

مازندران آنلاین - نوشهر – ایرنا – پل چشمه کیله تنکابن یکی از باشکوه‌ترین بناهای تاریخی مازندران با قدمتی 85 ساله که در ردیف آثار ملی کشور به ثبت رسیده در سال های اخیر به دلیل برخی بی مهری ها و بی توجهی ها در وضعیت بسیار نامطلوبی قرار دارد.

آغاز دوره توانمندسازی کارشناسان و رئیسان ادارات قرآن و نماز سراسر کشور در رامسر

مازندران آنلاین - نوشهر- ایرنا - دومین دوره توانمند سازی کارشناسان ، مسئولان ، رئیسان ادارات قرآن عترت و نماز سراسر کشور روز یکشنبه در آئینی با حضور مسئولان کشوری و استاندار مازندران در اردوگاه ورزشی شهید چمران رامسر گشایش یافت.

برگزاری دومین جشنواره کتابخوانی `کتابان` در مازندران

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ساری گفت: دومین جشنواره کتابخوانی `کتابان` ویژه کودکان و نوجوانان مازندرانی با همت فرهنگسرای نی ریز در این شهرستان برگزار می شود.

سفر زائرین اربعین حسینی تسهیل شود

مازندران آنلاین - مدیرکل تبلیغاتاسلامی مازندران گفت: با توجه به موج استقبال از حرکت عظیم پیاده روی اربعین حسینیخدمات سفر برای زائرین ...

کلنل ارتشی که موسیقی را از پستو به صدر مجلس کشاند

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا -استاد علینقی وزیری هنرمندی که موسیقی را به عرصه عمومی کشاند و با اکادمیک کردن ان جایگاه تازه ای به موسیقی کشور بخشید، سالگرد تولد این کلنل ارتش یادآور خاطره کسی است که ظرفیت های ناشناخته این هنر را کشف کرد.

رویدادهای مهم خبری سیزدهم مهر در مازندران

مازندران آنلاین - نوشهر - ایرنا - همایش روز جهانی ناشنوایان , آیین بزرگداشت علامه حاج شیخ ابوالحسن ایازی از مهم ترین رویدادهای خبری روز سیزدهم مهرماه در مازندران است.

تغییری در وضعیت محوطه باستانی `کمیشانی ` مازندران ایجاد نشد

مازندران آنلاین - سرپرست معاونت میراث اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت که در چند سال گذشته هیچ خسارتی به محوطه باستانی و تاریخی ` کمیشان ` واقع در شهرستان نکا در شرق این استان وارد نشده است .

رویدادهای خبری دوازدهم مهر ماه در مازندران

مازندران آنلاین - نوشهر-ایرنا - نشست خبری فرمانده نیروی انتظامی مازندران به مناسب گرامیداشت هفته ناجا و گردهمایی توجیهی و کارگاه آموزشی رابطین تولید محتوای الکترونیکی باشگاه فرهنگیان از مهم ترین رویدادهای خبری دوازدهم مهرماه در این استان است.

بارندگی شدید و آبگرفتگی معابر مدارس رامسر را تعطیل کرد

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - آموزش و پرورش مازندران مدارس شهرستان رامسر را امروز چهارشنبه به دلیل بارش شدید باران ، آب گرفتگی معابر و مشکل ایجاد شده برای تردد شهروندان تعطیل کرد.

موسیقی بومی،عشقی که مرز ندارد

مازندران آنلاین - با مهمان نوازی که خاص مردمان خونگرم شمال است وارد خانه شدیم، خانه ای که بویعشق و موسیقی درهم آمیخته شده است. ...

ضرورت خرافه زدایی از آئین های نهضت عاشورای حسینی

مازندران آنلاین - نوشهر - ایرنا – ضرورت خرافه زدایی از مجالس و آیین های نهضت عاشورایی یکی از مباحث مهمی است که با تدبیر علمای دینی ، اندیشمندان اسلامی همراه با برنامه ریزی دقیق از سوی مسئولان می تواند محقق شود.

استانداردسازی سامانه گرمایشی 80 درصد کلاس های درس مازندران در دولت یازدهم

مازندران آنلاین - ساری – ایرنا – مدیرکل تجهیز و نوسازی مدارس مازندران گفت که بیش از 80 درصد از کلاس های درس فاقد سامانه گرمایشی استاندارد در استان در دولت یازدهم استاندارد سازی شد .

حزن و اندوه مازنی ها در شام غریبان شهدای کربلا

مازندران آنلاین - مردم مازندران با حزن و اندوه فراوان مراسم شام غریبان اباعبدالله الحسین (ع) و یاران با وفایش را همراه با سوگواری در هیات های عزاداری در نقاط مختلف این استان برگزار کردند.

اقامه نماز ظهر عاشورا اوج شور شعور عزاداران در دیار علویان

مازندران آنلاین - نوشهر - ایرنا - عزاداران حسینی (ع) در استان مازندران پس از 10 روز عزاداری و سینه زنی در ظهر روز عاشورا با اقامه نماز ظهر و عصر ، اوج شور حسینی را در دیار علویان با شعور مذهبی به نمایش گذاشتند.

رویدادهای خبری ششم مهر ماه در مازندران

مازندران آنلاین - نوشهر - ایرنا - نشست کارگروه رفع موانع تولید و اشتغال با حضور معاون توسعه ، کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در عباس آباد و مراسم عزاداری سالار شهیدان با حضور وزیر اطلاعات در جویبار از مهم ترین رویدادهای خبری ششم مهر ماه در این استان است.

دانشجویان مازندران مسابقه مناظره می دهند

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - دومین دوره مسابقات مناظره دانشجوئی مازندران روزهای 12 و 13 مهر ماه جاری در دانشگاه مازندران واقع در بابلسر برگزار می شود.

علم گردشگری باید آموزش داده شود

مازندران آنلاین - مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان مازندران گفت: علم گردشگری باید آموزش داده شود. به گزارش ...

رویدادهای خبری پنجم مهر ماه در مازندران

مازندران آنلاین - نوشهر - ایرنا - سفر اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و معاونان وزیرراه و شهرسازی به مازندران و نشست ستاد مدیریت بحران از مهم ترین رویدادهای خبری پنجم مهر ماه در این استان است.

افتتاح 12 آموزشگاه بنیاد برکت در مازندران

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - 12 مدرسه در مازندران که با اعتبارات بنیاد برکت ساخته شد ، روز سه شنبه به صورت ویدئو کنفرانسی با حضور نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران در ساری بهره برداری شد.

مداحان به منابع موثق اعتماد کنند

مازندران آنلاین - رئیس اداره تبلیغات اسلامی محمودآبادگفت: مداحان به منابع موثق اعتماد کنند. سید عبدالله حسینی در ...

کتاب زندگینامه شهدای لاریجان آمل رونمائی شد

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - کتاب زندگینامه شهدای بخش لاریجان شهرستان آمل با عنوان ` گنجینه افلاکیان ` دوشنبه شب همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران رونمایی شد.

ناشران کتاب مازندران تسهیلات حمایتی دریافت می کنند

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت که با هماهنگی های انجام شده با معاونت اقتصادی استانداری مقرر شد که از ناشران حوزه کتاب با پرداخت تسهیلات ویژه برای چاپ و نیز خرید محصولات منتشره آنها حمایت شود.

رویدادهای خبری چهارم مهر در مازندران

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - مراسم افتتاح همزمان 12 آموزشگاه احداث شده توسط بنیاد برکت و جلسه کارگروه آسیب های اجتماعی استان با موضوع کنترل و کاهش طلاق از رویدادهای خبری چهارم مهرماه در استان مازندران است .

استاد نادر گلچین، هنرمندی ماندگار در خاطره موسیقی ایران

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - آواز اصیل ایرانی با پیشینه درخشان بویژه در یک قرن اخیر استادان توانمندی بخود دید که نادر گلچین با صدای گرم و دلنشین و تحریرهای زیبا که بخشی از آنها با دهان بسته بود، از شاخصان این هنر محسوب می شود.

رونمایی از 9 عنوان کتاب در مازندران

مازندران آنلاین - ساری-ایرنا- همزمان با چهارمین روز از هفته دفاع مقدس روز دوشنبه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از 9 عنوان کتاب ویژه دفاع مقدس و حماسه عاشورایی رو نمایی کرد.

خرافه پروری به جای نوآوری ؛ آسیب استخوان سوز عزاداری های محرم

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - کارشناسان مذهبی با اشاره به ورود برخی بدعت ها ، خرافات و مداحی ها با اشعار بی محتوی در مراسم عزاداری ماه محرم ،بر این اعتقادند که عده ای از مداحان مسیر نوآوری را با خرافه پروری برای گریاندن مردم اشتباه گرفته و با سماجت هر چه بیشتر در این جهت خودنمائی می کنند.

پالایش محتوای متون مداحی و منبری در مجلس خبرگان رهبری

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان این نکته که ادبیات و لحن مداحی ها و محتوای منبرها نسبت به اهداف و ارزش های اسلام نامناسب و از شان آن کاسته شده است ، گفت که این موضو مهم در مجلس خبرگان رهبری مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

گره گشایی مشکلات ساختمان جدید دانشگاه پیام نور تنکابن در دولت تدبیر و امید

مازندران آنلاین - نوشهر – ایرنا - روند احداث ساختمان جدید دانشگاه پیام نور مرکز تنکابن که به دلایلی متوقف شده بود با تدبیر دولت و پیگیری های مسئولان شهرستانی و استانی بار دیگر از سر گرفته شد تا امید را در دل جویندگان علم و دانش در منطقه زنده کند.

حکایت دل با `نی` کسایی

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - ساز `نی` در میان سایر آلات موسیقی ایران زمین به دلیل روایتگری غریبی ها، غم ها و شادی ها و استفاده از آن در اثر جاودانه مولوی از جایگاه رفیعی برخوردار بوده و استادان بی بدیلی همچون حسن کسایی به این امر صحه گذاشتند.

منبرکشی؛ سنت کهن ساروی ها در محرم

مازندران آنلاین - کارشناس تاریخ و فرهنگ مازندران گفت:منبرکشی سنت کهن ساروی ها در ایام محرم است. مریم عبدالهاشمپور ...

"کتاب وارثان لینکن" وارد بازار کتاب شد

مازندران آنلاین - از سوی نویسنده مازندران، "کتاب وارثان لینکن" وارد بازار کتاب شد. هادی اسماعیلی در گفت‌و‌گو با ...

رویدادهای خبری سوم مهرماه در مازندران

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - همایش امر به معروف و نهی از منکر در ساری و تکریم و معارفه فرماندار جدید شهرستان بابل از مهم ترین رویدادهای خبری روز دوشنبه سوم مهر ماه در مازندران است.

اعزام یک هزار و 400 روحانی به مساجد مازندران در ماه محرم امسال

مازندران آنلاین - ساری – ایرنا – مسئول اعزام مبلغان اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران گفت که ماه محرم امسال یکهزار و 400 روحانی بومی و غیر بومی اعزامی از قم به مساجد ، تکایا و حسینیه های استان اعزام شدند .

رویدادهای خبری دوم مهر در مازندران

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - جلسه شورای اداری مازندران و نشست در خصوص مرکز توانمند سازی کسب و کارهای نوپا فاوا در پارک علم و فناوری از رویداد های مهم خبری یکشنبه دوم مهر در استان است.

آئین های محرم در مازندران از کرپ زنی تا مجمه گذاری

مازندران آنلاین - ساری- ایرنا- مازندران به عنوان خاستگاه اولین حکومت علوی، مردمی دلداده و شیدا نسبت به اهل بیت (ع) دارد و مردم این استان هر ساله در عزاداری امام حسین (ع) و یاران با وفایش ، در ماه محرم آئین های خاصی برگزار می کنند که کرپ زنی و جوشی خوانی از جمله آنهاست.

اخبار خواندنی

ساز عشق است و به دل هر زخم پیکان زخمه ای

تراکم بالای جمعیت دانش آموزی در مدارس ابتدائی نوشهر

یادگار آیت الله هاشمی رفسنجانی : وجهه علمی آیت الله هاشمی مغفول مانده است

استاندار مازندران : تربیت کارآفرین در مدارس،رمز موفقیت نسل آینده است

سال تحصیلی جدید در مازندران با یاد آیت الله هاشمی رفسنجانی آغاز شد

رویداد های خبری یکم مهر در مازندران

طنین لالایی لای لای طفل شیرخواره کربلا در دیار علویان/ کودکانی که نظر علی اصغر شدند

مراسم شیرخوارگان حسینی در شهرهای مازندران در حال برگزاری است

شور حسینی در دیار علویان/ پرهیز از بدعتهای نفوذ یافته درعزاداری ها

اجرای 3 پروژه باستان شناسی برای شناسایی هویت تاریخی مردم مازندران

عاشقانه های حزن انگیز مردم دیار علویان/ یک « یاحسین» تا کربلا

پروژه مقاوم‌سازی ساختمان و گنبد تکیه پهنه‌کلا ساری

دانشگاه مازندران صاحب نگارخانه شد

نمایش تولیدات هنری و توانمندیهای بانوان مازندران در نمایشگاه مهر و ماه

گردشگری، شاه کلید اشتغالزایی در غرب مازندران

سرود سرمدی ای دوست لحظه ای سر کن

شور و شیدایی در «محرم»/ قصه لب تشنه جان می برد

آمل میزبان نخستین جشنواره ملی عکس مازندران شد

سوگواره عکس روایت شیدایی در آمل برگزار می شود

جشنواره ملی عکس مازندران در آمل برگزار می شود

10هزار دست لباس علی اصغر(ع) در آمل توزیع می شود

چنته بافی؛ هنری رو به فراموشی

قطار بیست و نهمین دوره جشنواره استانی تئاتر مازندران به ایستگاه پایانی رسید

پیوند کارون و خان طومان در خاطرات یک رزمنده مازندرانی / عشق را قیمتی نیست

فعالیت 1000 مرکز قرآنی در مازندران

چراغ بیست و نهمین جشنواره تئاتر مازندران خاموش شد

مداحان واقعیت های عاشورا را تحریف نکنند

مازندران 12 شهید در راه امربه معروف و نهی از منکر دارد

هفته دفاع مقدس انتقال فرهنگ دهه 60به دهه 90است

جشن شب سینمای ایران در بابل برگزار شد

سه کارگردان کشوردر بابل تجلیل شدند

برگزاری نخستین جشنواره رسانه و رفاه اجتماعی

برگزاری 5 هزار برنامه در هفته دفاع مقدس

برگزاری بیش از هزار برنامه در هفته دفاع مقدس

سایه مشکلات در مسیر فعالیت باشگاه دانش پژوهان جوان مازندران

روستای مران تنکابن ثبت ملی شد

برگزاری سمپوزیوم «هنر در طبیعت» در ساری

آغاز بیست و نهمین جشنواره تئاتر مازندران در ساری

ربات های دانش آموزان مازندرانی پیروز دوازدهمین جشنواره ملی `لکوکاپ`

آغاز بیست و نهمین جشنواره تئاتر مازندران

فیزیوتراپی ، تازه ترین برنامه دفتر زندگی عمو فردوس

آغاز به کار رسمی بنیاد مازندران پژوهی انوشه در بابل

25 هزار ساعت مازاد نیروی انسانی در آموزش و پرورش مازندران

تشکیل ستادهای مهر در فرمانداری ها و بخشداری های مازندران

فرهنگ غدیر و عاشورا در جهان نهادینه می شود

راه اندازی نمایشگاه صنایع دستی در ساری

رويدادهاي خبري بيست و سوم شهريورماه در مازندران

رونمائي از 207 کلاس درس جديد در مازندران

کارت زرد آموزش و پرورش مازندران به 182 مدير خاطي مدارس

بهار تئاتر مازندران در پايان تابستان

پنج رتبه زير 100 ؛ سهم بهشهري ها از کنکور سراسري

مازندران صاحب باشگاه دانش پژوهان جوان شد

چهل و دومين مسابقات دانشجويي رياضي کشور در بهشهر برگزار مي شود

نخستين جشنواره فيلم کوتاه دانشجويي نوشهر پايان يافت

رويدادهاي خبري بيست و دوم شهريورماه در مازندران

ضرورت توسعه گردشگري در اماکن متبرکه غرب مازندران

رشد سه برابري تماشاچيان سينما در مازندران

توقف، آخرين سکانس سينماهاي مازندران

مسابقات ملي دانش آموزي «لکوکاپ» در ساري برگزار مي شود

فروش فيلم ها در سينماهاي مازندارن 5 برابر رشد يافت

رويداد هاي خبري بيست و يکم شهريور در مازندران

ميزباني 220 امامزاده مازندران از عزاداران حسيني در محرم

انتخاب اعضاي هيئت موسس انجمن ادبي مازندران

آغاز توزيع کتاب هاي درسي دانش آموزان در کتابفروشي هاي مازندران

مازندران ، ميزبان نخستين جشن سينمائي در خارج از پايتخت

ورود 700 معلم تازه نفس به مدارس مازندران در سال تحصيلي جديد

ضرورت شناخت و پرهيز از آسيب ها و خرافات مذهبي در محرم

جشن سينماي ايران در بابل برگزار مي شود

رويدادهاي خبري 20 شهريورماه در مازندران

حوزه هاي علميه از لحاظ محتوا، آموزش، و سياست فکري بايد به روز شوند

رقابت هفت اثر در بيست و نهمين جشنواره تئاتر مازندران

ضرورت نقش آفريني مراکز آموزشي و فرهنگي در کاهش آسيب هاي اجتماعي

موزه مردم شناسي در ساروکلاي قائم شهر راه اندازي مي شود

« عيد غديرخم» روز امامت و ولايت است

اختصاص 2 هزار و 700 ميليارد ريال براي تکميل طرح هاي نيمه تمام حوزه آموزش عالي

معاون وزير علوم : اشتغال هاي جديد کشور به سمت حوزه نرم افزاري در حال گسترش است

دستگيري حفاران غير مجاز تپه تاريخي سه هزار ساله بابل

دورهمي 150 هنرمند کشوري در جنگل بولاي ساري

جنگل بولا؛ ميزبان سمپوزيوم هنر در طبيعت مازندران

هفت نمايش به بخش نهايي جشنواره تئاتر مازندران راه يافتند

دوازدهمين جشنواره فرهنگي ورزشي مهر به پايان رسيد

رويدادهاي خبري شانزدهم شهريور در مازندران

پنجمين همايش سوادکوهي‌هاي مقيم تهران برگزار مي‌شود

علما و بزرگان براي معرفي بيشتر غدير در جامعه تلاش بکنند

توسعه فرهنگ قرآني نيازمند برنامه ريزي است

ظرفيت فضاي مجازي آماده طرح هاي خلاقانه در زمينه دفاع مقدس است

جشن پيوند 60 زوج هدف بهزيستي مازندران برگزار شد

هزينه‌کردهاي اوقاف در اجراي نيت واقف اطلاع رساني شود

پرويز ياحقي ، موسيقيداني که خبرنگار بود

رويدادهاي خبري پانزدهم شهريور در مازندران

کسب رتبه بين المللي توسط 33 دانشگاه ايران

5 کتاب درباره آيت الله جباري به رشته تحرير درآمد

لزوم ترويج سبک زندگي قرآني در جامعه

کنفرانس بين المللي فناوري هاي نوين درعلم درآمل آغاز به کارکرد

حزب فروشي و احزاب يک نفره

دايرالمعارف باستان شناسي مرکزي مازندران تدوين مي شود

راه اندازي سينما سيار در سه شهر مازندران

رويدادهاي خبري چهاردهم شهريور در مازندران

بخشي از فعاليت خانه مسافرها زيرزميني است/وجود 200هزار خانه مسافر در کشور

تعويق سه ماهه برگزاري دومين جشنواره منطقه اي موسيقي ليلم

نوازندگان گمنام مازندران شناسائي مي شوند

سند مکتوب در حوزه موسيقي مازندران وجود ندارد/ برگزاري دومين جشنواره موسيقي ليلم

150 اثر موسيقيايي استان هاي شمالي به دبيرخانه ليلم رسيد

برگزاري کنسرت ماهتو در جويبار مازندران

برترين هاي ششمين جشنواره کشوري نوجوان سالم معرفي شدند

شهيد حججي شاگرد مکتب قرآن کريم است

رويدادهاي خبري دوشنبه 13 شهريور در مازندران

مهم‌ترين پيام غدير تقويت جايگاه ولايت در جامعه است

مشکلات دنياي اسلام، به دليل عدم درک درست از جايگاه ولايت است

ابن شهرآشوب ؛ فقيهي بلند آوازه در تاريخ و گمنام در زادگاه

رويدادهاي خبري دوازدهم شهريور در مازندران

فعال شدن يک سوم چاپخانه هاي مازندران در دولت يازدهم

نخستين تغيير مديريتي دولت دوازدهم در مازندران از دانشگاه علوم پزشکي

سرپاس مختار ؛ نوازنده چيره دست ويولن يا عامل شکنجه و اعدام

انتشار کتاب بانو جان در مازندران

برگزاري همايش غدير شناسي در مازندران

پايان سي و ششمين دوره مسابقات قرآني پايوران و سربازان نيروي زميني منطقه شمال

بزرگ ترين چاپخانه شرق مازندران در بهشهر افتتاح شد

افتتاح اولين مرکز سنجش و پايش سلامت ورزشي مازندران در بابلسر

خشکسالي درياچه عباس آباد در تابستان طبيعي است

رتبه اول ايران در رشد علمي با افزايش 18 درصدي انتشار مقالات

پايش 11هزار دانش آموز مازندران در طرح ملي شهاب

مُهر اصالت صنايع‌دستي شناسه تمايز يک هنرمند است

امام محمد باقر (ع) بنيانگذار انقلاب فرهنگي در جهان اسلام است

مديرکل هواشناسي مازندران از دفتر ايسنا بازديد کرد

شهرداري آمل بدعتي تازه گذاشت/تجليل از ادمين ها و مديران کانال هاي تلگرامي در روز خبرنگار!

اجحاف در حق خبرنگاران مازندراني، کم کاري ارشاد يا رسانه ها؟!

برگزاري چهارمين دوره داوري نشان مرغوبيت صنايع دستي مازندران

برگزاري دوازدهمين نمايشگاه ملي عکس مدارس طبيعت در بهشهر

فرهنگ سازي در حوزه توليد ضرورتي جدي است

بهره برداري از پروژه گردشگري پارک جنگلي سالارتپه بهشهر دهه فجر امسال

گردشگري يک فرصت براي گسترش باورهاي مذهبي است

پرداخت حق عضويت کتابخانه هاي 400 نفر توسط شهرداري پول

همايش احيا و پاسداشت دهستان بنافت برگزار مي‌شود

موقوفات قابل سرمايه گذاري در مازندران شناسايي مي شود

برگزاري جشنواره قصه‌هاي کهن براي نخستين بار در مازندران

دو معاونت جديد اوقاف مازندران معرفي شدند

برگزاري تور نمايشگاه ملي عکس مدارس طبيعت در 31 استان کشور

رتبه دوم مازندران در تعداد امامزادگان در کشور

درخشش هنرمندان مازندراني در جشنواره جهاني موسيقي فولکلور

تغييرات نرخ سود تسهيلات از مشکلات سرمايه گذاران است

حضور هنرمندان مازني در نمايشگاه بين المللي صنايع دستي

مرکز خدمات حوزه هاي علميه غرب مازندران راه اندازي مي شود

تاريخ کربلا عينا در انقلاب اسلامي تکرار مي شود/شهيد حججي تجسم عيني تاريخ اسلام

معاون هنري اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي مازندران معرفي شد

شهيدي که نماد جشنواره نامه اي به امام رضا(ع) مي شود

شناسايي هويت يک شهيد مازندراني/ مراسم تشييع سه شنبه در بابل

اهداي مجسمه طلايي مسابقات جهاني به گروه موسيقي مازندراني

اثر ملي 500ساله زير تيغ مرمت غيراصولي / اعتراض به بازسازي بقعه آل رسول

افتخارآفريني گروه آواي تبري در فستيوال مسابقات جهاني فولکلور بلغارستان/ کسب مدال طلا و مجسمه طلايي