پیام مازند

آخرين مطالب

اقتصادي

کدری آب شهرهای گروه الف مازندران فردا عادی می شود

پیام مازند - ساری - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران اعلام کرد: کدری آب شرب شهرهای گروه الف استان که نتیجه سیلاب هفته گذشته بود، از فردا رو به بهبود رفته و شرایط عادی پیدا می کند.

سیلاب به 700 سردهنه زراعی مازندران آسیب زد

پیام مازند - ساری - مدیر عامل شرکت آب منطقه ای مازندران از آسیب سیل به 700 سردهنه زراعی این استان خبرداد و گفت که اکثر این سردهنه ها سنتی و تعداد کمی از سردهنه های آسیب دیده از نوع مدرن و بتنی بودند.

آب آشامیدنی 265 روستای سیلزده مازندران وصل شد

پیام مازند - ساری - مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی مازندران گفت: آب آشامیدنی 265 روستای سیلزده در مناطق شرقی و مرکزی استان که براثر سیلاب اخیر قطع شده بود، با تلاش ماموران آبفار هم اکنون وصل شده است .

2هزارو500 پرونده تخلف صنفی بازار نوروزی مازندران تشکیل شد

پیام مازند - ساری - معاون نظارت و بازرسی اداره کل صنعت ، معدن و تجارت اعلام کرد : از ابتدای طرح بازار نوروزی از ابتدای بهمن ماه گذشته تا 29 اسفند، بیش از 2 و 500 پرونده تخلف صنفی در مازندران تشکیل شد.

واحدهای اقامتی و پذیرایی رسمی مازندران افزایش نرخ ندارند

پیام مازند - ساری - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران اعلام کرد: نرخی که برای واحدهای پذیرایی و اقامتی در مهرماه اعلام کردیم در ایام نوروز 98 هم اعمال می شود و هیچ افزایش قیمتی برای اقامت در واحد های پذیرایی رسمی وجود ندارد.

سوء استفاده از سفره نوروز نابخشودنی و با آن برخورد می شود

پیام مازند - ساری - مدیرکل تعزیرات حکومتی استان مازندران تاکید کرد: سفره نوروز برای شادی و امید به همه مردم است و سوء استفاده از این سفره به هر بهانه ای، عملی نا بخشودنی است و با آن برخورد جدی می شود.

افزایش پروازهای نوروزی در فرودگاه نوشهر

پیام مازند - نوشهر- رئیس فرودگاه نوشهراز افزایش پروازهای نوروزی در فرودگاه این شهرستان گردشگرپذیرغرب مازندران از یازدهم فروردین ماه سال جدید خبر داد.

رکود شکنی سی ساله باران آخر زمستانی در مازندران

پیام مازند - ساری- مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: باران سیل آسا چند روز اخیر در مازندران رکود سی ساله بارش های زمستانی را به خصوص درمناطق مرکزی و شرقی استان شکست.

10 کیلومتر دیگر از جاده چهار خطه هراز زیر بار ترافیک رفت

پیام مازند - ساری- در آستانه شروع تعطیلات نوروزی 10 کیلومتر دیگر از جاده چهار خطه محور هراز آمل - تهران روز دوشنبه با حضور وزیر راه و شهرسازی و استاندار مازندران زیر بار ترافیک قرار گرفت.

دستور استاندار برای اختصاص گوشت به رستوران ها روی زمین ماند

پیام مازند - ساری - مسئول واحدهای پذیرایی بین راهی مازندران گفت: استاندار مازندران دستور داده بود سهمیه گوشت قرمز برای واحدهای پذیرایی درنظر گرفته شود اما این دستور هنوز محقق نشده است.

واگذاری واردات کالاهای مورد نیاز تولیدکنندگان به تشکل های تخصصی

به عقیده برخی کارشناسان و توایدکنندگان مازندرانی، واگذاری واردات کالاهای مورد نیاز تولیدکنندگان به تشکل های تخصصی می تواند راهکاری برای برون رفت از مشکل افزایش قیمت نهاده های دامی در این استان و حتی کشور باشد.

رفع مانع پروازی فرودگاه نوشهر 20 میلیارد تومان نیاز دارد

پیام مازند - نوشهر- شهردار چالوس گفت که برای تخریب موانع پروازی ضلع غربی فرودگاه نوشهر که در حوزه جغرافیایی این شهر واقع است ، حدود 20 میلیارد تومان اعتبار نیاز است که تامین آن در توان شهرداری نیست.

ضریب اشغال هتل های مازندران در نوروز گذشته 50درصد بود

پیام مازند - ساری - نایب رئیس جامعه هتلداران مازندران با اشاره به اینکه 10 درصد از گردشگران مازندران در هتل ها اقامت می کنند، گفت: 50 درصد از ضریب اشغال هتل های مازندران در نوروز 97 خالی بود.

بیش از 2300 تن مرغ 11 هزار و 500 تومانی در مازندران توزیع شد

پیام مازند - ساری- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت: در راستای طرح تنظیم بازار در اسفندماه سال جاری 2هزار و 334تن مرغ با نرخ 11 هزار و 500 تومان در این استان توزیع شد.

سوخت های یورو عیدی شرکت نفت مازندران در نوروز

پیام مازند - ساری- مدیرعامل شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه ساری گفت: با تمهیدات اندیشیده شده بنزین و نفت گاز یورو از 29 اسفند و در ایام نوروز در جایگاه های منتخب به مردم عرضه می شود.

سفر نوروزی مصرف سوخت خودرو را در مازندران 50 درصد بیشتر کرد

پیام مازند - ساری - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی مازندران - منطقه ساری گفت که با وجود شروع نشدن رسمی تعطیلات نوروزی ، میزان مصرف بنزین در این استان روزانه یک و نیم میلیون لیتر افزایش یافته است .

شکر در چالش سوء‌مدیریت یا کمبود؟!

پیام مازند- چرخه واردات کالاهای اساسی و پر مصرف همچون شکر روند واردات نهادهای دامی را به خود گرفته است به طوری که واردات با ارز دولتی صورت می گیرد اما توزیع به صورتی دیگر انجام می شود، وقتی شکر به قیمت آزاد به هر میزانی در بازار وجود دارد باید پرسید آیا این محصول دچار کمبود شده یا درگیر سوء مدیریت است،

توزیع میوه های نوروزی درمازندران شروع شد

پیام مازند - ساری- مدیرکل شرکت تعاون روستایی مازندران گفت: توزیع یک هزار و 100 تن سیب و پرتقال ویژه مصرف نوروزی مازنی ها از امروز شنبه شروع شده است.

10 کیلومتر دیگر از محور هراز چهارخطه شد

پیام مازند - ساری - مدیرکل راه و شهرسازی مازندران گفت که 10 کیلومتر دیگر از جاده هزار چهار خطه شده که برای بهره برداری مسافران و گردشگران در تعطیلات نوروزی افتتاح می شود.

شایعه مجازی با طعم بنزین رایگان در مازندران

پیام مازند - ساری - شایعه توزیع بنزین رایگان خودرو در ساری که از صبح امروز در شبکه های اجتماعی پیچید توسط شرکت پخش فراورده های نفتی مازندران تکذیب شد.

قیمت پرتقال و سیب شب عید در مازندران تعیین شد

پیام مازند - ساری- معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منابع استانداری مازندران به زمان توزیع و قیمت میوه ها با نرخ مصوب برای تنظیم بازار شب عید اشاره کرد و گفت: قیمت پرتقال تامسون شمال و سیب برای شب عید به ترتیب 3500و 6500 تومان برای هر کیلوگرم تعیین شد.

یکهزار و 100 متخلف اقتصادی در مازندران نقره داغ شدند

پیام مازند - ساری- مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران گفت: در اجرای طرح نوروزی، یک هزار و 100 متخلف اقتصادی به دلیل گرانفروشی، کم فروشی، قاچاق کالا، عدم درج فاکتور و سایر تخلفات مرتبط از سوی تعزیرات حکومتی جریمه شدند.

پازل به هم ریخته گردشگری در مازندران

پیام مازند - ساری– ایرنا – برنامه ریزی و فراهم سازی امکانات اولیه گردشگری و زیرساخت های استاندارد، ابتدایی ترین گام در توسعه این صنعت مدرن است که امروزه توریسم مازندران با فقدان بسیاری از زیرساخت ها، جامانده این قافله است.

خط پروازی جدید، عیدانه فرودگاه ساری به مسافران نوروزی

پیام مازند - سار ی - مدیر کل فرودگاههای استان مازندران از برنامه افزایش خط پروازی فرودگاه بین المللی ساری خبر داد و گفت: از 11 فروردین سال 98 خط پروازی و پروازهای جدید در این فرودگاه انجام می شود تا مسافران بیشتری از طریق سیستم حمل و نقل هوایی استان جابجا شوند.

نیازمند اقتصادی مبتنی بر کار و تلاش هستیم

پیام مازند - ساری – ایرنا – جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران با اعلام اینکه امروزه ما نیازمند اقتصادی مبتنی بر کار و تلاش هستیم، گفت: همان کاری که کشور ژاپن برای بعد اقتصادی انجام می دهد، ما هم باید بر مبنای کار تلاش کنیم.

خطر نهال های متفرقه در کمین باغداری مازندران

پیام مازند - ساری - بهار که نزدیک می شود در مناطق مختلف کشور کاشت نهال فراگیر می شود ، به این امید که با زنده شدن طبیعت ، نهال های کاشته شده هم در خاک ریشه کنند و پس از مدتی به ثمر بنشینند.

بازار مرغ در بهار به تعادل می رسد

پیام مازند - ساری- عضو اتحادیه مرکزی مرغداران کشور گفت: با به ثمر رسیدن جوجه ریزی در مرغداری های کشور در بهار ( اواخر فروردین تا اردیبهشت ماه) بازار قیمت مرغ به آرامش و تعادل نزدیک می شود.

مجتمع فولادسازان امیرآباد مازندران فعالیتش را از سرگرفت

پیام مازند - ساری- مجتمع فولادسازان مستقر درمنطقه ویژه اقتصادی و بندر امیرآباد درشرق مازندران که به دلایلی از جمله نبود مواد اولیه و کمبود نقدینگی از حدود 1.5 سال قبل تعطیل بود، بار دیگر فعالیت خود را از سرگرفت.

شرایط و بایسته های اقتصادی آب بندان های مازندران

پیام مازند - ساری - احیای آب بندان ها به عنوان منابع آبی ماندگار و اجدادی شمالی ها در حالی در دستور کار دولت تدبیر و امید قرار گرفته است که کارشناسان با اشاره به لزوم بازگشت این منابع ، توجه به اصول فنی و زیرساختی لایروبی و مدیریت را از بایسته های تحقق آن می دانند.

63 قطعه آب بندان مازندران تا پایان سال 98 لایروبی می شود

پیام مازند - ساری - مدیر امور اراضی و آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت که کار مطالعاتی ساماندهی 63 قطعه از آب بندان های استان به اتمام رسیده و تا پایان سال 98 این مخازن آبی سنتی لایروبی و مرمت می شود.

کدام فعالیت های اقتصادی زمینه مساعد پولشویی را فراهم می کند؟

پیام مازند- یک کارشناس اقتصادی گفت: فعالیت های اقتصادی از جمله ساختمان سازی، هتل، خرید و فروش کالاهای لوکس که با وارد کردن محصولات ارزان به بازار و مراکز تفریحی تاثیر مستقیمی بر اشتغال ندارند به دلیل ریسک کمتر زمینه مناسبی برای شیوع پدیده پولشویی هستند.

بخشی نگری و شبه توسعه عامل عقب افتادگی مازندران

پیام مازند - ساری- اعضای هیات رئیسه اتاق فکر و توسعه مازندران نسبت به بی اعتمادی مردم به برنامه های دولت در این استان هشدار داده و می گویند بخشی نگری و شبه توسعه در مناطقی از مازندران عامل عقب افتادگی استان است.

بساط دستفروشان در پیاده روها، به حق یا عامل حَق کشی

پیام مازند - ساری – ایرنا – همه ساله در آستانه آغاز ایام نوروز شاهد افزایش دستفروشی در خیابان های شهر و در مجاورت با کاسبانی هستیم که به دلیل پرداخت مالیات و دیگر عوارض و هزینه ها گله مند و معتقدند در حق آنها بی عدالتی می شود.

مازندرانی ها حدود 11 هزار میلیارد ریال تسهیلات مسکن گرفتند

پیام مازند - ساری - مدیر امور شعب بانک مسکن مازندران گفت که امسال شعب این بانک در استان تاکنون یکهزار و 852 میلیارد ریال تسهیلات در قالب خرید ، مشارکت مدنی و جعاله برای حوزه مسکن پرداخت کرده اند.

سرمایه گذاری 160میلیارد ریالی درمجتمع مرغ لاین بابل

پیام مازند - ساری - رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران از سرمایه گذاری 160 میلیارد ریالی در مجتمع مرغ لاین بابل خبر داد و گفت: تامین این اعتبار در لایجه بودجه سال 98 دیده شده است.

فرار مالیاتی کارت های بازرگانی ، مشکلی برای تمام فصول

پیام مازند - ساری - هیات مدیره نهمین دوره فعالیت اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور در حالی اعضای جدیدش را هفته گذشته شناخت که مشکل مزمن فرار مالیاتی کارت های بازرگانی و اختلاف نظر دستگاههای ذیربط در این باره همچنان دامنگیر اقتصاد کشور است.

170 تن مرغ گرم در مازندران توزیع می شود

پیام مازند- مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران از افزایش چهار برابری عرضه مرغ گرم برای تنظیم بازار خبر داد و گفت: 170 تن مرغ گرم در استان توزیع می شود.

روزانه 150 تن مرغ دولتی در مازندران توزیع می شود

پیام مازند - ساری - استانداری مازندران با انتشار جدول سهمیه بندی توزیع مرغ دولتی در شهرستان های مختلف ، اعلام کرد که میزان توزیع از فردا شنبه 18 اسفند به 150 تن افزایش یافته است.

حریم فروشی شهر به بهانه تامین نقدینگی ممنوع است

پیام مازند - ساری- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران گفت: هر گونه حریم فروشی شهری از سوی شهرداران به بهانه تامین کمبود نقدینگی از لحاظ قانونی ممنوع است.

کلنگ ساخت 400 هزار واحد مسکن در کشور زده شد

پیام مازند - ساری- معاون وزیرراه وشهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: طرح ساخت 400 هزار واحد مسکن در سطح کشور تا سال 1400 زده شد.

شکست طرح تنظیم بازار مرغ

پیام مازند - رئیس مجمع نمایندگان مازندران با بیان اینکه افزایش گوشت قرمز سبب بالا رفتن تقاضا برای خرید مرغ شد،گفت: کمبود مرغ در برابر میزان تقاضا سبب شد ...

92 میلیارد تومان برای استمهال وام کشاورزی سیلزدگان مازندران ابلاغ شد

پیام مازند - نوشهر- مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران اعلام کرد که دولت تخصیص حدود 92 میلیارد تومان اعتبار برای استمهال وام کشاورزان خسارت دیده از سیل مهر ماه امسال استان را ابلاغ کرده است که به بانک های عامل پرداخت می شود.

سیاه و سفید چک‌هایی به نام اسناد خزانه!

پیام مازند- وقتی اسناد خزانه برای شرکت پیمانکار صادر می شود اداره مالیات آن را به مثابه پول نقد دریافتی در نظر گرفته که باید مالیات و مالیات ارزش افزوده اش پرداخت شود، از این رو پیمانکار که هنوز طلبش را از دریافت نکرده، به دولت بدهکار شده و در صورت عدم پرداخت با جریمه های سنگین مواجه می شود.

820 تن برنج دولتی در مازندران توزیع می شود

پیام مازند - ساری - مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 کشور گفت که برای تنظیم بازار نوروز و تامین مایحتاج مصرف کنندگان 820 تن برنج دولتی در استان توزیع می شود .

اختصاص500 میلیارد تومان برای تهیه طرح مدیریت جنگل های مازندران

پیام مازند - نوشهر- سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران - نوشهر اعلام کرد که برای تهیه طرح مدیریت پایدار جنگل ها در راستای قانون طرح تنفس جنگل ها در شمال کشور 500 میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافت.

ارزش صادرات محصولات کشاورزی مازندران 2 برابر شد

پیام مازند- مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی مازندران از رشد بیش از 100 درصدی ارزش صادراتی محصولات کشاورزی استان خبر داد و گفت: امسال یکهزار و 630 میلیارد تومان محصولات کشاورزی مازندران به خارج از کشور صادر شد

9 معدن در غرب مازندران فعال است

پیام مازند- سرپرست اداره حفاظت اداره کل منابع طبیعی مازندران – نوشهر با بیان اینکه کمترین معدن در حوزه این اداره وجود دارد گفت: از 183 درخواست برای معدن، 9 معدن در منطقه فعال است.

بلایت و شب پره شمشادستان ها را از بین برده است

پیام مازند- معاون جنگل اداره کل منابع طبیعی مازندران - نوشهر گفت: بیماری بلایت و آفت شب پره هشت هزار و 500 هکتار از شمشادستان ها را از بین برده است.

مدیریت منابع، شاه کلید بهره وری آب در مازندران

پیام مازند - ساری - مدیریت منابع، مصرف و بهره وری بهینه آب با فرهنگ سازی و نیز استفاده از مبانی علمی، شاه کلید خروج از کم ابی در کشور و مازندران اعلام شد، مقوله ای که امروز بار دیگر اساتید دانشگاه ها در همایش راهبردهای مصرف بهینه آب در بخش کشاورزی در ساری مورد توجه قرار دادند.

ارزش صادرات محصولات کشاورزی مازندران 2 برابر شد

پیام مازند - نوشهر - مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی مازندران از رشد بیش از 100 درصدی ارزش صادراتی محصولات کشاورزی استان خبر داد و گفت: امسال یکهزار و 630 میلیارد تومان محصولات کشاورزی مازندران به خارج از کشور صادر شد.

کشف اختلاس در یکی از شعب بانک ملی مازندران

پیام مازند - رئیس کل دادگستری استان مازندران از کشف یک اختلاس دو میلیارد ریالی در یکی از شعبات بانک ملی شهرستان تنکابن خبر داد. به گزارش ایسنا مازندران، ...

توزیع روزانه 100 تن مرغ با قیمت دولتی در مازندران

پیام مازند - ساری - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت که روزانه یکصد تن مرغ با قمیت دولتی 11 هزار و 500 تومان در سطح استان توزیع می شود.

مازندرانی ها در درختکاری رکورد شکنی کردند

پیام مازند - ساری - اجرای طرح مازندران پاک و میراث ماندگار که با هدف کاشت یک میلیون اصله نهال به عنوان یکی از برنامه های اصلی استاندار بومی مازندران از بهمن ماه کلید خورد ، به گونه ای با استقبال کم نظیر مردم مواجه شده که منابع طبیعی استان را برای نخستین بار با کمبود نهال مواجه کرد.

مردم رامسر در حسرت پروازهای از دست رفته

پیام مازند - نوشهر- فرودگاه رامسر، زمانی دروازه ورود و خروج پروازهایی از اهواز ، اصفهان و همچنین زوار امام رضا (ع ) از مشهد بود اما اکنون ماه ها دیگر خبری از این پروازها نیست و این وضعیت حسرتی را بر روی دل مردمان این دیار برجای گذاشت.

هوای مازندران از امشب بارانی می شود

پیام مازند - ساری – ایرنا – اداره کل هواشناسی استان مازندران پیش بینی کرده است که چند روز هوای آفتابی استان از امشب جای خود را به هوای بارانی می دهد و این بارندگی ها تا روز دوشنبه 13 اسفند ادامه دارد.

یک هزار تن شکر در مازندران توزیع می شود

پیام مازند - ساری - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت: یکهزار تن شکر در استان توزیع می شود تا واحدهای صنعتی، صنفی و خانوارها در تامین این کالا برای شب عید با مشکل مواجه نباشند.

تنها یک هتل پنج ستاره برای مهمترین استان گردشگری کشور

پیام مازند - ساری - در حالیکه بسیاری از کشورها، این روزها برای جلب گردشگر از هر وسیله از جمله ایجاد هتل های با ستاره بیشتر تمامی ظرفیت های خود را به کار می گیرند، سهم استان مازندران به عنوان قلب گردشگری کشور تنها یک هتل پنج ستاره است.

کاسپین خاویار؛فرصتی بزرگ برای تولید و اشتغال در مازندران

پیام مازند- خاویار ایرانی جلوه ای از تمدن اقتصاد دریایی است که با ظرفیت و مزیت های ایرانی تولید می شود و بازار صادراتی آن هم همیشه منتظر است و شهرستان جویبار در استان مازندران یکی از قطب های تولید این محصول با ارزش بوده که توانسته با تمام مشکلات پیش روی این صنعت، تولید ماهیان خاویاری را در جهت اشتغالزایی ادامه دهد.

میوه شب عید مازندران 23 اسفند وارد بازار می شود

پیام مازند- معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منابع استانداری مازندران گفت که میوه ذخیره سازی شده در استان برای شب عید از 23 اسفند ماه وارد بازار می شود

تازه‌ترین قیمت خودرو‌های داخلی

پیام مازند - روزنامه دنیای اقتصاد جدول قیمت برخی محصولات سایپا و ایران خودرو در بازار را منتشر کرد

شرایط وام ازدواج 60 میلیونی مشخص شد

پیام مازند - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان اینکه صف دریافت وام ازدواج در سال 98 بین 900 هزار تا یک میلیون نفر است، گفت: شرایط ضامن نیز در پرداخت وام ازدواج تسهیل شده به گونه ای که اخذ یک ضامن معتبر و سفته کفایت می‌کند

دلار در بالاترین سطح در 10 هفته اخیر ایستاد

پیام مازند - شاخص دلار که نرخ برابری آن در مقابل سبدی از ارزهای جهانی را اندازه می‌گیرد با 0.4 درصد افزایش، بیشترین افزایش روزانه خود در طی دو هفته اخیر را به ثبت رساند و به 96.44 واحد رسید

شاخص فلاکت در دولت روحانی رکورد زد

پیام مازند - نرخ شاخص فلاکت برای اولین بار در دولت روحانی، در پاییز سال جاری به بالای 50 درصد رسیده و افزایش شدید تورم و کاهش نرخ رشد اقتصادی، نیروی پیشران آن بوده‌اند. با این حال نرخ 52.8 درصدی شاخص فلاکت فعلی هنوز تا رسیدن به نرخ شاخص فلاکت در سال‌های پایانی دولت احمدی‌نژاد فاصله دارد

کمباین های فرسوده در مازندران و ضررهای میلیاردی!

پیام مازند- بیش از 4 هزار کمباین برداشت غلات و برنج در مازندران مشغول به فعالیت هستند که اکثر آنان عمر بالای 15 سال دارند، عمر بالای این کمباین ها احتمال ریزش محصولات در زمان برداشت را بسیار زیاد کرده و این امر یعنی پول هایی که سوخت می شود

کارگران حقوق ثابت می‌خواهند نه بن کارت!

پیام مازند - یک کارشناس اقتصادی پیشنهاد دو مرحله‌ای شدن تعیین دستمزد کارگران را مطرح کرد و گفت: این کار ضمن حفظ قدرت معیشت کارگران موجب واقعی شدن دستمزد‌ها متناسب با شرایط روز می‌شود. به اعتقاد وی اگر به دنبال صدور بن کارت برای کارگران هستیم بهتر است مبلغ آن را به دستمزد کارگران اضافه کنیم، چون کارگران برای خرج و مخارج زندگی به حقوق ثابت امید بسته‌اند

نرخ هتل‌ها برای نوروز 98 گران نمی‌شود

پیام مازند - معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری گفت: واحد‌های اقامتی در تعطیلات نوروز 98 هیچ گونه افزایش قیمتی نخواهند داشت

سرمایه گذاری یک هزارو500 میلیاردریالی بخش خصوصی درفریدونکنار

پیام مازند - ساری - سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری مازندران ار اجرای طرح گردشگری دریایی در ساحل فریدونکنار خبر داد و گفت: برای این منظور یکهزار و 500 میلیارد ریال از سوی بخش خصوصی سرمایه گذاری می شود.

افزایش20 درصدی مزد؛ کارمندان ضعیف‌تر می‌شوند

پیام مازند - یکی از موضوعاتی که همیشه برای کارمندان دولت مطرح بوده و هست این است که تصمیم دولت و مجلس برای افزایش حقوق کارمندان چقدر خواهد بود؟ یکی از اصلی‌ترین انتقادات کارمندان دولت این است که افزایش حقوق آنها با تورم واقعی جامعه مطابقت ندارد و آنها مجبورند برای اداره زندگی هر روز سفره‌های خود را کوچکتر کنند

ساير مطالب

کاهو را گران‌تر از 8700 تومان نخرید!

بلیت نوروزی اتوبوس گران می‌شود

تنور داغ بورس مازندران با افزایش 50 درصدی ارزش معاملات

نمایشگاه صنایع دستی در تمام شهرهای مازندران برپا می شود

نظارت 300 بازرس بر بازار مازندران در طرح نوروزی

موانع سرمایه گذاری، از دلایل عقب افتادگی است

موانع سرمایه گذاری، یکی از دلایل عقب ماندگی مازندران در توسعه

حدود 40 هزار میلیارد تومان به بخش صنعت تزریق می شود

اتحادیه رستوران‌داران: تغییر روزانه منو نداشته‌ایم

حقوق کارمندان 500 هزار تومان افزایش می‌یابد

قیمت مرغ در بازار کاهش می‌یابد

لاریجانی از بررسی افزایش حقوق کارکنان خبر داد

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/08

هدایتی: همسر و فرزندانم هنوز ماشین ندارند!

قیمت گوشت مرغ در مازندران کاهشی شد

اقتصاد زیستی در کشور متولی ندارد

نگرانی روستاییان تنکابنی از اوضاع نابسامان رودخانه های منطقه

بابلی ها 81 هزار اصله نهال غرس کردند

سند ملی علوم زیستی در کشور نداریم

رشد منفی اقتصادی در سال آینده

سال آینده شاهد رشد منفی اقتصادی هستیم

دستورالعمل جدید گمرک درباره ارزش‌گذاری کالا

اعلام 128 طرح سرمایه‌گذاری در مازندران توسط دستگاههای اجرایی

قیمت مرغ به 16 هزار تومان رسید

دلار بانکی به کانال 12 هزار تومان بازگشت

خزانه گیری زودهنگام برنج ؛ جنگ شکست خورده با اقلیم

اما و اگرهای سدسازی در شمال

شیرینی 10 هزار تومانی روی سفره عید مردم مازندران!

قوانین مردانه تولید و تجارت!

مرمت خرابی های سیل غرب مازندران تا وضعیت عادی پیگیری می شود

پرداخت سود سهام عدالت کارگران از فردا

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/06

دلایل گرانی میوه و سبزی در بازار

سالانه 400 هزار هکتار اراضی کشور با فرسایش خاک نابود می شود

تغییر کاربری بی رویه اراضی، فشار به مراتع کشور را افزایش داد

مراتع مازندران با 40 درصد مازاد دام مواجه است

یک میلیون هکتار عرصه زیرپوشش حوزه آبخیزداری کشور قرار گرفت

سهم کشور از صادرات گیاهان دارویی تنها 20 میلیون دلار است

فروش مرغ بیش از 11 هزار و 500 تومان ممنوع!

بازگشت آرام ماهی آزاد دریای خزر به تور صیادان مازندران

تفکر صحیح اقتصادی مهم ترین سلاح در جنگ اقتصادی

اتحادیه طلا: بازار سکه هیجان‌زده شد

ورود سازمان بازرسی به موضوع گرانی گوشت

پرونده مسکن مهر در دولت تدبیر و امید بسته می شود

یک هزار و 355 واحد مسکونی مهر در مازندران افتتاح شد

شالیکاران مازندران عملیات لایروبی انهار را انجام دهند

سالانه 4میلیارد شاخه گل و گلدان در کشور تولید می شود

گرانی ، بازار مسکن مهر بی مشتری را رونق داد

جاده هراز از ششم اسفند بسته می شود

جولان دلالان آرد در مازندران با کارت نانوایی های آزادپز

قیمت خودروهای داخلی

"چالش آب" در واحدهای صنعتی بابلسر/ اینجا پروژه های صنعتی نقره داغ می شوند!

تورم اقلام خوراکی رکورد زد

متهم اصلی بحران گوسفند

پراید، 51 میلیون تومان شد

دولت موظف به حذف یارانه ثروتمندان شد

نگرانی کشاورزان غرب مازندران از آبگیری نشدن سردهنه های زراعی

پرواز قیمت مرغ در قطب مرغداری کشور

کندن چاله ، پاسخ شهرداری به قطع برق

رمز ورود سامانه نانوایان در اختیار دلالان؟!

کشاورزی در مازندران مقرون به صرفه است؟

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/04

افزایش قیمت شیرینی برای عید منتفی شد

شرایط دریافت وام ازدواج 30 میلیونی اعلام شد

چرخه معیوب صادرات در مازندران/ قدر زر زرگر شناسد، قدر گوهر گوهری!

چرخه معیوب صادرات در مازندران/ قدر زر زرگر شناسد، قدر گوهر گوهری!

رمز ورود سامانه نانوایان در اختیار دلالان؟!

احتمال تولید «لادا» در ایران

مرغ ارزان شد

فروش محصولات سایپا، امروز هم ادامه دارد

ظرفیت دریایی مازندران با ساخت 131 اسکله فعال می شود

بخش خصوصی 400میلیارد تومان در صنعت مازندران سرمایه گذاری کرد

ارزش معاملات بورس منطقه ای مازندران به 295 میلیارد ریال رسید

پرواز مشهد و اصفهان در فرودگاه رامسر برقرار می شود

26میلیون دلارمحصولات شیلاتی از مازندران به خارج صادر شد

مأموریت لاریجانی درباره بررسی گرانی خودرو

قیمت خودرو‌های خارجی در بازار تهران

کاهش ذخایر آبزیان به دلیل تخریب زیستگاه‌های طبیعی

اتحادیه آجیل و خشکبار: قیمت پسته حباب دارد

قیمت اقلام مورد نیاز شب عید کاهش می‌یابد

وزیر صنعت: قیمت خودرو کاهش می‌یابد

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/01

شورای آموزش و پرورش مازندران تغییر کاربری فضای آموزشی را کلید زد

ورود نهمین کشتی حاوی روغن خام خوراکی به بندر امیرآباد

تولید بذر گواهی شده برنج در مازندران 2برابر شد

بازارچه های صنایع دستی در مازندران نیاز فانتزی یا واقعی

50 اختراع جدید در پارک فناوری مازندران تائید شد

سرمایه گذاران برتر کشور به مازندران فراخوانده می شوند

شهرداری ساری سال اینده 557 میلیارد تومان بودجه دارد

صدور 24 فقره مجوز ساخت تاسیسات دریایی در مازندران

مرغ لاین؛ ذخیره‌ای استراتژیک در مازندران اما...!

صادرات؛ افزایش قیمت نهاده‌ها و قاتلی به نام نیوکاسل!؟

92 میلیارد تومان برای تمدید وام کشاورزان مازنی اختصاص یافت

گرانیِ مرغ و گوشت، جگر و سنگدان را محبوب کرد

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/11/29

کباب‌کوبیده زیر 15 هزار تومان، کباب نیست

پل موقت در محل پل تخریب شده کمربندی نوشهر ساخته می شود

بیش از 35 هزار راس دام رایگان در دهه فجر واکسینه شدند

رونق بازار کسب و کار اینترنتی در مازندران

حقوقِ تا دو میلیون و 750 هزار تومان مالیات ندارد

یک نماینده: قیمت گوشت باید 50 هزار تومان شود

افزایش 18 درصدی قیمت پراید، فقط در یک ماه

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/11/28

تورم در تمامیِ بازارها، مردم خرید نمی‌کنند

قیمت خودرو‌های داخلی، پراید بالای 40 میلیون

جاده کنارگذر نشتارود، 7 سال چشم انتظاری و دیگر هیچ

چشمداشتی به چوب جنگل های هیرکانی نداریم

قطعه‌سازی مهم‌ترین چالش فرآیند تولید موتور خودرو در ایران

فردا؛ اعلام اسامی جاماندگان بسته حمایتی

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/11/27

آستان قدس رضوی، مالیات پرداخت می‌کند

طلا باز هم رکورد شکست

پروژه اصلاح نژاد دام پشتکوه چهاردانگه تا خرداد 98 ثمر می دهد

تعطیلات چهل سالگی انقلاب ترافیک مازندران را 4 درصد بیشترکرد

گوشتی که نرسیده تمام می شود!

ذخیره آب سدهای مازندران 40 درصد افزایش یافت

خروج ارز برای واردات 128 تن چادر به کشور

خودروسازان گران می‌کنند، مردم گران می‌خرند

ورود یک میلیارد دلار ارز اضافی‌ها به چرخه اقتصاد

680 تن گوشت مرغ و گوساله منجمد سهم شب عید مازندران شد

تامین اجتماعی مازندران سه هزار میلیارد کسری بودجه دارد

سه دلیل گرانی خودرو در روز‌های اخیر

احتمال کاهش قیمت دلار تا مرز 8 هزار تومان

پایان چله نشینی ماهی سفید

بورس در برابر پول کوتاه آمد

سایت ثبت سفارش واردات خودرو باز شد

وام اشتغال 50 میلیون تومانی شد

نگاهی به عیدی کارگران در 10 سال اخیر

گرانی به بازار میوه شب عید می‌رسد؟

دلار امروز چند قیمت خورد؟

نرخ رشد اقتصادی سال آینده زیر 5 درصد

نرخ رشد اقتصادی سال آینده زیر 5 درصد

واردات گوشت در سیستم تولید داخل اختلال ایجاد می کند/ گوشت مرغ و سیاست درست در توزیع آن آبی بر آتش افزایش قیمت گوشت قرمز!

کاهش 40 درصدی واردات موز به کشور

میزان وام دهی بانک‌ها در 9 ماهه امسال

کارت های بازرگانی؛ قاتق نان یا قاتل جان ؟

پرورش کرم ابریشم در فریدونکنار رونق می گیرد

برنامه های مختلفی برای مبارزه با اخلالگران بازار ارز داریم

دولت 400 هزار واحد مسکن اجتماعی می سازد

نوبخت: حقوق کارمندان تا 20 اسفند واریز می‌شود

پولدارترین افراد جهان چه قدر مالیات می‌دهند؟

افزایش قیمت خودرو‌های پیش‌فروشی خلاف است

3 پروژه عمرانی در شهر هچیرود چالوس افتتاح شد

بهره برداری از 6 پروژه در بخش کجور نوشهر آغاز شد

مالیات پلکانی جایگزین حقوق پلکانی شد

زمان واریز یارانه نقدی بهمن‌ماه

چهار طرح عمرانی در قائمشهر افتتاح و کلنگ زنی شد

چهار طرح عمرانی در جویبار به بهره برداری رسید

افتتاح سه طرح عمرانی آبی در بهشهر

3 طرح عمرانی و خدماتی در سوادکوه شمالی به بهره برداری رسید