آخرین اخبار

اقتصادي

افزایش استانداردهای خودرو به 83 مورد تا یک سال آینده

مازندران آنلاین - ساری –ایرنا- معاون ارزیابی و کیفیت سازمان ملی استاندارد گفت: استانداردهای خودرویی بر اساس استانداردهای دنیا و برگرفته از کشورهای اروپایی تجدیدنظر شد و استاندارد `6924` (دسته بندی نوع وسایل نقلیه موتوری) ما تا یک سال آینده از 53 استاندارد به 83 مورد افزایش می یابد.

چهارخطه شدن جاده هرازنیازمند 800 میلیارد تومان اعتبار است

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی در تازه ترین اظهار نظر در خصوص طرح تعریض وتکمیل طرح چهاربانده شدن جاده هراز گفت: درصورت اختصاص حدود 800 میلیارد تومان اعتبار تا 2 ونیم سال آینده طرح چهار خطه کردن این جاده تکمیل خواهد شد.

صادرات قزل آلا ، شاه کلید حل مشکلات پرورش دهندگان مازندران

مازندران آنلاین - نوشهر - ایرنا - برنامه ریزی برای صادرات ماهیان سردابی با توجه به ظرفیت بالای تولید و پرورش ماهی قزل آلا مازندران خصوصا در غرب استان، علاوه بر اشتغالزایی، کارافرینی و ارز آوری، تضمین کننده رونق کسب و کار در این منطقه به شمار می رود.

درخواست عضو کمیسیون عمران مجلس برای ایجاد تحول در استاندارد کشور

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که مبحث استاندارد در کشور از نواقص رنج می برد ، خواستار بازشناسی این مجموعه و رفع نواقص و سختگیرانه کردن بایدهای استاندارد با حضور کارشناسان و متخصصان شد.

30 مهر ، ضرب الاجل تحویل سوخت زمستانی به روستائیان غرب مازندران

مازندران آنلاین - نوشهر - ایرنا - مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی غرب مازندران منطقه چالوس اعلام کرد: ساکنان مناطق کوهستانی روستاهای غرب استان هرچه زودتر نسبت به ذخیره سازی سوخت برای زمستان سال جاری اقدام کنند.

صادرات 260 هزار یورویی محصولات استاندارد مازندران

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - استاندار مازندران گفت که از 386 هزار یورو محصولات صادر شده از گمرکات این استان در سال گذشته ، 260 هزار یورو از محل محصولات استاندارد بوده است.

کندوان جمعه یک طرفه می شود

مازندران آنلاین - نوشهر - ایرنا - پلیس راه کشور با اعلام برنامه محدودیت های ترافیکی پایان هفته در محورهای کندوان ، هراز و فیروزکوه ، از یک طرفه شدن جاده کندوان در عصر جمعه هفته جاری خبر داد.

تولیدکنندگان و صادرکنندگان مظلوم واقع شده اند

مازندران آنلاین - رئیس کمیسیون تخصصی بازرگانی و حمل‌ونقل اتاق بازرگانی مازندران بابیان اینکه عزم جدی برای پرداخت مشوق‌های صادراتی وجود ندارد تصریح کرد: این نشانه مظلومیت تولیدکنندگان و صادرکنندگان است.

بازگشت میگوی ایران به بازارهای اروپایی

مازندران آنلاین - ساری- ایرنا- مدیرکل دفتر بهبود کیفیت، فرآوری و توسعه بازار آبزیان سازمان شیلات ایران گفت :با گسترش ارتباطات بین المللی و حل داد و ستد مالی در یکسال گذشته ،میگوی با کیفیت کشورمان دوباره جایگاهش را در بازارهای اروپایی پیدا کرده است.

9 سال انتظاربرای اجرای کامل طرح ملی توسعه فرودگاه رامسر

مازندران آنلاین - نوشهر - ایرنا - طرح ملی توسعه فرودگاه رامسر یکی از طرح های مصوب دولت نهم بوده که حدود 9 سال از زمان کلنگ زنی این پروژه سپری می شود اما همچنان به صورت نیمه کاره رها شده است.

بیکاری دانش آموختگان در مازندران ؛ آشنای غریبه

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - بیکاری دانش آموختگان در مازندران بر اساس اظهارات مسئولان به مرز نگران کننده ای رسیده است و بسیاری از دارندگان مدارک دانشگاهی در این استان در وضعیت بیکاری و تعلیق زندگی به سر می برند.

صادرات کیوی بدون محدودیت

مازندران آنلاین - رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران از صادرات محصول کیوی بدون هیچ محدودیت و ممنوعیتی خبر داد. ...

حلزون ها ، میهمانان خسارت زای باغ های مرکبات مازندران

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - سال هائی که آب و هوا با طبیعت زیبای مازندران سر سازگاری پیدا می کند و در رحمت نزولات آسمانی در فصل پائیز ، بی منت کشاورزان را به وجد می آورد ، حلزون ها بیش از هر زمان دیگری مهمان سفره گسترده باغ مرکبات می شوند تا خوشه چین خسارتبار دسترنج باغداران باشند.

تدبیر برای حل مشکلات روستاهای بالاتجن در قائمشهر

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - نبود بودجه عمرانی ، انجام نشدن اجرای طرح های هادی ، جابه جایی و تعویض تیر برق ، ایجاد بخشداری ، لاینینگ بین مزارع و اصلاح شبکه فرسوده آب مهم ترین مشکلات روستاهای بالاتجن است که مسئولان وعده حل آنها را به مردم منطقه داده اند.

غیبت مخابرات در روستاهای بالادست شرق مازندران

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - ضعف آنتن دهی تلفن همراه و دسترسی نداشتن به اینترنت در روستاهای بالادست شرق مازندران ، وضعیت این مناطق را در دوره ماقبل ظهور این وسایل ارتباطی متوقف نگه داشته است .

لزوم تسریع در اجرای گاز دو شهر پول و كجور

مازندران آنلاین - نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت بر لزوم تسریع در اجرای گاز دو شهر پول و كجور از سوی پیمانکار تاکید کرد. ...

ایجاد 15 هزار شغل جدید در مازندران

مازندران آنلاین - ساری- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت که بر اساس آمار ثبت شده در سامانه استانی رصد ، در نیمه نخست امسال برای 15 هزار نفر در استان شغل ایجاد شد.

ثبت حدود 15 هزار شغل در سامانه رصد

مازندران آنلاین - معاون هماهنگی امور اقتصادی مازندران از ثبت حدود 15 هزار شغل در سامانه رصد در این استان خبر داد. به ...

تشنگی بزرگ ترین سد مخزنی مازندران در آغاز سال زراعی

مازندران آنلاین - ساری-ایرنا- مدیرامورآب شهرستان ساری گفت که درحال حاضرکمتر از 20 درصد از ظرفیت سد شهید رجایی ساری به عنوان بزرگترین سد مخزنی در دست بهره برداری مازندران آب دارد.

گمنامی ، سرنوشت سالم ترین چای تولیدی جهان در مازندران

مازندران آنلاین - نوشهر - ایرنا - مازندران اگر چه بر اساس آمارهای رسمی تنها 10 درصد از سطح زیر کشت چای کشور را در اختیار دارد ، ولی به اعتقاد کارشناسان ، محصول تولیدی در این استان سالم ترین نوع چای در جهان است که تاکنون هیچ اقدامی برای شناساندن آن صورت نگرفته است .

750 میلیارد تومان ؛ سهم مازندران از بسته رونق تولید

مازندران آنلاین - نوشهر- ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اشاره به اختصاص 30 هزار میلیارد تومان در سال جاری برای رونق تولید در کشور گفت که سهم مازندران از این میزان اعتبار 750 میلیارد تومان است.

جاده چالوس شب ها بسته می شود

مازندران آنلاین - نوشهر - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان های چالوس و کلاردشت گفت که جاده چالوس از این پس شب های شنبه تا سه شنبه هر هفته برای مرمت و تعمیر چراغ های تونل شماره 5 (کندوان) مسدود می شود .

مشعل گاز در مناطق کوهستانی مازندران روشن شد

مازندران آنلاین - ساری- ایرنا - مشعل گاز در مناطق کوهستانی مازندران روز شنبه با بهره برداری از خط گازرسانی به شهر ` کیاسر ` در جنوب ساری روشن شد تا وعده دولت تدبیر و امید برای رساندن سوخت پاک به این مناطق در کمتر از سه ماه محقق شود.

مشکلات عدیده شهرک صنعتی جویبار

مازندران آنلاین - ساری – ایرنا – مدیر عامل شرکت کاسپین لوله شهرک صنعتی جویبار گفت : شهرک صنعتی جویبار از سال 80 شروع به فعالیت کرده اما درخصوص تصفیه خانه، مخابرات و اینترنت مشکلات عدیده ای در این شهرک وجود دارد.

رشد 100 درصدی جابجایی مسافران داخلی و خارجی در فرودگاه رامسر

مازندران آنلاین - نوشهر- ایرنا - رئیس فرودگاه رامسر شمار مسافران جابه جا شده در تابستان امسال را دست کم 28 هزار و 821 نفر اعلام کرد و گفت :‌ این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 100 درصد رشد داشته است.

تنکابن، قطب تولید کیوی در کشور

مازندران آنلاین - نوشهر – ایرنا – تنکابن در غرب مازندران یکی از قطب های تولید کیوی در کشور است که تاکنون بیش از 3 هزار هکتار از زمین های این شهرستان به زیر کشت این میوه سرشار از خواص شگفت انگیز رفته است.

تور صیادان مازندرانی در آبهای خزر پهن شد

مازندران آنلاین - ساری - ایرنا - صیادان مازندرانی عضو شرکت تعاونی پره از امروز پنجشنبه بیستم مهر با پهن کردن تورهای ماهیگیری در سواحل دریای خزر فصل صید امسال را در این دریا آغاز کردند.

60میلیون تن ظرفیت خالی در صنایع غذایی کشور

مازندران آنلاین - ساری- ایرنا- مدیرکل صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی وزارت صنعت، ‌معدن و تجارت ظرفیت سالانه تولید انواع محصولات غذایی کشور را 100میلیون تن اعلام کرد و گفت: اکنون تنها 40 میلیون تن در سال تولید می شود و مابقی ظرفیت کارخانجات خالی است.

گره هزارپیچ صادرات مرکبات مازندران

مازندران آنلاین - ساری-ایرنا- همساله درآستانه برداشت مرکبات به دلیل تولید مازاد بر مصرف این محصول درمازندران، صادرات راهکار گره گشا برای معضل مرکبات مازاد مطرح می شود که تاکنون اجرایی شدن این راهکار به دلیل گره هزارپیچ رنگ واقعیت به خود نگرفته است.

ارسال برنج فریدونکنار از طریق پست

مازندران آنلاین - رئیس اداره پست فریدونکنار گفت: در 6 ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه ساله گذشته، ارسال برنج از طریق پست ...

معاون وزیر جهاد کشاورزی: شکاف تولیددر بخش کشاورزی بالا است

مازندران آنلاین - ساری-ایرنا-معاون باغبانی وزیر جهاد کشاورزی شکاف تولید محصولات کشاورزی درکشور را بالا دانست و گفت: تنها راه جبران و کم کردن شکاف تولید ، استفاده از دانش فنی کشاورزی و بهره وری است.

انباشت مشکلات ، سنگ جلو پای فعالیت شرکت زغالسنگ البرز مرکزی

مازندران آنلاین - ساری – ایرنا – فرماندار شهرستان سوادکوه به وجود مشکلات و مسائل پیش روی فعالیت شرکت زغالسنگ البرز مرکزی واقع در این شهرستان اشاره کرد و گفت :انباشت و تلمبار یک دهه ای این مشکلات اکنون سرباز کرده است و تجمع و گلایه های کارگران را به همراه دارد .

گسترش سبزی کاری راهی برای اشتغالزایی بیشتر در روستاهای غرب مازندران

مازندران آنلاین - نوشهر - ایرنا - سبزی کاری یکی از شغل های رایج و قدیمی مردم روستاهای مازندران و بسیاری از آنها از این طریق امرار معاش می کنند که با گسترش آن می توان زمینه اشتغال بیشتر را برای روستاییان غرب مازندران فراهم نمود.

روند نزولی نرخ بیکاری مازندران در تابستان 96

مازندران آنلاین - ساری-ایرنا-نرخ بیکاری تابستانی در مازندران طبق بررسی مرکز آمار ایران با 3 دهم درصد کاهش نسبت به بهار همچنان تک رقمی باقی ماند.

استاندارمازندران: مشوق صادرات مرکبات با واقعیت فاصله دارد

مازندران آنلاین - ساری-ایرنا- استاندارمازندران گفت که اخبار انتشاری پیرامون تصویب مشوق صادراتی برای صادرکنندگان مرکبات در این استان از سوی وزارت جهاد کشاورزی با واقعیت فاصله دارد.

كاهش نرخ بیكاری و رشد نرخ مشاركت اقتصادی استان در تابستان سال جاری / صادرات در سایه برنامه ریزی محقق می شود

مازندران آنلاین -  استاندار مازندران، گفت: بر اساس اعلام مركز آمار ایران، استان مازندران در شمار 5 استان كشور قرار دارد كه نرخ بیكاری آن در سال جاری ...

مشوق های صادراتی مرکبات ارائه شود

مازندران آنلاین - ساری - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خواستار تخصیص مشوق هایی برای صادرات مازاد محصول مرکبات شد.

بخش خصوصی موتور محرکه اقتصاد کشور است / مازندران ظرفیت دو برابر شدن تولید محصولات کشاورزی را دارد

مازندران آنلاین - ربیع فلاح جلودار در مراسم آغاز عملیات اجرایی مجتمع جدید اتاق بازرگانی مازندران در سالن اجتماعات هواشناسی مازندران، اظهار داشت: نقش اتاق ...

تولیدات كشاورزی مازندران برای بازار عراق مهم است / ظرفیت های مازندران باید در عراق معرفی شود

مازندران آنلاین - راجح صابرعبود الموسوی در دیدار با استاندار مازندران در ساری از دعوت و استقبال استاندار مازندران تقدیر و تشكر نمود و گفت : توسعه روابط ایران ...

زمینه توسعه روابط تجاری و اقتصادی مازندران و عراق فراهم است/ حضور قریب 50 هزار مازندرانی در اربعین حسینی در عراق

مازندران آنلاین - ربیع فلاح جلودار در نشست با سفیر عراق در ساری درگذشت جلال طالبانی رئیس جمهور پیشین عراق را تسلیت گفت و افزود : جلال طالبانی نقش مهمی در ...

راه اندازی نمایشگاه توانمندی های اقتصادی در عراق و تسهیل در صدور ویزای تجاری برای فعالان اقتصادی مازندران در عراق

مازندران آنلاین -   حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت: با هدف فعال سازی دیپلماسی اقتصادی در مازندران طبق ...

تکاپوی زنان روستایی مازندران برای فرآوری یاقوت های سرخ ترش مزه

مازندران آنلاین - ساری- ایرنا- این روزها اگر وارد روستاهای مازندران شوید ،مشاهده می کنید که زنان با برداشت انار ترش مشغول چیدن و فرآوری این یاقوت های سرخ به 2 روش خشک کردن دونه انار و یا با پختن آن برای گرفتن رب انار هستند.

خرمالو میوه پاییزی و پر طرفدار در غرب مازندران

مازندران آنلاین - نوشهر – ایرنا – خرمالو میوه ای پاییزی است که متخصصان تغذیه آن را بمب انرژی، سرشار از بتاکاروتن و مملو از پتاسیم و منیزیم می دانند و طرفداران زیادی دارد ، بسیاری از باغداران غرب مازندران به پرورش و تولید این محصول اشتغال دارند.

رنگ افزایی مرکبات نارس سلب اعتماد مصرف کننده را به همراه دارد

مازندران آنلاین - ساری – ایرنا- رئیس اتحادیه سورتینگ داران قائمشهر با بیان اینکه برخی از باغداران نسبت به برداشت زودهنگام پرتقال اقدام کرده اند ، گفت : رنگ افزایی مرکبات نارس و عرضه آن به بازار سبب سلب اعتماد مصرف کننده خواهد شد.

با بهره گیری از پژوهش، تولیدات استان به سمت رشد اقتصادی و تجاری سازی سوق یابد

مازندران آنلاین - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ضمن ابراز رضایت از پیشرفت 55 تا 65 درصدی دو طرح پژوهشی تکثیر و تولیدات لارومیگوی وانامی و بررسی امکان مولد سازی از میگوی وانامی در شرایط گلخانه ای اقلیم مازندران که به سفارش استانداری مازندران توسط مرکز پژوهشکده اکولوژی دریای خزر اجرا می شود ، از نزدیک از فرآیند اجرای پروژه…

باغداران تنکابن و رامسر چشم به راه دریافت مطالبات

مازندران آنلاین - بجمعی از باغداران شهرستان های تنکابن و رامسر با وجود گذشت پنج ماه از آخرین زمان تصفیه حساب خود با اتحادیه تعاونی روستایی رامسر ، هنوز مبلغ قابل توجهی از مطالبات خود را دریافت نکرده اند.

35درصد جامعه کشاورز و عشایر کشور بیمه شدند

مازندران آنلاین - نائب رئیس هیئت مدیره صندوق بیمهاجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کشورگفت: 35درصد جامعه کشاورز و عشایر کشور ...

برج اصناف بابل کلنگ خورد

مازندران آنلاین - برج اصناف بابل با حضور اصناف و نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی کلنگ زنی شد. به گزارش ...

تدبیر برای حل مشکلات شهرک صنعتی رستم کلا در قائمشهر

مازندران آنلاین - ساری – ایرنا- عدم فنس کشی و نبود تصفیه خانه در شهرک صنعتی رستم کلا قائمشهر از مهم ترین مشکل این شهرک عنوان شده و به گفته مسئولان منطقه در راستای حل این مشکلات هم اکنون تلاش هایی صورت گرفته تا جان تازه ایی به این شهرک دهند.

70 درصد چاه های آب در محمودآباد غیر مجاز هستند

مازندران آنلاین - ساری – ایرنا – معاون فرماندار محمودآباد از فعالیت بیش از 7 هزار و 700حلقه چاه غیر مجاز در سطح این شهرستان خبر داد و گفت: نزدیک به 70 درصد چاه های آب در محمودآباد غیر مجاز هستند.

اخبار خواندنی

صادرات 150 میلیون دلار کالا از مازندران به عراق در سال 96

افزایش شدت و وسعت خشکسالی در مازندران

شرایط صنعت در مازندران راضی کننده نیست

مجتمع اقتصادی اتاق بازرگانی مازندران کلنگ زنی شد

وعده دولت و مجلس برای افزایش سهم بخش خصوصی در اقتصاد ایران

آغاز عملیات ساخت مجتمع اداری و آموزشی اتاق بازرگانی مازندران

سهم محصولات کشاورزی مازندران از صادرات پایین است

قوای سه گانه پشت بخش خصوصی ایستاده است

لزوم مشارکت صیادان در بازسازی ذخایر آبزیان دریای خزر

فرماندار سیمرغ نسبت به بحرانی شدن وضعیت آب بندان های شهرستان هشدار داد

کاهش بیش از 40درصدی ارزش معاملات سهام در بورس مازندران

تخصیص 1.5 میلیارد دلار اعتبار برای اشتغال زایی در مازندران

اشتغال همچنان مهمترین مشکل شهرستان بهشهر

موافقت سازمان بنادر و دریانوردی با ساخت سكوی تفریحی در مازندران

آماده باش صیادان مازندرانی برای پهن کردن تورهای ماهیگیری درسواحل خزر

4هزار صیاد مازندرانی 20 مهرماه به دریا می روند

دستگیری حدود یکهزار قاچاقچی کالا در مازندران

تحقق اقتصاد مقاومتی، اولویت برنامه های مدیران اجرایی تنکابن

صادرات 192میلیون دلاری کالای غیرنفتی از گمرکات مازندران در سال جاری

محدودیت کشت دوباره برنج در مازندران با آب چاه

بیش از 30 درصدجوجه یک روزه کشور در مازندران تولید می شود

چهاردهمین نمایشگاه دام و طیور در قائمشهر گشایش یافت

اعزام کارشناسان شرکت فرودگاههای کشور برای بررسی دستگاه کمک ناوبری فرودگاه نوشهر

ایجاد حدود 2 هزار شغل در آمل

پروازهای رفت و برگشت نوشهر- اهواز تا اطلاع بعدی لغو شد

فرماندار : طرح های خود اشتغالی راه حل مشکل بیکاری در عباس آباد است

نماینده مجلس مصوبه جلوگیری از تغییر کاربری اراضی کشاورزی را باعث ورشکستگی استان های شمالی دانست

ساخت و ساز های بی رویه منشاء‌ بیکاری در شمال کشور است

صیادان مازندران قریب به 5هزار تن کیلکا صید کردند

فرماندار سیمرغ خواستار توجه ویژه به زیرساخت های ناحیه صنعتی سنگتاب شد

تاکید استاندار مازندران بر اتمام طرح های نیمه تمام با اسناد خزانه

نقش کم رنگ تولیدات داخلی در رفع نیاز دانش اموزان مدارس

معاون وزیر راه : 7هزارو500کیلومتربزرگراه درکشور دردست ساخت است

افزایش 40درصدی ارزش معامله سهام در بورس منطقه ای مازندران

20درصد اعتبارات عمرانی کشور در راه های شمال هزینه شد

مجلس به دنبال تشکیل شورای عالی حمل و نقل است

بازدید رئیس کمیسیون عمران مجلس و معاونین وزیر راه از ساری

شورای عالی ایمنی و حمل ونقل در کشور تشکیل می شود

بسته های حمایتی کاشت کلزا در مازندران پیش بینی شده است

جان سختی کشتارگاههای سنتی در غرب مازندران

بهره برداری از 919 کیلومتر خط راه آهن کشور در سال جاری

شلیک نافرجام قاچاقچیان چوب در عباس آباد به سمت ماموران منابع طبیعی

بنیاد برکت برای محرومیت زدایی در مازندران 685 طرح اجرا کرد

کاهش 31 درصدی بارندگی سالانه در مازندران

کرکره 33 فروشگاه برند تقلبی درمازندران پایین کشیده شد

تعداد زیاد بهره برداران عامل تفکیک اراضی کشاورزی مازندران است

ماهی آزاد ، گوهری کمیاب در مازندران

کشتارگاه صنعتی در تنکابن کلنگ زنی شد

آغاز عملیات اجرایی ساخت کشتارگاه صنعتی تنکابن

چرا سد لاستیکی سرخرود جابه جا شد؟

ترکیدگی میوه ، بلای جدید باغ مرکبات مازندران

مرکز توانمند سازی کسب و کار نوپای فاوا در مازندران فعال شد

مهلت یک هفته ای مدیران دستگاه های اجرایی مازندران برای تهیه برنامه چهار سال آینده

استانداری مازندران از مدیران برنامه 4 ساله مطالبه می کند

ورود پرندگان مهاجر به مازندران و نگرانی از شیوع آنفلوانزای مرغی

مهارت آموزی ؛ حلقه مفقوده اشتغالزایی

دلال ها عامل اصلی خروج مرغ زنده از مازندران

تحقق 21درصد سهمیه اشتغالزایی تعهد شده در مازندران

کشتار 50 درصد مرغ زنده مازندران در کشتارگاه های تهران

بسیج سازندگی آمل در انتظار ابلاغ تسهیلات اقتصاد مقاومتی از استان

ارزیابی عملکرد مدیران دولتی مازندران با رویکرد اشتغال

ارزیابی عملکرد مدیران مازنی با رویکرد اشتغال

ورود برنج دونوج (رتون) مازندران به بازار

تنها 2 درصد نانوایی های مازندران درجه یک هستند

اصرار قصابان چالوس برای بازگشائی کشتارگاه دارای مشکل بهداشتی

کلیپ روستای میرارکلا سوادکوه ؛ به نام بی خانمانان به کام ویلاسازان

اختصاص 110میلیارد ریال تسهیلات دولت برای ایجاد اشتغال درشهرستان آمل

سرانه وام مددجویان در قائمشهر به 200میلیون ریال افزایش یافت

ارزش معاملات بورس منطقه ای مازندران به 142 میلیارد ریال رسید

رونق طرح پرورش ماهی در قفس در غرب مازندران

زراعت 250 هکتار چوب در مازندران

چاهها اب ندارند /کشاورزان قائمشهری هشدارهای کم آبی را جدی گیرند

ورود نارنگی پیش رس به بازار مازندران

کلزا، محور کشت پاییزه در مازندران

گشایش نمایشگاه سراسری صنعت ساختمان در آمل

کسب و کار خانگی در مازندران / ضعف در بازار یابی

جلوگیری از فعالیت کمباین های بدون کارت معاینه فنی در مازندران

پرورش ماهی در قفس راهکار توسعه آبزی پروری/ رهاسازی 530 قفس در دریا

اجرای طرح ارائه مشوق به واحدهای تولیدی فعال در مازندران

نوسازی شناورهای دریایی مازندران

باز شدن پای روس ها به بازارمازندران با قرارداد 10 میلیون دلاری

طرح ویژه زراعت چوب به زودی اجرایی می شود

نخستین پرواز حجاج مازندرانی امروز بر زمین می‌نشیند

ثبت 16.8 درصد اشتغال در سامانه رصد طی سال 96

ادامه فعالیت معادن دشت‌نظیر تا پایان امسال در مازندران

فعالیت 937 شالیکوبی در مازندران

تسهیلات 15هزارمیلیاردریالی اشتغال برای مازندران

اعتبار مشکل اساسی اجرای پروژه چند منظوره جنگل های هیرکانی

شناسایی 159 مرکز عرضه و فروش زنده ماهی در مازندران

رتبه ایران در شاخص جهانی کسب و کار تغییر نکرده است

مازندران منطقه‌ای مناسب برای تعاملات اقتصادی

آغاز به کار جشنواره سراسری تخصصی عسل طبیعی در بابلسر

اصلاح تعرفه گمرکی مهم‌ترین خواسته تجار ایرانی از روسیه

فرصت سوزی تجار ایرانی در صادرات از زبان سفیر روسیه در تهران

بانک های روسی با تجار ایرانی برای بازگشایی ال سی همکاری می کنند

ورود نارنگی پیش رس به بازار مازندران

بهره برداری از یک هزارو 49واحد مسکن مهر در مازندران

خدا حافظی تدریجی درختان سوزنی برگ از جنگل های شمال

اتمام پرونده مسکن مهر با تحویل 300 هزار واحد باقیمانده/110 هزار واحد فاقد متقاضی

توجه به اشتغال جوانان و حمایت از واحدهای تولیدی

تهدید محیط زیست با توسعه فضاهای صنعتی در شمال کشور

پروژه ژئوفیزیک هوایی به معنای تخریب محیط طبیعی مازندران نیست

450 طرح عمرانی با یکهزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در شهر ساری

خیز تجار مازندرانی برای ورود به بازارهای روسیه

پیش‌بینی تولید حدود 82 هزار تن آبزیان پرورشی در مازندران

بازگشت رونق کلزا کاري به مازندران با بسته هاي حمايتي دولت

افزايش مصرف بنزين و کمبود اين فرآورده درجايگاه هاي سوخت غرب مازندران

استاندار مازندران از نمايشگاه گل و گياه محمودآباد بازديد کرد

کندوان و هراز عصر جمعه يکطرفه مي شود

محلول پاشي 700 هکتار عرصه هاي جنگلي آلوده به آفت شب پره شمشاد در غرب مازندران

ظرفيت افزايش بهره گيري از تعاوني ها وجود دارد

حضور اتاق تعاون در نگارش بودجه 97

30ميليون ايراني از خدمات تعاوني ها بهره مند هستند

ماليات بر ارزش افزوده براي تعاوني ها آزاردهنده است

ضرورت افزايش مشارکت روستائيان در طرح هاي عمراني روستايي

فعاليت 600 تعاوني بانوان در مازندران

پرداخت تسهيلات براي رونق گل و گياه در مازندران

محلول پاشي در 120 هکتار از رويشگاههاي شمشادي مازندران

ضرورت اجراي پروژه ژئوفيزيک هوايي شناسايي معادن در مازندران

عضويت 14 ميليون ايراني در شرکت هاي تعاوني

سهم 24 ميليون دلاري ايران از بازار 20 ميلياردي گل و گياه زينتي

اشتغال 30 هزار نفر در بخش گل و گياه در کشور

افزايش مصرف بنزين و گازوئيل در مازندران

خريد تضميني 6 تن دانه روغني آفتابگردان از کشاورزان مازندران

آغاز فصل بارندگي و مشکلات لغو پروازها در فرودگاه نوشهر

ساماندهي آبزي پروري مازندرن براي ورود به بازار جهاني

نمايشگاه پاييزه در آمل داير مي شود

افزايش صد در صدي قربانيان حوادث کار در مازندران

انجام آزمايش خاک در کمتر از 10 درصد زمين هاي کشاورزي مازندران

افزايش پنج برابر کشت کلزا در آمل با تسهيلات حمايتي دولت

بالشتک؛ آفتي که مرکبات مازندران را تهديد مي کند

هشدار استفاده از سم تقلبي ترکيب بنوميل در مازندران

7 شرکت مازندراني در جمع برترين تعاوني هاي صادراتي کشور

تحقق 43 هزار اشتغال در استان مازندران در سال جاري

واگذاري 130 طرح به بخش خصوصي در مازندران براي تملک دارائي

جذب 670 ميليون دلاري سرمايه گذاري خارجي در مازندران براي سال جاري

واحدهاي توليدي با 60 درصد پيشرفت فيزيکي اولويت اول اشتغال زايي در مازندران هستند

مجموعه تفريحي و سرگرمي مهرگان در قائمشهر به بهره برداري رسيد

تشکل‌هاي خصوصي در اقتصاد دولتي قدرتمند عمل کنند

آغاز ثبت نام دوازدهمين جشنواره کارآفرينان برتر استان مازندران

تامين و توزيع بيش از 79 هزار تن نهاده کشاورزي در مازندران

اختلاف داخلي شرکت ها، عامل غيرفعال شدن تعاوني ها است

استخدام رسمي 32 نفر در شهرداري قائمشهر در وقت اضافه عمر شوراي چهارم

طرح تعاون روستا در روستاهاي هدف شهرستان چالوس کليد خورد

کمبود نقدينگي، مشکل عمده تعاوني ها در شهرستان نوشهر

تحقق 51 درصدي برنامه اشتغال در شيلات مازندران

پرداخت 20 ميليارد ريال تسهيلات ارزان قيمت به باغداران خسارت ديده جويبار

خسارت آفت به لوبيا کاران بخش کجور نوشهر

آمادگي براي توزيع گوشت قرمز گرم در مازندران

لبنيات مازندران به آمريکا رسيد