آخرين مطالب

اقتصادي

700 میلیارد تومان برای آب روستایی کشور اختصاص یافت

مازندران آنلاین - نوشهر - معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت : دولت امسال 700 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح های آبرسانی در روستاهای کشور اختصاص داد.

دریافت کنندگان تسهیلات اشتغالزا در مازندران پایش می شوند

مازندران آنلاین - ساری – ایرنا – استاندار مازندران از آغاز پایش و نظارت بر روند اجرای طرح های دریافت کننده تسهیلات اشتغالزا در استان خبر داد و گفت : در صورتی که انحرافی در هزینه کرد این تسهیلات مشاهده شود ، تمامی امکانات از جمله زمین و تسهیلات پرداختی پس گرفته می شود .

نگرش مردم نسبت به تولید داخلی تغییر یابد

مازندران آنلاین - ساری –ایرنا – مدیر کل جذب وحمایت از سرمایه گذاری استانداری مازندران با اشاره به رسوخ فرهنگ بهتر بودن کیفیت کالای خارجی به نسبت تولید داخلی گفت :تغییر این دیدگاه و افزایش پذیرش کالاهای ایرانی ، رونق واحدهای تولیدی کشور را فراهم می کند .

کل مازندران درگیر خشکسالی است

مازندران آنلاین - ساری - مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: از ابتدای مهر سال گذشته تا پایان اردیبهشت ماه 1397 ، کل مساحت استان متاثر از انواع خشکسالی بوده است.

روستاییان سوادکوهی هنوز به تسهیلات اشتغالزایی نرسیدند

مازندران آنلاین - ساری - فرماندار سوادکوه گفت که تاکنون هیج یک از طرح های اشتغالزایی روستایی این شهرستان برای دریافت تسهیلات به مرحله عقد قرارداد نرسیده و همچنان در این زمینه سردرگمی وجود دارد .

استاندار درباره تعرض به منافع برنجکاران مازندران هشدار داد

مازندران آنلاین - ساری - استاندار مازندران نسبت به هرگونه تعرض و آسیب رسانده به منافع برنجکاران استان هشدار داد و تاکید کرد : با هرگونه تخلف و فساد در ارتباط با برنج با جدیت برخورد می شود تا برنجکاران استان دغدغه ای در این خصوص نداشته باشند .

مازندران به الگوی توسعه متوازن در کشور تبدیل می شود

مازندران آنلاین - ساری - استاندار مازندران از تدوین سند ویژه توسعه این استان خبر داد و اعلام کرد که از این پس تمامی دستگاههای متولی ملزم به جلوگیری از توسعه نامتوازن و بی برنامه با هدف حفاظت از ظرفیت های خدادادی این خطه از شمال کشور هستند .

تلفات برق مازندران امسال 2 درصد کم می شود

مازندران آنلاین - ساری - مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران گفت که برنامه ریزی این شرکت بر کاهش 2 درصدی تلفات برق در استان متمرکز شده و تا پایان سال این هدف محقق می شود.

20 هزار قطعه نیروگاهی بومی سازی شد

مازندران آنلاین - ساری- مدیرعامل نیروگاه شهید سلیمی نکا با بیان این که تاکنون 20 هزار قطعه مورد نیاز نیروگاهی توسط مهندسان این نیروگاه با استفاده از مهندسی معکوس، آنالیز مواد و طراحی جدید بومی سازی شده ، گفت: تحریم ها خللی در نگهداری و تعمیرات ایجاد نکرده است.

کشاورزی مازندران قربانی کمبود صنایع تبدیلی

مازندران آنلاین - دکترای باغبانی دانشگاه علوم کشاورزی گفت: علاقه کشاورزان به خام فروشی و عرضه فصلی محصولات خود به بازار نشان از عدم اطلاع و ناآگاهی ...

ارقام جدید برنج برای کشت در شمال کشور معرفی شد

مازندران آنلاین - ساری- رییس موسسه تحقیقات برنج کشور، از معرفی 2 رقم جدید برنج با نام های `رشت `و `تی سا ` برای کشت در استانهای گیلان ومازندران خبر داد.

احداث زیرگذر جاده ای در بهشهر آغاز شد

مازندران آنلاین - ساری- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از ساخت بزرگترین زیرگذر جاده ای استان برای تردد وسائط نقلیه سبک و سنگین در محور بهشهر به گرگان در روستای پاسند خبر داد.

تسهیلات 750میلیارد تومانی روستایی مازندران مدیریت شود

مازندران آنلاین - ساری - معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری مازندران با بیان اینکه 75درصد طرح های مصوب استان در بخش کشاورزی است، گفت: این بخش باید در مدیریت و جذب 750میلیارد تومانی تسهیلات تولید و اشتغال روستایی استان توجه جدی داشته باشد.

مدیریت در وزارت جهاد کشاورزی باید جوان شود

مازندران آنلاین - ساری- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: هرم مدیران در وزارت جهاد کشاورزی پیری را نشان می دهد و باید تا پایان برنامه توسعه ششم مدیریت های این وزارتخانه جوان شود.

دریافت تسهیلات مکانیزاسیون در مازندران به روز شد

مازندران آنلاین - ساری- رئیس سابق جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه پارسال 250میلیارد تومان تسهیلات به مکانیزاسیون بخش کشاورزی پرداخت شده گفت: اکنون تقاضا برای دریافت تسهیلات این بخش به روز و در حوزه برنجکاری به صفر رسیده است.

یورو 4 به پمپ بنزین های ساری برگشت

مازندران آنلاین - ساری - مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت: توزیع بنزین یورو 4 در شهر ساری از سر گرفته شد و اکنون متقاضیان می توانند در تمامی جایگاه های این شهر بنزین یورو 4 سوختگیری کنند.

زنبورهای کرم ساقه خواردر شالیزار های مازندران به پرواز درآمدند

مازندران آنلاین - ساری- مدیرحفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت : مبارزه به روش بیولوژیکی علیه آفات کرم ساقه خوار ( استفاده از زنبور تریکوگراما ) امسال در حدود 23 هزار هکتار از زمین های شالیزاری استان آغاز شده است.

نیمی از نانوایی های مازندران صرفه اقتصادی ندارد

مازندران آنلاین - ساری – ایرنا – مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 گفت : مازاد بودن نیمی از نانوایی های استان باعث شده تا فعالیت برای این تعداد خبازی صرفه اقتصادی نداشته باشد .

سرمایه گذاری در حوزه صنعت مازندران 30درصد افزایش یافت

مازندران آنلاین - نوشهر - معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری اداره کل صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: در سال 96، هشت هزار و 47 میلیارد ریال سرمایه گذاری در استان صورت گرفت که 30 درصدنسبت به سال 95 افزایش دارد.

سد فینسک ، جوسازی‌ های رسانه ‌ای تا واقعیت ‌های موجود

مازندران آنلاین - ساری - اگر چه معادله ساده حق آبه و سد سازی با نظرات کارشناسی می تواند اختلاف ها را حل و فصل کند اما بازیگری سیاسی و رسانه ای اصل موضوع ساخت سد فینسک را در مرز 2 استان مازندران و سمنان پیچیده کرده است.

نیمی از بهای کلزای کشاورزان مازندران پرداخت شد

مازندران آنلاین - ساری - مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه تاکنون 30هزارو 220 تن دانه روغنی کلزا به ارزش 819میلیارد ریال از کشاورزان استان خریداری شده است، گفت: نیمی از بهای کلزای خریداری شده پرداخت شد.

3 طرح جهاد کشاورزی در قائمشهر به بهره برداری رسید

مازندران آنلاین - ساری – ایرنا – همزمان با هفته جهاد کشاورزی روز یک شنبه 3 طرح کشاورزی با حضور مدیر آب و خاک کشاورزی مازندران و مسئولین شهرستانی در قائمشهر به بهره برداری رسید.

شهرک های صنعتی مازندران به خط راه آهن متصل می شوند

مازندران آنلاین - ساری – ایرنا – مدیر کل راه آهن شمال کشور گفت که با اجرای خطوط ریلی درون شهرک های صنعتی مازندران این مجموعه ها به مسیر خطوط راه آهن متصل می شوند و از این طریق حمل و جابجایی بار و کالای شرکت ها انجام می شود .

خرید بیش از 34 هزار گندم در مازندران

مازندران آنلاین - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 از خرید 34 هزار و 634 تن گندم در مازندران خبر داد. ...

11 طرح روستایی در آمل افتتاح شد

مازندران آنلاین - ساری- 11 طرح عمرانی وخدماتی روستایی عصرشنبه در شهرستان امل افتتاح شد.

هزینه بالای خوراک، چالش بزرگ صنعت دام و طیور

مازندران آنلاین - لازمه رسیدن به پایداری در قیمت دام و طیور کنترل و کاهش هزینه های جانبی تولیدی از جمله هزینه بالای خوراک است؛ در غیر این صورت ...

ماهیان خاویاری؛سرمایه ای که از دست رفت!

مازندران آنلاین - یک دکترای شیلات گفت: با گسترش آلودگی و عدم پیش‌بینی های لازم، تولید چندهزار تنی ماهیان خاویاری در دریای خزر اکنون به چند صد ...

پیامدهای تعطیلی ادامه دار فرودگاه رامسر

مازندران آنلاین - نوشهر- فرودگاه رامسر با قدمتی بیش از 50 سال یکی از فرودگاه های شمال کشور است و از ماهها قبل به دلایلی این فرودگاه غیرفعال شده که این امر مشکلات فراوانی از لحاظ اقتصادی برای فعالان حوزه گردشگری این شهر به همراه داشته است.

استقبال اندک کشاورزان قائمشهری از آب سد البرز با وجود کم آبی

مازندران آنلاین - ساری - در حالی که حدود 20 درصد از شالیزارهای قائمشهر با تنش و استرس آبی در سال زراعی جاری مواجه بوده ، اما کشاورزان این شهرستان به گفته مدیر جهاد کشاورزی از خرید حق آبه از سد البرز استقبال نکردند.

چرخ های کارخانه نساجی به طلای سفید گره خورده است

مازندران آنلاین - قائم‌شهر - قرار بود کارخانه نساجی قائم‌شهر احیا و دغدغه کارگران کم شود اما اینک یک کارخانه با انبوهی از بدهی‌ها مانده و رونق آن به تولید پنبه و طلای سفید گره خورده است.

شهر موجودی زنده که نیازمند فضاهای تعاملی است

مازندران آنلاین - مدیر گروه معماری موسسه آموزش عالی خزر محمودآباد گفت: شهرها یک موجود زنده هستند و باید بسیار محتاط با آن برخورد کنیم؛ چیزی به ...

اختلاط برنج تولیدی شمال پیگیری می شود

مازندران آنلاین - ساری - رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه سازمان های بازرسی و تعزیرات به صورت جدی عرضه و خروج برنج عمده و خرد را در استان پیگیری می کنند، گفت: هنوز حدود 5درصد برنج تولید استان با برنج های خارجی مخلوط و عرضه می شود.

مشکل تامین سوخت چاههای غیر مجاز مازندران برطرف شد

مازندران آنلاین - ساری - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری با اشاره به وجود بیش از 50 هزار چاه غیر مجاز در استان ، گفت : مشکل تامین سوخت این چاهها برطرف شد .

جهت گیری ارگانیک کشاورزی مازندران با کاهش مصرف کود شیمیایی

مازندران آنلاین - ساری - کشاورزی مازندران که استخوان بندی اصلی امنیت غذایی کشور محسوب می شود در سال های اخیر از طریق کاهش مصرف کودهای شیمایی و سموم گام بلندی به سمت سالمسازی تولیدات و حرکت به سمت کشت ارگانیک برداشته است .

تنش آبی از شالیزارهای مازندران گذر کرد

مازندران آنلاین - ساری - رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه تاکنون 190هزار هکتار از زمین های شالیزاری استان نشا شده است، گفت: اکنون تنش و استرس خشکسالی از 50 هزار هکتار اوایل سال جاری به کمتر از 6هزار هکتار کاهش یافت.

ساخت سد فینسک هیاهوی فضای مجازی است

مازندران آنلاین - ساری - استاندار مازندران گفت : ادعای ساخت سد فینسک در حوزه آبریز این استان برای آبرسانی به استان سمنان هیاهوی فضای مجازی است و واقعیت ندارد .

مخالف کشت دوم برنج در مازندران هستیم

مازندران آنلاین - ساری - مدیرعامل آب منطقه‌ای مازندران گفت: به دلیل کم‌آبی مخالف کشت دوم برنج در استان هستیم.

نخستین خوشه های برنج در مازندران به بار نشست

مازندران آنلاین - ساری – نخستین خوشه سبز رنگ برنج مازندران از نوع رقم طارم محلی پس از گذشت حدود 65 روز از زمان کشت در شالیزارهای بخش دابودشت شهرستان آمل به بارنشست.

نوسانات ارز بازار دلالی را فعال کرده است

مازندران آنلاین - دکترای اقتصاد دانشگاه مازندران گفت: نوسانات ارز و افزایش آن بازار دلالی یا بورس بازی را فعال کرده است. قاسم نوروزی ...

تحقق اقتصاد مقاومتی با حمایت از کالای ایرانی

مازندران آنلاین - نوشهر- تحقق اقتصاد مقاومتی، علاوه بر حمایت از کالای ایرانی نیازمند اتخاذ سیاست های راهبردی در حوزه اقتصاد از سوی دولت و بالا رفتن کیفیت کالاها، جلب رضایت و اعتماد مشتری امکان پذیر است.

نانوایی های شهرهای گردشگرپذیر مازندران کمترین امتیاز دارند

مازندران آنلاین - ساری - دبیر درجه بندی نانوایی های استان مازندران گفت : در درجه بندی نانوایی های مازندران ، نانوایی شهرستان های چالوس ، کلاردشت و رامسر به ترتیب با کسب 46 و 9 دهم درصد ، 48 و نیم درصد و 53 و نیم درصد کمترین امتیاز را کسب کردند .

آب منطقه ای مازندران نسبت به کشت دوم برنج هشدار داد

مازندران آنلاین - ساری- شرکت آب منطقه ای مازندران نسبت به کشت دوم برنج هشدار داد و اعلام کرد به دلیل کمبود آب سطحی و ممنوعیت قانونی برداشت آب های زیرزمینی ،کشاورزان باید امسال از کشت دوم برنج خودداری کنند.

انتقال برق به بلده نور کلید خورد

مازندران آنلاین - نوشهر- مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران گفت : به منظور کاهش خاموشی های بخش بلده شهرستان نور، عملیات اجرایی طرح انتقال خط 20 کیلو ولت از مسیر جاده کندوان به بخش بلده نور آغاز شد.

دانشجویان مازندران ربات کشاورز می سازند

مازندران آنلاین - ساری – مدیر دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری گفت که دانشجویان 2 دانشگاه مازندران به صورت مشترک با دانشجویان پنج دانشگاه روسیه ربات های کشاورز می سازند.

خرید 9 هزار تن گندم در مازندران

مازندران آنلاین - ساری - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 گفت: از ابتدای فصل خرید تضمینی گندم، تاکنون 9 هزار و 123 تن گندم به ارزش 124 میلیارد و 46 میلیون ریال از کشاورزان خریداری شده است.

160هزار میلیارد تومان بدهی دولت امسال تهاتر می شود

مازندران آنلاین - ساری- عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که امسال به دولت اجازه داده شده است تا سقف 160 هزار میلیارد تومان از بدهیش را از طریق تهاتر پرداخت کند.

بستنی مازندران به آمریکا رسید

مازندران آنلاین - ساری - اداره دامپزشکی مازندران اعلام کرد که یکی از واحدهای تولید لبنیات استان امسال تاکنون حدود سه هزار کیلو گرم بستنی به آمریکا صادر کرده است .

فعالیت های نظام دامپزشکی مازندران متوقف شد

مازندران آنلاین - ساری - استاندار مازندران به عنوان رئیس شورای گفت وگوی بخش خصوصی با دولت روز شنبه فعالیت نظام دامپزشکی استان را به خاطر کوتاهی در انجام وظایف محوله ، متوقف کرده است .

پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی کند پیش می رود

مازندران آنلاین - ساری- سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت : پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در کشور با کندی پیش می رود و لازم است مدیران دستگاههای اجرایی و بانک ها سرعت عمل بیشتری در این زمینه به خرج بدهند .

آژیر خاموشی برق در مازندران به صدا در آمد

مازندران آنلاین - ساری - استاندار مازندران آژیر خاموشی برق در تابستان گرم و مرطوب این خطه شمال کشور را به صدا در آورد و خواستار صرفه جویی جدی در تمامی بخش ها برای جلوگیری از این وضعیت شد .

تندباد 150 میلیون تومان به تاسیسات برق غرب مازندران خسارت زد

مازندران آنلاین - نوشهر - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران گفت که تندبادی که سه شب شب هفته جاری مناطق مختلف غرب مازندران را در نوردید ، حدود 150 میلیون تومان به تاسیسات توزیع برق این منطقه خسارت وارد کرد.

نرخ تورم مازندران کمتر از میانگین کشوری است

مازندران آنلاین - نوشهر - مدیرکل صنعت ، معدن و تجارت مازندران با اعلام این که نرخ تورم استان نسبت به میانگین کشوری کمتر است ، گفت : ادعای بیشتر بودن نرخ تورم در مازندران در مقایسه با دیگر نقاط کشور ، کذب است .

خسارت 15 میلیارد تومانی سرما به باغ های بهشهر

مازندران آنلاین - ساری - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهشهر گفت که براساس برآورد اولیه ، سرما و یخبندان سال جاری بیش از 15 میلیارد تومان به بخش های مختلف باغ های سیاه ریشه و گردو بخش کوهستانی بهشهرخسارت وارد کرد.

90 هکتار از شالیزاهای نشاء شده جویبار رها شد

مازندران آنلاین - ساری - رئیس جهاد کشاورزی جویبار با اعلام اینکه 90 هکتار از اراضی شالیزاری نشاء شده شهرستان رهاشده است، گفت: در سال زراعی جاری 380 هکتار از شالیزارها خشک شد.

جای خالی صنایع تبدیلی شیلات در غرب مازندران

مازندران آنلاین - نوشهر - غرب استان مازندران با وجود ظرفیت بالای تولید انواع آبزیان به دلیل وجود بازارهای سنتی برای ارسال انواع ماهی به دیگر استانها و نبود صنایع تبدیلی نتوانسته به جایگاه واقعی خود دست یابد.

آبدهی رودخانه های نوشهر و چالوس30 درصد کاهش یافت

مازندران آنلاین - نوشهر - مدیر امورمنابع آب شهرستان های نوشهر ، چالوس و کلاردشت با اشاره به کاهش بارندگی، از کاهش 30 درصدی دبی آب رودخانه ها در فصل زراعی امسال خبر داد.

ورود ستاد تنظیم بازار ،معامله ای برد برد در بازار مرغ

مازندران آنلاین - ساری- با اینکه برغم ورود اداره پشتیبانی امور دام برای خرید مرغ مازاد برمصرف، مرغداران مازندران نسبت به کاهش قیمت مرغ معترض هستند، ورود ستاد تنظیم بازار به این بخش می تواند در واقع معامله مثبت برای تولید کنندگان و مصرف کنندگان باشد.

یک واحد صنعتی در محمودآباد به چرخه تولید بازگشت

مازندران آنلاین - ساری - یک واحد تولیدی صنعتی در محمودآباد که پیش از این به خاطر بدهی به تملک بانک درآمده و از گردونه تولید خارج شده بود ، با حمایت دولت به چرخه تولید بازگشت .

24 هزار تن کلزا از کشاورزان مازندران خرید تضمینی شد

مازندران آنلاین - ساری - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 کشور گفت: میزان خرید تضمینی کلزا از کشاورزان مازندران در سال زراعی جاری به 24 هزار و 609 تن به ارزش 741 میلیارد و 870 میلیون ریال رسید.

فارغ التحصیلان کشاورزی ، ناظر خرید گندم در مازندران شدند

مازندران آنلاین - ساری – ایرنا – مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 کشور از به کارگیری فارغ التحصیلان رشته های کشاورزی به عنوان ناظر کیفی گندم در مراکز خرید مازندران خبرداد .

کشت گل‌ گاوزبان در مازندران

مازندران آنلاین - گل گاو زبان نوعی گیاه داروی است که در ارتفاعات سردسیر مازندران کشت می شود. هزار جریب نکا از جمله این ...

توزیع بنزین یورو4 در مازندران متوقف شد

مازندران آنلاین - ساری- با وجود مصوبه کارگروه محیط زیست مازندران برای توزیع بنزین یورو4 در این خطه شمال کشور، توزیع این فراورده نفتی در دو یا سه هفته اخیر در جایگاه های سوخت رسانی استان متوقف شد.

سایه رونق بر بازارمسکن درمازندران

مازندران آنلاین - ساری- نوسان قیمت طلا و ارز و ترس خریداران از گران شدن مسکن ، خرید وفروش مسکن را درمازندران پس از چند سال رکود با رونق نسبی مواجه کرد.

خسارت بیش از8میلیارد تومانی سرما به باغهای هزار جریب نکا

مازندران آنلاین - ساری – ایرنا – بخشدار هزارجریب نکا گفت: براساس برآورد اولیه ، سرما و یخبندان سال جاری بیش از 8 میلیارد تومان به بخش های مختلف باغی و از جمله باغهای گردو بخش هزارجریب خسارت وارد کرد.

یک میلیارد و754میلیون ریال متخلفان صنفی درمازندران جریمه شدند

مازندران آنلاین - نوشهر - مدیر نظارت و بازرسی صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: در راستای اجرای طرح نظارتی ویژه رمضان ، 209 واحد صنفی مختلف مازندران به پرداخت یک میلیارد و 754 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

ساير مطالب

رشد 103درصدی تخلیه و بارگیری کالا در بندر نوشهر

چینی ها 2 میلیاد دلار در مازندران سرمایه گذاری می کنند

82 هزار مازندرانی تحت پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر

جذب 256 کارورز در واحدهای تولیدی سراسر مازندران

نگاهی به گیاهان دارویی و محصولات فرعی جنگل‌ها و مراتع شمال

مازندران صنایع مادر ندارد

ثبت در سامانه کشاورزی شرط خرید گندم از کشاورزان مازندران است

تداوم سایه خشکسالی در مازندران

رد شدن شهرهای ساحلی از خط قرمز حریم دریا، در ساخت و ساز

روستائیان از مزایای بیمه روستایی بهره مند شوند

گرانی ، علت نیمی از تماس مازندرانی ها به واحد شکایات صنعت است

فرهنگ مصرف آب در مازندران باید اصلاح شود

خسارت بیش از یک میلیارد تومانی سیل به بخش کشاورزی سوادکوه

تسهیلات بانکی باید هدفمند توزیع شود

پروازهای فرودگاه رامسر از سرگرفته می شود

برداشت گندم در مازندران آغاز شد

هزارجریب بهشهر با گلاب جیربند عطرآگین شد

ورود استاندار مازندران برای حل مشکلات بخش چهاردانگه ساری

پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی رضایت بخش نیست

کمبود اعتبار 350طرح صنعتی در مازندران را راکد کرد

کشت توت فرنگی جایگزینی مناسب برای برنج در زمان بحران آب

اختلاف 500 میلیون دلاری آمار مصرف برنج در جیب کاسبان واردات

فراخوان برقی کردن راه آهن شمال بزودی منتشر می شود

ایران خودرو 170میلیارد ریال درمازندران سرمایه گذاری کرد

روزانه 200 تن گوشت مرغ مازاد مصرف در مازندران ذخیره می شود

مشکلات 15 ساله شهرک صنعتی نوشهر

گردشگری عشایر نیازمند ساخت و ساز نیست

رونق اقتصاد روستاهای مازندران با برپایی بازارهای هفتگی

مازندران استان گل و گلاب ناب/ صنایع تکمیلی حلقه مفقوده است

باید و نبایدهای کم آبی و محدودیت برنجکاری در شمال کشور

گیاهان دارویی، فرصتی طلایی برای ایجاد اشتغال پایدار در مازندران

اجرای طرح سامانه آبیاری کم فشار برای نخستین بار در مازندران

قرق شکنی ؛ احیای سنت سازگار کردن زندگی با طبیعت

500هکتار ازشالیزارهای جویبار درمعرض خشکسالی است

کمربندی نور- رویان تا 2 ماه دیگر افتتاح می شود

کانون های قبلی بیماری تب کریمه کنگو در مازندران سمپاشی شد

احداث کارخانه جدید آرد در مازندران صرفه اقتصادی ندارد

پارسال 144 هزار تن گندم در مازندران آسیاب شد

95 درصد شالیزارهای جویبار نشاء شد

منطقه ویژه گردشگری نور به توسعه پایدار منطقه کمک می کند

مناطق ویژه اقتصادی وگردشگری مازندران مشخص شد

اجرای 61 پروژه عمرانی و خدماتی در شهرک های صنعتی مازندران

خرید 3500 تن کلزا از کشاورزان مازندران

رمضان گران در مازندران/ کوچک شدن سفره روزه داران زیر فشار افزایش نجومی قیمت ها

کشاورزان مازندران بیمه تضمین تولید را جدی بگیرند

استاندار : مازندران نیازمند توسعه پرشتاب تر است

تعمیر شناورهای منطقه شمال کشور برای نخستین بار در مازندران

مراکز خرید کلزا در مازندران افزایش می یابد

بازدید معاون وزیر نیرو از پروژه سد هراز و پایان یک شایعه

تفاهم نامه همکاری میان مازندران و ساراتف روسیه امضا می شود

نگاهی به ظرفیت های مازندران برای صادرات به روسیه

لزوم پیوند دوستانه گردشگری و کشاورزی در مازندران

مازندران جز 10 استان آخر در حوزه اعتبارات کشاورزی است

خرید بیش از 803 تن کلزا در مازندران

ورشکستگی 80درصد واحدهای صنعتی در مازندران/تک بعدی شدن،اقتصاد مازندران را ضربه فنی می کند!

رشد 4 برابری صادرات از ساراتف به ایران

از "تولید صادرات محور" تا "معافیت های مالیاتی برای تولیدکنندگان"

هیات اقتصادی استان ساراتف روسیه وارد رامسر شد

شکوفایی ظرفیت ها با برقی شدن راه آهن شمال

مازندران در ولگاگراد روسیه سرای تجاری می زند

حدود10 درصد گوشت قرمز مصرفی کشور وارداتی است

هیات اقتصادی استان ولگاگراد روسیه وارد مازندران شد

رشد سالانه مصرف برق در مازندران 2 و نیم برابر کشور است

دست اندازی به زمین های کشاورزی از بین می رود

نرخ ارز غیر ازقیمت اعلامی دولت،قاچاق است

دور تند دیپلماسی اقتصادی ایران و روسیه در مازندران

نبود شفافیت ، تهدید جدی برای مبارزه با پولشویی است

گردشگری محور توسعه غرب مازندران است

طرح ریجستری،قاچاق گوشی های هوشمند را حدود 90 درصد کاهش داد

هیات اقتصادی از استان ساراتف روسیه به مازندران می آید

دولت 700 میلیارد تومان برای زیرساخت ها تنکابن هزینه کرد

اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب شهری شرق مازندران آغاز شد

تغییرات ارز نباید باعث افزایش قیمت کالا شود

هیات رسمی استان ولگوگراد روسیه به مازندران سفر می کند

نرخ ارز بالاتر از 4200تومانی عملیات روانی دلالان است

روستاهای مازندران 165میلیارد تومان اعتبار دریافت می کنند

دستگاه های اجرایی ضعیف به مردم معرفی می شوند

پارسال 118 میلیارد ریال برای اشتغال روستائیان بابل سرمایه گذاری شد

آغاز عملیات اجرایی پروژه جمع آوری و تصفیه فاضلاب شهری شرق مازندران

پرواز اهواز - ساری باز هم به تهران رفت

کمیته امداد مازندران 550 مددجو را صاحب خانه کرد

محمودآباد مازندران و فلاورجان اصفهان پل گردشگری می زنند

راه آهن شمال دو خطه می شود

حفر چاه برای تامین آب شرب 3 روستای قائمشهر آغاز شد

عزم دولت برای رفع کم آبی در مازندران جدی است

یکصد گروه بازرسی ماه رمضان بر بازار مازندران نظارت می کنند

بنیاد مستضعفان وام اشتغالزایی به روستاها را افزایش داد

سرمایه گذاران ایرانی از فرصت های تجاری ازبکستان استفاده کنند

پرداخت حقوق معوقه کارگران مجتمع تفریحی پردیس بابل در بن بست

برندسازی نیاز محصولات صادراتی مازندران

تنهااز 40درصد سرمایه برق مازندران به خوبی استفاده می شود

ظرفیت حمل بار در راه آهن شمال سه و نیم برابر می شود

کشف طلای خارجی و سکه‌های تقلبی در مازندران

عشایر مازندران میزبان گردشگران می شوند

اعلام دیرهنگام نرخ خرید تضمینی کلزا ؛ نوش داروی پرعوارض

بیش از هفت هزار مازندرانی متقاضی تسهیلات اشتغال روستایی شدند

متقاضیان تسهیلات اشتغالزای روستایی باید 20 درصد آورده داشته باشند

استانداز مازندران خواستار صدور روادید فرودگاهی با ازبکستان شد

کارآفرینان ، تسهیلات با کارمزد 10 درصد دریافت می کنند

امسال باید 32 هزار شغل در استان ایجاد شود

تابستان بدون قطعی برق ،اگر مصرف مدیریت شود

آشفته بازار قیمت توت فرنگی مازندران با برچسب ارگانیک

پروازهای هفتگی فرودگاه نوشهرافزایش یافت

کشت دوم برنج با آب چاه در بابل ممنوع شد

مناسب بودن بازار گل بنفشه در منطقه نوشهر برای ایجاد اشتغال

بلاتکلیفی چایکاران تنکابنی با تعطیلی مجدد کارخانه چای شعیب کلایه

کلزای مازندران با قیمت علی الحساب به برداشت رسید

حمایت از بازارهای هفتگی بومی،پاشنه آشیل تورم اقتصادی

خرید کالاهای ایرانی باعث تشویق تولیدکنندگان می شود

تعطیلی روز کارگر ؛ شاید وقت دیگر

کارشناسان : صرفه جویی در مصرف اب را جدی بگیریم

هواپیمایی ایران ایر پرواز به فرودگاه رامسر را تعلیق کرد

مشترکان برق 10هزار میلیارد ریال به وزارت نیرو بدهی دارند

هشدار تنش شدید آبی برای حدود 25 درصد شالیزارهای ساری

اولویت امسال حمایت از تولید داخلی است

اراضی کشاورزی مازندران معاینه پزشکی می شود

صدور نخستین سند حریم دریا در مازندران

شرکت های دانش بنیان مازندران 300 قلم محصول تولید می کنند

منابع آبی درحال خاتمه است/ ایجاد کانال آب از تاجیکستان مقدور نیست

باید به مسایل معیشتی کارگران توجه شود

اشک برنج بر سینه تب دار زمین

ابراز نگرانی کشاورزان جویباری از کمبود آب در اراضی شالیزاری

انتظار10 ساله مردم برای ساخت جاده نوشهر- کجور

تولید محصولات کشاورزی در دولت تدبیر و امید 20 درصد بیشتر شد

مازندران برای صادرات با تعرفه ترجیحی به اوراسیا آماده می شود

احداث جزیره های مصنوعی در دریای خزر؛ فرصت یا تهدید ؟

مرگ خاموش کارگاه های تولیدی در سال حمایت از کالای ایرانی

روزنامه حرف : تراریخته، گزینه جدید برنج هراسی!

اختصاص 130 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به شهرستان سیمرغ

مساله مرکبات موضوع داغ نخستین جلسه اتاق بازرگانی مازندران

ساری ، گلستان می شود

پیش بینی تولید 2.5 میلیون تن مرکبات در مازندران

سقف تسهیلات مقاوم سازی مسکن روستایی 25 میلیون تومان می شود

بیش از37 هزار روستای کشور دارای طرح هادی شدند

طرح هادی 34 روستای آمل همزمان افتتاح شد

هدف گذاری 3 میلیارد دلاری صادرات از مازندران تا پایان برنامه ششم توسعه

750میلیارد تومان برای بهبود کسب و کار در مازندران اختصاص یافت

ایستگاه گازرسانی بخش کجور نوشهر راه اندازی شد

یک سوم شبکه آب روستایی مازندران فرسوده است

46 میلیارد ریال سهم در بورس مازندران معامله شد

فرماندار نوشهر بر ضرورت جذب تسهیلات اشتغالزایی تاکید کرد

385 میلیون قطعه بچه ماهی برای بازسازی ذخایر رهاسازی می شود

98 درصد بنگاههای اقتصادی مازندران کوچک هستند

خسارت برف و حال ناخوش باغداران منطقه غرب مازندران

طرح روستا تعاون در 39 روستای مازندران اجرایی شد

کمرنگ بودن نقش تکنولوژی و مکانیزاسیون در کشاورزی/ کشاورزی در مازندران مقرون به صرفه نیست

پارسال 6 هزار میلیارد ریال در مازندران سرمایه گذاری صنعتی شد

برگزاری نشست موافقتنامه همکاری حمل و نقل کشورهای ساحلی دریای خزر

رقابتی شدن بازار برنج شمال کشور کشور با تک نرخی شدن ارز

کارخانه نساجی شماره یک باید به بخش حقوقی واگذار شود